Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Poděkování za Jednookého 09

Autor Téma: Poděkování za Jednookého 09  (Přečteno 12578 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Poděkování za Jednookého 09
« kdy: Květen 10, 2009, 16:38:30 »
Tímto bych chtěl Petrovi (a dalším, kteří se nějak angažovali v organizaci Jednookého 09) za trať krásnou krajinou, až na dvě přeháňky objednané krásné počasí a další... Škoda jen, že jsem to nedošel až do konce :(


Díky za Klokany z Hostěnic :)
« Poslední změna: Květen 10, 2009, 16:48:47 od Hannnz »
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Poděkování za Jednookého 09
« Odpověď #1 kdy: Květen 10, 2009, 17:39:16 »
Chtěla bych taktéž poděkovat, můj první trek a moc hezký. Ještě pořídit pořádný boty, abych nemusela opustit trať kousek od cíle. Jo a nevim kde si spal z pátka na sobotu, ale já bych to přeháňkou nenazvala, když jsem seděla pod celtou, zabalená v izoterm. folii a řikala jsem si, že tohle mi za to teda nestojí, že už nikdy....  8) tším se na další  ;D

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: Poděkování za Jednookého 09
« Odpověď #2 kdy: Květen 10, 2009, 17:42:07 »
1. bivak kousek před Devíti skalama od 22.hod do půlnoci, kdy jsme začali bloudit :). Kolem 2.hod v noci jsme zabivakovali na Devíti skalách na občerstvovací boudě... Ono se v dešti nesmí stát (sedět pod celtou), ale musí se jít, aby se člověk aspoň trošku zahřál :)
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Poděkování za Jednookého 09
« Odpověď #3 kdy: Květen 10, 2009, 18:05:55 »
Také se přidávám s poděkováním, bylo to super, v životě jsem se na treku nezničila tak jako letos na Jednookém  ;D

Offline Veruna a Lajka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 64
  • Souhlasu: 1
Re: Poděkování za Jednookého 09
« Odpověď #4 kdy: Květen 10, 2009, 18:38:48 »
Taky moc děkujem:)

(plus bych se chtěla zpětně rozloučit s hovawartama: když jsme odjížděli, tak jsem vás nikde nestihla, ještě jednou dík za barvu a společnost)

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Poděkování za Jednookého 09
« Odpověď #5 kdy: Květen 10, 2009, 19:13:30 »
Sláva nazdar výletu, nezmokli jsme už jsme tu... Kdybyste se neflákali, tak jste taky nezmokli >:D >:D >:D

Už se těším, jak se příště zase budem flákat :)

Díky všem organizátorům v čele s Jednookým a za super akci, krásnou trať. Všem za pohodu, kterou spoluvytvořili a za báječný maraton v noci u táboráku až do svítání...


Díky kamarádi, takhle to má být :) :)

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Poděkování za Jednookého 09
« Odpověď #6 kdy: Květen 10, 2009, 19:21:04 »
Taky se připojujeme. Bylo to moc fajn! Už se těšim na další ročník! Tak honem, honem, pospěšte si s fotkama, ať se můžeme znovukochnout:)

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Re: Poděkování za Jednookého 09
« Odpověď #7 kdy: Květen 10, 2009, 19:26:28 »
Krásná trasa, krásné počasí, skvělá parta.... Taky moc děkujeme pořadatelům. A poprvé jsem neměla ani jeden puchýř, ani jsem nebyla unavená, prostě to bylo super!

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Poděkování za Jednookého 09
« Odpověď #8 kdy: Květen 10, 2009, 20:00:32 »
"Stálo to za to. Na pokraji smrti hladem, na pokraji smrti mrazem, na pokraji smrti vysílením, stálo to za to........"

..... a na pokraji smrti usmýkáním miloučkým a hodňoučkým malamutkou Bodískou.... >:D :D :D :D :D

Díky všem za super akci.  :)
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Radka a hovíci

  • Host
Re: Poděkování za Jednookého 09
« Odpověď #9 kdy: Květen 10, 2009, 20:44:51 »
Hovawartí smečka se připojuje k poděkování za další bezva ročník Jednookého vlka,už se těšíme na další :-) Fotky už se nahrávají,za chvíli přidám odkaz.
P.S. Vzkaz pro Verču a Lajku - vyrazili jsme hned po ukončení posuzování,bohužel jsem tě taky nikde neviděla...tak za 14 dní ve Šlapanicích ;-)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Poděkování za Jednookého 09
« Odpověď #10 kdy: Květen 10, 2009, 20:45:15 »
Díky, díky, díky....BOMBA!!!!!!!
Nemůžu se rozhodnout, jestli to bylo lepší loni nebo letos...Peťo díky a makej na dalším ročníku...Jednooký začíná být těžká závislost ;)

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re: Poděkování za Jednookého 09
« Odpověď #11 kdy: Květen 10, 2009, 20:50:06 »
Pripojuji se s dikem za prijemne stravene dny a za peknou trasu, take vsem, co mi poradili, co delat, kdyz jsem nevedel, co delat. :-))
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Honza + Bajča

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 15
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování za Jednookého 09
« Odpověď #12 kdy: Květen 11, 2009, 07:17:29 »
Také se připojujeme k poděkování za pěkně připravenou akci! Těšíme se na příště! Honza, Markéta & smečka
"Tak mně napadlo, že bych si šel zaběhat..... Když jsem doběhl na okraj obce, řekl jsem si, že bych mohl běžet na kraj města. Když jsem byl na kraji města, řekl jsem si, že bych mohl běžet na kraj kraje. Když jsem doběhl na kraj moře, otočil jsem se a běžel jsem dál..."
Forrest Gump

Offline brzdo

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 89
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování za Jednookého 09
« Odpověď #13 kdy: Květen 11, 2009, 07:27:48 »
Orava sa tiez pridava k podakovaniu za krasnu vychadzku a prijemne straveny vikend !
Trat bola nadherna a usporiadatelia ochotny!

Odovzdavam aj pozdrav od manzelky, ktora isla vobec svoj prvy trek v zivote a hned zvladla 94km , burku aj prvy bivak!!!
Este vcera jej to take uzasne neprislo ale dnes rano sa uz nesmelo informovala kedy bude dalsia akcia  :)
Pre vsetkych ktory ju videli v biednom stave na trati......prezila to a dokoncila!!!!
Pozdravujeme nasu spolocnicku Lianu pocas celeho vikendu, ktora nas zachranila na bivaku svojou celtou a strazila aby sa nam nestratili znacky :)

Este raz diky a o rok zas......
Nerozumiem ludom co nerozumeju dogtrekkingu......

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování za Jednookého 09
« Odpověď #14 kdy: Květen 11, 2009, 07:59:00 »
Opet skvela akce, moc jsem si ji uzil (i kdyz vubec chodit nemuzu, z toho, co bylo nohama, neustale vytejka jakasi puchejrovito-krvava brecka... ALE SUPER!) Uz se moc tesim na dalsi rocnik, doufam, ze se pujde treba i na Lucky vrch, jsme se tam po jednookym jeli podivat a bylo tam moc hezky (a ten kopecek... :D )

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: