Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Poděkování.

Autor Téma: Poděkování.  (Přečteno 31601 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Poděkování.
« kdy: Březen 31, 2009, 17:50:52 »
Dík všem za poslení e-maily těm kteří vidí co se tady v posledních dnech děje.Co předvádí TOMBRU.
Veškere články o našich závodech jsou zablokováne.

Z mé strany ty kroky vstřícné došli a TOMBRU na to hned na druhý den zablokoval všechny námi pořádáne akce a znemožnil informovanost lidem kteří se zajímají o kratší tratě.

Dostal jsem nějaké nabídky za ty moc děkuji jak toto vše řešit.
Moc díky budu to určitě potřebovat.

Vyzývám tady veřejně administratora TOMBRU aby do zítřka otevřel naše sekce.

Jinak je jednání ukončeno aniž by vlastně začalo a my tady končíme.
Toto nemá už s ničím normálním v tomto sportu společného.Toto je opravdu komunis....

Na název sportu Dogtrekking nemá nikdo ochranou známku a je to stejný význam jako v atletice např Marathon a že maratony se pořadají i na jiné traě než 42,2 km tak tam se nikdo s nikým nepřetahují o název.Je to všeobecný název stejně jako Dogtrekking.

A pokud se rozdělíme tak si TOMBRU piš že Dogtrekking bude i v záhlaví našich akcí.Tak daleko si tě už nepřipustíme abys toto mohl změnit.

Pokud tedy dojde k rozdělení tohoto sportu tak poděkujte TOMBRU že se mu to podařilo.

My si toto už opravdu nenecháme líbit co si tady dovoluje TOMBRU.

Udělejte si o tom obrázek nakonec každý sám.



My půjdem svou cestou tak jak to citíme.

Takže čekám jak se TOMBRU rozhodneš s těma našima odkazama do zítřka půlnoci.Pokud je neotevřeš což bych chápal jako krok k jednání tak máš jinak nasvědomí rozdělení Dogtrekkingu na dva sporty u nás.Mě už nic pak nevyčítej.
                                         Roman Baláž









Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Poděkování.
« Odpověď #1 kdy: Březen 31, 2009, 18:28:37 »
Dobře Romane, konečně jasná odpověď na jednu z otázek položených zde:

http://dogtrekking.info/forum/index.php?topic=501.0 odkaz pro toho koho by náhodou zajímaly širší souvislosti.

Takže na nic nečekej a využij nabízené pomoci, protože jsi se rozhodnul pro variantu která zde již neumožňuje to co požaduješ.

Budeme tak moci oba v klidu věnovat energii do toho co sice oba považujeme za správné, ale je bohužel zcela odlišné.

Tímto je snad už opravdu tato kauza vyřízená.

Tomáš Soural - dogtrekking.info



tombru

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Poděkování.
« Odpověď #2 kdy: Březen 31, 2009, 19:02:14 »
No ja se nerozhodl pro tuto variantu.Ja jsem byl k ní donucen Tebou jako administratorem těchto stránek.

Ja nejsem ten typ kdo se nechá buzerovat a vtahovat někde do pitomé podřízené diskuze abych náhodou nebyl moc vidět jak jsi se takticky pokoušel nás postrkovat pomaloučku takticky do rožku.A pokud to druhým nevadí jake je tady omezování lidí a jejich aktivit a stačí jim to jen tak se vézt tak mě to tedy nestačí.
Dogtrekking může mít více podob a bůh ví co ještě přijde a že se někdo zalekne pár závodu na kratších tratí to je opravdu důvod tedy k rozděleni.Myslím že po zařazení pořadateli nešťastného označení Turistické vycházky je tento druhý krok cos předvedl blokací dalším tak trochu už velkým šlápnutím vedle.
Copak jsme byli pro vás nějakou konkurenci že po mě tak jedete.Ja myslím že né a chtěli jsme prostě kratší tratě nejen pro běžce ale i pro ty co si nikdy třeba netoufnou na LONG.


Takže toto je mé ukončení činnosti na těchto stránkách.Kdo si nás bude chtít najít a naše akce určitě si nás najde.Budu na tom pracovat jako bych běžel LONG na 100 km.A že dokážu být extrémně cílevědomý to ví asi každý kdo se mnou soupeřil na trati.Aspoň bude nějaká konkurence a sranda v dogtrekkingu u nás...

Pokud tedy TOMBRU neotevřeš do zítřka jak jsem psal naše sekce závodu mažu zde veškeré mé příspěvky a přihlášení jako jediný možný protest proti tvým blokacím ze zvláštních důvodu které jsem tedy v posledních dvou dnech nedokazal pochopit.


Michala Nádvornika jste už sťali prostřednictvím tohoto chatu úspěšně a fakt ať to bylo jak to bylo tak tak se to přeci nedělá když se nemůže bránit osobně a takhle mu udělat veřejnou ostudu a teď si sestřelil
TOMBRU mě.....no ja vlastně vycouval a přežil.
Takže opravdu to funguje a jde to.
Určitě tímto máš asi větší zásluhy pro dogtrekking než ja který furt něco jen vymýšlel.
Do koho se bude dlubat po mě?Však vy poradíte....to vám jde.


« Poslední změna: Březen 31, 2009, 19:11:59 od Roman/ HOLKI »
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline mařenka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 274
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování.
« Odpověď #3 kdy: Březen 31, 2009, 19:14:03 »
poděkování- sice to vypadá že se blíží konec ale jak to bývá ve správných filmech doufám že to bude jen ticho před bouří a never ending story poběží dál  ;D jinak argumenty romana sou dost vážné po sta pokusech tomáše vyhodit ho z diskuze tak přišel stim že jestli mu nesplní co mu na očích uvidí tak odejde :o nevim ale diplomt z něho nebude ;D jinak romane dík za každodení porci zábavy a neboj vždycky se najde někdo do koho se dá rejpat ale nevim jestli vydrží tak dlouho jak ty :P

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Poděkování.
« Odpověď #4 kdy: Březen 31, 2009, 19:15:29 »
Prosímtě neprodlužuj naše společné trápení a zbytečně nečekej do zítřka.

Nevím jen proč na mě hážeš nějakou vinu za Michala Nádvorníka, no hoď si ještě kamenem.

Opravdu je zbytečné čekat, ještě jednou prosím ukonči to už nedůstojné trápení, škodíš tím hlavně sobě.
tombru

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Poděkování.
« Odpověď #5 kdy: Březen 31, 2009, 19:20:38 »
Mařenko: Tobě taky chci poděkovat.Vždycky jsem věděl že jsi můj upřímnej kamarád když se se mnou někde bavil při trecích.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline mařenka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 274
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování.
« Odpověď #6 kdy: Březen 31, 2009, 19:23:49 »
bavil co bych se nebavil a jestli se jeste potkame tak aj bavit budu teda jestli nebudes mlet takovy blbiny jako tady :D

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Poděkování.
« Odpověď #7 kdy: Březen 31, 2009, 19:25:31 »
Jo Romane ještě k tomu mazání, nevím proč by jsi se s tím unavoval, přece se nemáš za co stydět tak ať všichni vidí jak to vlastně bylo.


« Poslední změna: Březen 31, 2009, 19:27:37 od tombru »
tombru

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Poděkování.
« Odpověď #8 kdy: Březen 31, 2009, 19:27:07 »
Citace
Pokud tedy TOMBRU neotevřeš do zítřka jak jsem psal naše sekce závodu mažu zde veškeré mé příspěvky a přihlášení jako jediný možný protest proti tvým blokacím ze zvláštních důvodu které jsem tedy v posledních dvou dnech nedokazal pochopit.


Tohle mi něco připomíná ;D

http://www.myubo.cz/page/media_detail.html?movieid=97a6bc43-b182-4141-936c-ff1351db1572




aneb Lidé měl jsem vás rád...bděte!

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Poděkování.
« Odpověď #9 kdy: Březen 31, 2009, 19:29:31 »
Romane, škoda, že díky Tvé tvrdohlavosti a trvání na názvu DT pro Tvé akce se zde nedozvíme o akcích, které pořádáš. Jistě jsou pro mnohé zajímavé.

No snad nezatrpkneš kromě této diskuse i na dogtrekking a někde se objevíš. Je s Tebou sranda, když s náma sedíš u piva.
Takže ČUSÍK KAMARÁDE,  držím palce Tvým akcím a věřím, že nebudeš dělat naschvály ;)
Petr Dvořák

Offline burak

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 74
  • Souhlasu: 1
Re: Poděkování.
« Odpověď #10 kdy: Březen 31, 2009, 21:33:29 »
Citace
romane dík za každodení porci zábavy

A já děkuji Tombruovi, mám pocit, že jsem omládnul o 20 let, sloh jeho příspěvků mi pořád něco připomíná...

"klást si podmínky a kontrolovat", "dle pravidel na něm uvedených", "na mé upozornění nereagoval", "vynucovat jejich plnění", "projevil snahu to aktivně řešit", "dostojím svým závazkům a povinostem na mě kladeným"...

...a úplně jako bych i tady u nás na vsi cítil čerstvé větry Vasila Mohority.


Offline Laďa+Esi

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Souhlasu: 9
Re: Poděkování.
« Odpověď #11 kdy: Březen 31, 2009, 22:17:14 »
Dogtrekking - jen tak na okraj. Nevím co tě Romane tolik uráželo na možném názvu Canicrossmaraton. Podle mě to vystihovalo nejlépe tvé akce. Zrovna tak jako doghiking, což je termín užívaný např. v Rakousku pro akce, které splňují podmínky DT kromě vzdálenosti. Doghiking - turistika se psem. Mě to neuráží. Asi hodně z nás "dělala" dogtrekking/doghiking ještě před tím, než se tu objevil oficiálně, prostě jsme jezdili na vandry se psem. Nic jiného to pro mě není. Jen se tomu daly oficiální pravidla partou nadšenců. Mimochodem termín Dogtrekking anglicko/český slovník nezná, proto si myslím, že alespoň morální právo pořadatelé DT chtít po tobě, buď dodržování pravidel, nebo přejmenování tvých akcí měli. Takže pokud někdo aktivitám se psy uškodil, tak jsi to byl ty svou neústupností. Ale stejně si myslím, že se až tolik neděje. DT jako takový je již dostatečně zavedený a kdo chce jezdit na Lysou horu, tak tam jezdit bude nezávisle na tom, jestli budeš své akce inzerovat na tomto servru nebo ne. A nic jiného, než že ti není nadále umožněno inzerovat své akce na tomto servru se neděje, takže nevím jak ti Tombru zakazuje tvé závody. Své stránky máš, takže předpokládám, že kdo se o tvé závody zajímá, tak má odkazy v bookmarku, takže nevidím čím se ti tak škodí.
A docela poučné stránky jsou např tady, abych se neodvolával jen na "zakladatele" DT u nás http://bikejor.blogspot.com/2008/05/introducing-dog-trekking.html
a co tak třeba slovník cizích slov na internetu
http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/hledat?typ_hledani=prefix&cizi_slovo=dog+trekking
nebo nám neznalým zkus konečně vysvětlit, proč jsi nebyl ochotný své akce nazývat jinak. Mohl jsi být takový Monte canicrossmaratonu  ;). A hlavně si myslím, že ještě stále máš možnost celou situaci vyřešit, je to jen a jen na tobě.

pro Buráka: vždycky se docela bavím, když se na minulý režim odvolávají lidé, kterým v té době bylo náct, případně ještě míň a ve svém okolí znám dost a dost "komunistobijců", co buď byli ve straně, nebo drželi hubu a krok, případně to byli jinak dacani. Vzhledem k tomu, že již skoro dvacet let žijeme v tzv. tržním hospodářství, tak sis mohl všimnout, že tento servr je soukromý, tudíž jeho provozovatelé mají právo určovat co a za jakých podmínek na něm bude uveřejněno. Buráku, když by to bylo jak píšeš, tak si Roman "neškrtne" nikde a to snad nemyslíš vážně, takovou moc ani ZLÝ ADMIN nemá

tak dobrou noc
Laďa+Esi

Offline Pete

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 39
  • Souhlasu: 4
Re: Poděkování.
« Odpověď #12 kdy: Březen 31, 2009, 22:38:47 »
Láďa to napsal jako vždy výstižně,tak jen zopakuji,že Tombru vše co číní,činí na popud pořadatelů,takže z něj nedělejte žádného tyrana. >:( Ono je jednodušší schazovat vinu na jednoho člověka,než se domluvit se skupinou pořadatelů.

Offline Mašer

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Souhlasu: 1
Re: Poděkování.
« Odpověď #13 kdy: Duben 01, 2009, 14:21:12 »
Také musím poděkovat za zrušení Romanových stránek, protože jsme přišli o spoustu různých odkazů na třeba fotky, videa a kontakty kamarádů. Je mi celkem jedno jestli jdu 10, 20 50 a nebo 100 km, vždy budu říkat že jdu dogtrekking protože pro mně to je turistika se psem a je mi celkem u prdele ( vulgární výrazy se tu mohou používat, to nikomu nevadí - viz vtipy. A myslím že to forum čtou i děti.) jestli někdo řekl že to musí být 80km a více. Jen nevím jestli když někde na nějakém longu použiju výraz "šel jsem dogtrekking na 40 km tak jestli nedostanu disk za zakázaný výraz.
Mimochodem Tombru jak to že Dachstejn je v sekci Dogtrekkinkové zahraniční akce, když v propozicích  na loňský rok je napsáno - Délka TRASY asi 40 kilometrů.(Pozor!!! V Alpách se vzdálenost počítá jinak!) ?
 Není tam napsáno 1.etapa a nevím jak se to počítá a zda to dosáhne těch 80ti km,aby to mohlo mít ten honosný název "dogtrekking " to by pak stačilo Romanovi říct že to psal pro Rakušáky podle unie a je to ne ?
A nebo pravidla musí dodržovat jen jeden ? Já jsem třeba nic neporušil a jsem potrestaný, tím  že si nemůžu něco prohlédnout !
« Poslední změna: Duben 01, 2009, 14:23:13 od Mašer »
Olda a bílá princezna Enngi

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Poděkování.
« Odpověď #14 kdy: Duben 01, 2009, 14:42:08 »
Co se týče sprosťáren, je podle mě velký rozdíl jestli je to v sekci vtipy jako vtip, a nebo zde jako součást běžné diskuze. Jestli jsi jel nekdy poslední dobou hromadnou dopravou se školáky prvního stupně, tak bys věděl že tvé obavy o vývoj dětí jsou už poněkud v tomto směru zbytečné...  :-X

Nicméne bych případně mohl nad sekci vtipy dát upozornění že je to vhodné až od... ale sakriš kterého věku?

Myslím zvlášť tobě by mělo být jasné, protože to tu bedlivě sleduješ, že se jedná o server dogtrekkingu v ČR, a už jsem to tu říkal. Takže lidově řečeno za hranice ČR toto omezení na tomto serveru neplatí. V těchto případech unie ne-unie je jasné že je to jiný stát s jinými pravidly (pokud vůbec nějaká jsou) - no ovšem od lidí co nedokážou pochopit ani svrchovanost a samostatnost tohoto soukromého serveru asi nemohu čekat že to pochopí.

No ne že si vyhlásíte nějaké Beskydské království :-) :-) a budete to propagovat jako zahraniční akci  >:D  >:D

To že to opatření někoho omezí je bohužel trpký fakt, od toho by to jaksi nebylo opatření. Měl jsi se více aktivně zapojit do řešení těchto problémů a třeba by jsi se teď nemusel cítit být tak omezován.
tombru

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: