Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 krmení na treku

Autor Téma: krmení na treku  (Přečteno 29296 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: krmení na treku
« Odpověď #15 kdy: Duben 21, 2009, 11:26:02 »
Sarka: Mates ma na strankach i nejaky mensi baleni v kyblikach... Ale nevim, jestli to funguje, ale kdyz to nabizi, tak predpokladam, ze jo...
Jinak ja jim to menil z vetamixu na suseny (a pak zase zpet) - a zadny prujem se nekonal... (ale je fakt, ze ty me bestie prujem nemivaj skoro po nicem...)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: krmení na treku
« Odpověď #16 kdy: Duben 21, 2009, 15:01:11 »
Citace
Sušné maso mam jednu dávku krmení pro všechny psy doma a uvažuju že to nakombinuju s granulema. Ale nemohu na to psy zas po mesicich zvykat a tudiz se obavam, aby po takov zmnene- bezne syrove maso- nemeli psi prujem. Dost mi na tom zaleží, protože budou spat se mnou ve stanu.


Já právě dávám na treku sušený, aby se mi nepos... Doma jsou na syrovým a přechod na sušený je bez problémů. Dát jim granule tak je průjem jasnej.
Ale chce to asi doma napřed vyzkoušet, ať mě po noci strávené se šesti smraďochama nezabiješ ;D

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: krmení na treku
« Odpověď #17 kdy: Duben 21, 2009, 19:01:03 »
 :D jj, Šárka nemá nic jednoduchý a když máš s sebou 6 psů tož asi můžeš táhnout i stan na trať- než to napsala ani mě to nenapadlo  :D  ;) jinak mejm sušený spíš STAVÍ  ;) a to jsou na syrovým + kaše nebo granule a teď nejsem línej jim krájet i mladý kopřivy .... :P

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: krmení na treku
« Odpověď #18 kdy: Duben 22, 2009, 00:58:58 »
Venco, no Tebe nenapadlo mit stan ani tam kde by se ti doost hodil, ne :P. Ja chci jit na jistotu a na pohodu a v noci spat, je mozny že svuj prvni trek nedojdu, páč mi vyprší čas, když nepujdu za tmy. Znáš mě, ne, pomalu ale jiste O:-) se vším komfortem. Dnes jsem si v Hudy pod dojmem z vypraveni z Krušek zakoupila goratexove kalhoty ve sleve, ze 3.600 na 1000,-


Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: krmení na treku
« Odpověď #19 kdy: Duben 22, 2009, 07:22:58 »
 ;)Šárko neplaš, v červnu je i na Šumavě v noci nad nulou, a trajdání
v noci patří mezi nejsilnější zážitky  :D jen halt nesmíš ztratit značku (což pro mne bývá povel k zalehnutí  ;) )

Offline Blanka + štěklouni

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 157
  • Souhlasu: 3
Re: krmení na treku
« Odpověď #20 kdy: Duben 22, 2009, 15:21:37 »
Prodej menších balení sušeného masa v kyblíkách po 10kg funguje  :) Nevím sice, jestli zrovna i na tomto odkazu, ale my si ho necháváme vozit od známého a ten 10kg kyblík máme  :) Naši prcci to žerou normálně, střídám jim vařené s tímhle sušeným.

bob

  • Host
Re: krmení na treku
« Odpověď #21 kdy: Květen 09, 2009, 18:12:01 »
Zdravim dogtrekaře

misha

  • Host
Re: krmení na treku
« Odpověď #22 kdy: Červenec 16, 2009, 13:02:46 »
ahoj, na netu jsem narazila na krmení pro psy-za studena lisované (neextrudované granule) Fit Crock, od CD Vet, máte s tímto krmivem nějaké zkušenosti?mělo by být lepší, než obyčejné tepelně vyráběné granule...
více  www.baron.cz

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Re: krmení na treku
« Odpověď #23 kdy: Červenec 16, 2009, 15:13:40 »
A něco pro pánečky... Docela dobrý nápad. Tady v horách u skotských hranic prodáváme tzv. "flapjacky". Nevím jestli to znáte a jestli se to prodává i v ČR, ale tady u nás si to kupují hlavně horolezci a turicti na cestu a zasytí to na půl dne. Je to taková větší tyčinka (buchta). Základem je máslo, ovesné vločky, cukr, dál nevím, ale recept zjistím. Udělá se to jako buchta na plechu a pak se to nakrájí, zabalí kousek po kousku a skladuje se to v ledničce. Má to dlouhou trvanlivost. Myslím, že je to ideální na trek.

Offline zbynek

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 190
  • Souhlasu: 33
Re: krmení na treku
« Odpověď #24 kdy: Červenec 16, 2009, 19:53:36 »
ahoj, na netu jsem narazila na krmení pro psy-za studena lisované (neextrudované granule) Fit Crock, od CD Vet, máte s tímto krmivem nějaké zkušenosti?
Na DogForum.sk je vcelku obsahla diskuze i s odkazem na jinou na cz.pes. Kdysi jsem dostal od Barona promo pytlik k jinymu nakupu a moje cuba se k nim taky nijak pochvalne nevyjadrovala...
Zbyněk + Ārya

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: krmení na treku
« Odpověď #25 kdy: Červenec 16, 2009, 20:05:34 »
. Je to taková větší tyčinka (buchta). Základem je máslo, ovesné vločky, cukr, dál nevím, ale recept zjistím. Udělá se to jako buchta na plechu a pak se to nakrájí,
Hele něco podobnýho jsem si dělávala na hory- vločky upražené se salkem. Když se dá hodně salka, tak to vytvoří kompaktní hmotu, která se dá krájet . Když se ho dá míň, tak získáte hrduky vloček obalené sladkou hmoutoua celkově spíše sypkou konzistenci. Akorát výroba chvíli trvá, což je přesně důvod, proč už jsem je dlouho nedělala.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: krmení na treku
« Odpověď #26 kdy: Červenec 16, 2009, 20:08:07 »
A něco pro pánečky... Docela dobrý nápad. Tady v horách u skotských hranic prodáváme tzv. "flapjacky". Nevím jestli to znáte a jestli se to prodává i v ČR, ale tady u nás si to kupují hlavně horolezci a turicti na cestu a zasytí to na půl dne. Je to taková větší tyčinka (buchta). Základem je máslo, ovesné vločky, cukr, dál nevím, ale recept zjistím. Udělá se to jako buchta na plechu a pak se to nakrájí, zabalí kousek po kousku a skladuje se to v ledničce. Má to dlouhou trvanlivost. Myslím, že je to ideální na trek.


 V různých zdravých výživách se to dá koupit i u nás.

Jinak jsem objevila recept. Mrkni na to, jestli by to mohlo být ono. Zkusím to příležitostně vyrobit.
http://wronski.cz/uncategorized/recept-na-flapjack/

Offline zbynek

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 190
  • Souhlasu: 33
Re: krmení na treku
« Odpověď #27 kdy: Červenec 16, 2009, 21:49:43 »
Podle tohohle receptu bych ho ale Lenko nedelal. Takovouhle modifikaci to podle me uplne ztraci smysl, ubral presne to, co je na treku potreba - tuk a cukr. A nahradit golden syrup vejcema, to je uplne mimo. Jeho vtip je totiz v tom, ze je to tzv. invertni cukr - sacharoza je v nem hydrolyzou rozstepena na glukozu (hroznovej cukr) a fruktozu (ovocnej cukr), takze se tou praci se stepenim uz nemuseji zabejvat tvoje enzymy a je to pro telo okamzitej prisun energie. Otazka je, cim ho u nas nahradit, bezne se neprodava (i kdyz v potravinarstvi se pouziva). Nespis asi medem...?
Zbyněk + Ārya

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: krmení na treku
« Odpověď #28 kdy: Červenec 16, 2009, 22:56:36 »
Mě se ten původní recept taky líbí víc (ten vlevo, bez vajec) V podstatě je to jako když vyrábím müsli akorát že toto drží pohromadě.
Ale přiznám se, že zas tak neprožívám to štěpení cukrů, hlavně aby to chutnalo, do Himaláje se nechystám a na dogtreku v hornédolné se vždy dá doplnit energie nějakým tím HU ;D
« Poslední změna: Červenec 16, 2009, 23:12:49 od LenkaB »

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Re: krmení na treku
« Odpověď #29 kdy: Červenec 17, 2009, 12:01:42 »
No asi to bude ono, Lenko. Hele, já recept zjistím, myslím, že od příštího týdne budu pracovat v kuchyni, tak ten flapjack snad i budu muset vyrábět :o. Ale ten, co se tady dělá mi moc chutná.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: