Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?

Autor Téma: Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?  (Přečteno 76857 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Offca

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 9
  • Souhlasu: 0
Re: Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #120 kdy: Srpen 04, 2010, 08:36:37 »
Mám za sebou prvý LONG a skončila som na 70km práve kvôli psovi. Ono útulkáč, ten by aj zvládol daleko viac, to je taký podvraťák, že sa na šnúre fláka a priživuje na makačke mojej boseronky. No a práve ta bosíčka je strašný dříč. A práve preto, i keď celoročne robíme všemožné (agility, bikejoring, sane, hory, a to všetko aktívne, kodičku a energie má stále za troch), tak dvojdňové celodenné zapriahnutie a ťahanie do kopcov jej dalo zabrať. A kedže ona by bola schopná sa pr emoje modré oči úplne uštvať, bolo na mne, aby som z nej čítala. Ale podarilo sa.
Kto svojho psa pozná, proste to vyčítať zvládne.

Offline Mawenzi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 97
  • Souhlasu: 0
Re:Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #121 kdy: Květen 14, 2012, 12:47:33 »
Tak sem se zbláznila a zkusím long na jednookým, po poctivém tréningu na MIDU na lvu:D doufám, že jestli vůbec přežiju ten MID, že mě to neodradí jet o 14dni pozděj na ještě vražednější akci:) i když na midu budu mít možnost sledovat ohledně výkonu oba moje psy, tak na jednookýho sem se přihlásila s tím, o kterým si myslím, že to zvládne líp. Jeho výhoda je v tom, že je to až na psa v dohledu flegmouš, kterej je schopen +/- dodržovat rychlost člověka s ním jdoucího... fenka sice je hodnější, ale zas občas tahá a je taková do všeho hrozně hrrr a rychle se zas unaví, i když třeba moc netáhne... i když teda vás je tu hodně, co šlo rovnou long a o psa ste se asi nějak moc nebáli, že? asi stačí ho sledovat a správně rozpoznat tu mez, kdy už není dobrý s ním zůstat na trati (pokud teda člověk zvládá líp než psisko...)

a ještě takovej dotaz: změnila se vam razantně výbava od prvního treku do dnešních dnů? nosíte s čím ste začínali, nebo už minimalizujete, protože většina věcí je na zbyt?

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re:Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #122 kdy: Květen 14, 2012, 22:35:26 »
Mawenzi, uz to moc vsecko resis :D Proste prijed, vyzkousej a uvidis... po prvnim MIDu budes mluvit jinak, po prvnim LONGU taky... Vybavu si postelujes behem par akci - neco pridas, neco vyhodis, neco nechas :) Taky se to trochu lisi tim, jestli jdes do hor, na rovinku, na podzim, v lete... Ja si vybavu menim do dnesnich dnu (sedmym rokem trekovani...)...

Míša O.

  • Host
Re:Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #123 kdy: Květen 14, 2012, 22:50:09 »
moje heslo je - co nemáš to nepotřebuješ. (nevztahuje se to na psa a povinnou výbavu, ostatní postrádat můžeš)

Offline Mawenzi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 97
  • Souhlasu: 0
Re:Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #124 kdy: Květen 15, 2012, 07:37:39 »
ja se nudila vcera, tak pardon za ty dotazy:D

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: