Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů

Autor Téma: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů  (Přečteno 22267 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #30 kdy: Duben 07, 2009, 22:17:02 »
Radku, neni to tak davno, co jsme se po meilech ,, O:-)nepohodli O:-),, ohledne narocnosti trate na Novym dome. tak perfektni a znacenou a jednoduchou trat jsem jeste nevidela a tys pritom sliboval-cituji,,brutalne tezkou trat,,
Takze doufam, ze vse je jen o jinym nahledu na skutecnost. ted jdu hldat tu bezva fotku s tema stomkama co padly pres cestu..

Offline Clairin

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 77
  • Souhlasu: 0
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #31 kdy: Duben 08, 2009, 09:15:35 »
přesně tak - úhel pohledu....někoho nerozhodí 6 zamotanejch psů, děti zamotaný v křoví :-), bolavý záda a tak podobně a někdo syčí když se mu 1 pes omotá kolem stromu.....tím nemyslím Radka :-)))
Chytlavý lidi beru, ale nesmí to bejt na vážno.... výlet ala na pokraji sil a nervů s přízviskem žádnej těžkej terén - no já nevim jestli by to pár lidí nerozhodilo.....?

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #32 kdy: Duben 08, 2009, 09:38:28 »
Neboj, nejsem konfliktni, a mám ráda pohodu a klid. Celkem tvoje obavy chapu, kolikrat když jsme někde byli s lidma co se při zvěstech o tom, že s nima půjde tolik psů chytali za hlavu, a potom říkali-ale oni jsou úplne v pohodě.

pokoušela jsem se dat odkaz na Jihočeskou tlapičku, byla jsem s nima na jednom malem vylete, zůčastnění by ti mohli poreferovat, jak to probíhalo. Nebo mají forum na Žufrikteam.

Taky co se tyce trasy pochodu, myslim si, že není nutne trvat na presně vytyčené trase, ale podle okolností, nálady a schopností všech.Nebylo by to, že ja zavelím a ostatní musí zklapnout, to ne, prostě o vzájemné dohodě

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #33 kdy: Duben 08, 2009, 12:20:12 »
Ahoj Šárko, my bysme šli jen ten pátek kousek s Vámi cca 20 km a pak se vrátíme zpátky do Svinů - máme totiž v sobotu jinou akci. Napiš v kolik chceš vyjít a přibližně směr. Navrhuju vyrazit brzy (8:30) aby se simuloval opravdový DT, chtělo by to dát 50 km první den. Musím vidět, jak jdeš se šestkou, na to bych měl asi vzít foťák. Vojta
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #34 kdy: Duben 08, 2009, 12:54:22 »
chtělo by to dát 50 km první den

Vojto, dejte kolik chcete, ale my dojdem, kam dojdem..... ^-^
....plášula Deny je z Krupé, chodí druhej rok a já nejsem trénovaná,
chodíme, že nás to baví....třeba nad mapou Novohradských hor, vymyslím vtipné zkratky, ale o pěkná místa nehodlám ošidit sebe ani psa. Tak půjdeme za vámi jako stopaři. Ti chodí pomálu, protože pořád musí hledat a prohlížet ty stopy.  O:-)





Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #35 kdy: Duben 08, 2009, 13:32:12 »
Jano,
a jak to vidíš, mam počítat s tím, že potřebuješ dojít v neděli okolo poledne k vlaku? Jestli jo, musime tomu prizpůsobit směr posunu.

Vojta nas chce zničit.. ;D že jo? Jeden den 50, druhej den 40 a co v neděli?

Jano, chceš vědět cestu podrobně dopředu, jak jsi psala, s přeběžným plánem až do neděle, a nebo si vytipujem dobry noclehy-okolo Benešova je několik skautskych tabořišt, tak tam určite nebudou všchny obsazené a podle toho se zařídíme? Ty jsi už ušla 40 km za den, kdežto ja už dlouho ne, takže ja budu ta nejpomalejší.

Jinak souhlasím s Vojtou s tim odchodem v 8.30 I to bych si chtěla natrénovat, za jak dlouho se vykopestim z domu se vsema tema kapsama a psama a tak. Doufala jsem, že se Vojta chytne aspon na kus cesty.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #36 kdy: Duben 08, 2009, 20:01:25 »
Citace
neni to tak davno, co jsme se po meilech ,, O:-)nepohodli ,, ohledne narocnosti trate na Novym dome. tak perfektni a znacenou a jednoduchou trat jsem jeste nevidela a tys pritom sliboval-cituji,,brutalne tezkou trat,,

Úhel pohledu taky závisí na tom na čem jedeš a s čím jedeš  ;)

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #37 kdy: Duben 08, 2009, 23:06:40 »
no jela jsem s ctyrkolkou a moji 6 sh. Sice samy mlady, ale jinak perfektne reagujicimi psy na povely..to se da jet potom skoro do jamy lvove :P

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #38 kdy: Duben 09, 2009, 07:26:50 »
No právě...sebevrahovi na kolobce se dvouma pleskačema se tatáž trať může zdát brutální ;D

Offline Clairin

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 77
  • Souhlasu: 0
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #39 kdy: Duben 09, 2009, 07:53:06 »
jezdim s trojkou BC na kole.....:-) ten úhel pohledu je někdy docela brutální, ale krásný.....

přemýšlím že bych s váma dala část trasy, potřebuju se taky zajet po letech podívat za kámoškou do toho Benešova n Černou...

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #40 kdy: Duben 09, 2009, 07:54:53 »
Sarka: Ok, uz mlcim!!!! Smarja, zensky!!!!! :D :D :D
jinak... Zvladnuti nekterych useku se sestkou by mi fakt zajimalo :) Takove prechazeni rychlostni silnice, popr. tak 5-6km usek po hlavni silnici s kamionama dokaze nasrat dost lidi i s jednim psem... Uklizet sest psu s brasnickama do prikopu mi pripada skoro nadlidsky ukol, ale... Ok :)

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #41 kdy: Duben 09, 2009, 08:16:52 »
tak přechazeni by jeste slo, ale ty rychlostni sinlnice, br, bojim bojim, fuj, To se chodiva na dogtreku bezne? Nebojim se padlych stromu, skal ani ukzych mist, ale ted jsi me dostal- chuzi po takove silnici jsem jeste nezkousela a zkouset nehodlam. To se neda nejak obejit?

Offline Clairin

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 77
  • Souhlasu: 0
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #42 kdy: Duben 09, 2009, 08:19:54 »
Jsou věci mezi nebem a zemí Radku....a ženský umí kouzlit víš......jsou tak stvořený, aby zvládly všechno....ten muj nademnou taky kroutí hlavou když zapřaham 3 psy za kolo a hlavně když se vracim v pořádku zpátky :-)))) správná ženská prostě zvládne vše, co si zamane...

Offline Clairin

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 77
  • Souhlasu: 0
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #43 kdy: Duben 09, 2009, 08:20:51 »
silnice jsou naprd.....i pro samotný chodce :-/

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: cvičný čundr po Novohradsku 1.5-3.5 2009, z Trhových Svinů
« Odpověď #44 kdy: Duben 09, 2009, 08:31:49 »
k cemu je nam zenska rafinovanost, kdyz i s ni nas nejakej debil rozplacne o sloup?

ad Clairin- he, he tady uz nekdo v tom potrebnym rozpolozeni pro zalozeni rodiny >:D :P

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: