Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Dvoudenní trek

Autor Téma: Dvoudenní trek  (Přečteno 6948 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Míša Drábková

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 1
  • Souhlasu: 0
Dvoudenní trek
« kdy: Červenec 16, 2018, 10:17:22 »
Dobrý den. Já a moje dcera jsme se před časem rozhodli začít trochu cestovat s naší nyní pětiletou fenkou Sandy. Vždycky jsme ale chodily jednodenní treky. Sandynka měla před pár měsíci štěňátka a teď, když už je celkem ve formě bychom chtěly zkusit nějaký trek přes noc. Bydlíme v Opavě, ale není problém trochu dojet. Chtěly bychom poradit nějaký ne úplně extrémní trek. Pro dceru úplně v pohodě bivakovat pod širákem (popřípadě ve stanu) ale já se trochu bojím. Spát někde v lese sama není úplně pro mě. Ale vím, že trek s přespáním v kempu bude asi znát málokdo. Děkuji za ochotu a odpovědi. Budu se na ně těšit. ;D

Offline Charles

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 39
Re:Dvoudenní trek
« Odpověď #1 kdy: Červenec 24, 2018, 14:28:19 »
Zdravim.
konkretni trek nedokazu doporucit, ale mozna bych pro zacatek navrhul neco na necisto.
Naplanovat si vlastni trasu, treba i kratsi, s bivakem nekde pobliz znameho mista.
At i Sandy zjisti jak spat venku (pokud uz to neumi).
A na trek? Nejlepe se pridat k nekomu, s kym si sednete a s podobnym tempem.
Československý včák?
Parťák a společník, neopakovatelný...

Offline vendi

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 10
  • Souhlasu: 2
Re:Dvoudenní trek
« Odpověď #2 kdy: Srpen 21, 2018, 12:32:37 »
Ahoj, trek s bivakem v kempu asi fakt neznám. Ale co tak zkusit nějaký dvoudenní s tím, že dojdete/nedojdete? Nebo si vybrat MID variantu a nikde není napsané, že to nemůžete jít 2 dny:-) jinak není špatné jít do začátku s někým, kdo "už to zná", ví, jak hledat místo na spaní apod., ale vlastně by měli jít max 2 lidi v jednom "chumlu". Poslední ofiko trek sezony - Tlapka, není daleko od Opavy, ale zrovna bych řekla, že v říjnu bude větší riziko špatného počasí a Jeseníky bývají spíše náročnější na fyzičku, takže co třeba to posázaví (Witko Sapa Ha)?
Jinak zdravím z Opavy a moje fenka Sandy taky:)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: