Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Cesta na long z Brna

Autor Téma: Cesta na long z Brna  (Přečteno 8885 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Cesta na long z Brna
« kdy: Březen 31, 2009, 20:53:48 »
Ahoj, přihlásila jsem se na Vlka a tak shánim někoho, kdo by jel z Brna nebo tak nějak a měl místo v autě pro mě, hyeňáka Bonyho a bagáž. O benzín se samozřejmě šábnem. Jo a je to muj první trek  8)

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Cesta na long z Brna
« Odpověď #1 kdy: Březen 31, 2009, 21:07:28 »
To se tak někdo má, já bych taky chtěla jet na Vlka místo toho mám klubovku- jako pořadatel, takže spíš toho vlka chytnu  :'(

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Cesta na long z Brna
« Odpověď #2 kdy: Duben 01, 2009, 21:40:42 »
To se tak někdo má, já bych taky chtěla jet na Vlka místo toho mám klubovku- jako pořadatel, takže spíš toho vlka chytnu  :'(
Nebreč, mě do toho vlezl pětidenní stopařský seminář. Tak že budu s odřenejma ušima stíhat mid a jestli bude tak nádherně jako loni, tak mi nejspíš klepne.

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Cesta na long z Brna
« Odpověď #3 kdy: Duben 01, 2009, 21:45:28 »
tak aspoň chytneš mid. My to máme dvoudenní, snažila jsem se překecat rozhodčího na jiný termín, ale "naozaj má ostatné termíny plné", chjo. To mi ten Petr Žižka stejně dělá schválně, tak doufám, že mi vyjde aspoň Šediváček, ten by taky mohl být parádní!  kam a ke komu jedeš na seminář?

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Cesta na long z Brna
« Odpověď #4 kdy: Duben 01, 2009, 21:52:04 »
Jedem od kníračkářů na seminář s Milanem Hoyerem, tak že jestli něco, tak našlapáno budeme mít před trekem až nad hlavu. ;)

Offline brzdo

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 89
  • Souhlasu: 0
Re: Cesta na long z Brna
« Odpověď #5 kdy: Duben 17, 2009, 07:20:26 »
Ahoj, přihlásila jsem se na Vlka a tak shánim někoho, kdo by jel z Brna nebo tak nějak a měl místo v autě pro mě, hyeňáka Bonyho a bagáž. O benzín se samozřejmě šábnem. Jo a je to muj první trek  8)
Ahoj, mozeme ostat v kontakte, pretoze ideme na Vlka z Oravy a pravdepodobne cez Brno.Miesto sa pre Teba a Bonyho najde...
Nerozumiem ludom co nerozumeju dogtrekkingu......

Offline Kniga

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 49
  • Souhlasu: 0
Re: Cesta na long z Brna
« Odpověď #6 kdy: Duben 19, 2009, 14:20:33 »
Ahoj taky shanim misto pro sebe (batoh a stan) a malou biglici - muzu ji mit klidne celou cestu na kline - u nekoho v aute, prispevek na hm beru za samozrejmost.

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Cesta na long z Brna
« Odpověď #7 kdy: Duben 27, 2009, 20:04:43 »
Ahoj, když mě zklamou "sousedi Slováci" a nevemou mě, tak můžem jet společně vlakem

Offline Kniga

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 49
  • Souhlasu: 0
Re: Cesta na long z Brna
« Odpověď #8 kdy: Duben 27, 2009, 21:32:42 »
Ahoj, když mě zklamou "sousedi Slováci" a nevemou mě, tak můžem jet společně vlakem
to by bylo taky prima, apson neco by se usetrilo :)

Offline Kniga

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 49
  • Souhlasu: 0
Re: Cesta na long z Brna
« Odpověď #9 kdy: Duben 30, 2009, 20:07:45 »
Tak ja to rusim... Spoty zacla harat, takze nejedu nikam :(

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Cesta na long z Brna
« Odpověď #10 kdy: Duben 30, 2009, 20:32:52 »
Jé to je škoda, ale na trek prej můžou háravky  :-X

Prosím přátele ze Slovenska, dejte mi prosím co nejdřív vědět jestli teda s váma můžu počítat jako s taxikem, potřebuju to vědět, abych si domluvila odvoz od vlaku do Kuklíku. Děkuju moooc

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Cesta na long z Brna
« Odpověď #11 kdy: Duben 30, 2009, 22:15:18 »
Tak ja to rusim... Spoty zacla harat, takze nejedu nikam :(
Háravky bez problémů, když tak se domluv s pořadatelem, ať tě nechá startovat někde na konci.

Shella a Jany

  • Host
Re: Cesta na long z Brna
« Odpověď #12 kdy: Květen 04, 2009, 20:32:33 »
Ahoj, trochu opozdene ale predsa . ) mame volne miesto v aute pre jednoho cloveka a psa - samca, taaakze keby sa niekto chcel zviezt staci sa ozvat. Vyrazame z Brna niekedy odpoledne na long.

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Cesta na long z Brna
« Odpověď #13 kdy: Květen 04, 2009, 20:57:50 »
Ahoj, tak já se hlásím, Oraváci se nehlásej a já počínám být nervózní  :-[  Kde bude sraz a v kolik? Jo a mam velkou krosnu  8)

Shella a Jany

  • Host
Re: Cesta na long z Brna
« Odpověď #14 kdy: Květen 05, 2009, 06:40:04 »
Hoj, tak predbezne budeme vyrazat okolo 18:00 zo Zabovresiek. Inak napis na mail telefon, sa dohodneme presne a mylsim ze nebude problem vyzdvihnut ta niekde po brne. Jo a nase krosny budu tiez velke ale dobrych ludi sa vsade vela zmesti : ))  mail je: nitriti@azet.sk

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: