Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Tahání

Autor Téma: Tahání  (Přečteno 39540 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Han.cca a Romy

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 9
  • Souhlasu: 0
Tahání
« kdy: Duben 04, 2009, 20:40:16 »
Asi hloupý dodaz laika začátečníka ;) - musí pes tahat? Byly jsme na krátké procházce a z brždění psa mě bolí holeně. Nedokážu si představit jak bych došla celý DT.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Tahání
« Odpověď #1 kdy: Duben 04, 2009, 20:59:17 »
nemusí, ale do kopce je to fajn... máš sedák?

Offline Han.cca a Romy

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 9
  • Souhlasu: 0
Re: Tahání
« Odpověď #2 kdy: Duben 04, 2009, 21:01:11 »
sedák zatím ne, jen vodítko kolem pasu

Offline Han.cca a Romy

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 9
  • Souhlasu: 0
Re: Tahání
« Odpověď #3 kdy: Duben 04, 2009, 21:09:46 »
A co nohy, taky vás bolí? Romy není velký tahač, ale stejně s tím mám problém. Teď se pajdám po bytě a cítím každý krok a to jsme skoro nic neušli - 2km tam a dva zpátky.  ???

Offline indian

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 76
  • Souhlasu: 0
Re: Tahání
« Odpověď #4 kdy: Duben 05, 2009, 07:29:15 »
no to jste opravdu nic neušli. boď máš psa srovnatelného s nákladním vlakem nebo a to sai je asi pravděpodobnější máš špatné(prochozené) boty , tvrdý terén a samozřejmě nezvyk jako že i kombinace toho všeho
PS:vydrž Prťka vydrž ;D

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Tahání
« Odpověď #5 kdy: Duben 05, 2009, 14:05:07 »
A co nohy, taky vás bolí? Romy není velký tahač, ale stejně s tím mám problém. Teď se pajdám po bytě a cítím každý krok a to jsme skoro nic neušli - 2km tam a dva zpátky.  ???


nechybi u ty dvojky aspon nula?? O0 ???  nebo to jsi zničenej jen ze 4 km?? ??? a jak probihalo venceni psa doted?

Offline zingls

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 14
  • Souhlasu: 0
Re: Tahání
« Odpověď #6 kdy: Duben 05, 2009, 17:48:45 »
ze začátku mě taky hrozně boleli holeňe. každý den jsem s hafanem běhal a chodil cca 15km a po týdnu mě už nic nebolelo i po 100km

Offline Kukačka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 1
Re: Tahání
« Odpověď #7 kdy: Duben 05, 2009, 17:54:07 »
Chtělo by to určitě chodit víc než 4 km, ale taky myslím, že to byl překlep a mělo tam být 20 km. To víš, nohy po treku bolí  ;D a ještě mnohokrát budou a budou i víc.
 >:D

Offline Han.cca a Romy

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 9
  • Souhlasu: 0
Re: Tahání
« Odpověď #8 kdy: Duben 05, 2009, 21:20:44 »
A co nohy, taky vás bolí? Romy není velký tahač, ale stejně s tím mám problém. Teď se pajdám po bytě a cítím každý krok a to jsme skoro nic neušli - 2km tam a dva zpátky.  ???


nechybi u ty dvojky aspon nula?? O0 ???  nebo to jsi zničenej jen ze 4 km?? ??? a jak probihalo venceni psa doted?

Žádný překlep ve vzdálenosti, nemám moc odhad, ale o moc víc to být nemohlo  :)  Jen jsme zkoušeli nový postroj - začínáme. Normálně mám Romy na volno, když je na vodítku tak jde většinou u nohy, takže na tahání nejsem zvyklá. Budu muset potrénovat než se vydáme na pořádný DT.

Offline zingls

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 14
  • Souhlasu: 0
Re: Tahání
« Odpověď #9 kdy: Duben 06, 2009, 14:03:39 »
každý den sním dělej delší vycházky na vodítku a bude to v cajku ale je dobré taky někdy se proběhnout jelikož tím posiluješ i jiné svalstvo...

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Tahání
« Odpověď #10 kdy: Duben 06, 2009, 16:45:45 »
Jasně, svaly se dělí na "brzdící" a "pro pohon vpřed" Ty druhý nemám a teď jsem toho na Chřibech trpce litovala, jelikož se pes flákal. Ježiši Plyši!

Offline Gábina+Divis

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 0
Re: Tahání
« Odpověď #11 kdy: Duben 06, 2009, 16:53:44 »
A někdy i psovod tahá psa  >:D Třeba jako já, když jsme do kopce předcházeli fenu, která byla v tom nejlepším a Divis holt tahal, ale na opačnou stranu, nějak jsme se v tom směru nemohli dohodnout a tak jsem nechala fenku zase předběhnout a chvilku jsme počkali.  :D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Tahání
« Odpověď #12 kdy: Duben 06, 2009, 17:05:56 »
My jsme ji 85,5 km čuchali na každým rohu. Navíc si Plyš vzal do hlavy že to co hárá je Dinule a odmítal jít před ní, když se Gwen opozdila, tak po 5 m ulehl doprostřed silnice a odmítal jít tál. Zkoušela jsem ho sadisticky táhnout dál, ale to bych mu vydřela plyš na zádech o asfalt. Ježiši Plyši!

Offline Kniga

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 49
  • Souhlasu: 0
Re: Tahání
« Odpověď #13 kdy: Duben 06, 2009, 18:38:02 »
Me stve, ze Spoty postroj nechce, pritom ma tendence strasne tahnout (jasny, 11 kg pes netahne jak ti vasi,a le snazi se)...

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Tahání
« Odpověď #14 kdy: Duben 06, 2009, 18:49:36 »
Barda taky nechtěl, neřeš to, zvykne si

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: