Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 SIBERIAN HUSKY RESCUE CZECH REPUBLIC

Dogtrekking - Chceš jít rychle, jdi sám. Chceš dojít daleko, jdi s ostatními. > SOS zvířata v nouzi

SIBERIAN HUSKY RESCUE CZECH REPUBLIC

(1/11) > >>

tombru:

Projekt na pomoc opuštěným a týraným psům plemene sibiřský husky.

www.kaya.cz

janik a fleky:
ted jsem byla tyden na tabore ve dvore kralove nad labem, kde se v utulku objevila fenecka sh, fakt, pekna, teda aspon pro me oko laika. webove stranky jsou www.novysvet.wz.cz, pokud by mel nekdo zajem, popr. pokud by byl nekdo ochotny ji pridat na stranky haskacu v nouzi.

Eliška - SHRCR:
Moc díky za přidání tématu o rescue. Pokud narazíte na nějakého pejska, prosím pošlete informaci na info@kaya.cz. Snažím se maximum volného času věnovat stránkám a nemám tolik prostor chodit na jiné stránky, proto mi třeba tento inzerát unikl  :o.

Moc díky a Kaya.cz se na vás těší.

Eliška a Rescue Huskies

SAMUEL:
V nabídce se teď objevil mladičký Samule, který dle našeho názoru bude perfektní parťák na sporty se psy. Je mu mezi rokem až dvěma, je velmi temperamentní a miluje pohyb. A má tělo atleta  ;).

Najdete ho tady http://www.kaya.cz/krizenci-sh.

Eliska-SHRCR:
Začátkem června přiběhl k nálezcům černobílý husky s modrýma očima, v levém má černou skvrnu. Je velmi milý a hravý, podle doktora stáří kolem 4-5 let. Místo nynějšího pobytu je Velké Poříčí okres Náchod.
Zatím není jasné, zda má čip, protože si nechce nechat nasadit košík a veterinář jej odmítá bez košíku vyšetřit. Tetování nemá.
Pejsek si velmi oblíbil dvouletou dcerku nálezců, je tedy možné, že žil v rodině s malým dítětem. Není pohybově náročný, je možné, že byl vychováván jako "gaučák".

Nechybí tenhle krásný husky někomu z Vašeho okolí? Pokud byste o někom věděli, tak se mi ozvěte na info@kaya.cz.

Pokud nikomu nechybí, tak hledáme pro pejska nového majitele. Je to opravdu moc pěkný husky, který by určitě skvěle běhal nejen rekreačně. Pokud by Vás zajímal, ozvěte se mi.

Více na http://www.kaya.cz/nabidka-sibirsky-husky-new

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi