Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?

Autor Téma: Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?  (Přečteno 76984 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #75 kdy: Březen 31, 2009, 20:40:06 »
A já na Chřiby zrovna nejedu a ono má být azuro a rovinato...Snad ta předpověď vyjde a budete mít super jarní pohodu!

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #76 kdy: Březen 31, 2009, 21:05:49 »
Jo, od rovinata to asi bude mít daleko. Bahulice mé kopce by se jmenovaly jinak, já totiž nejsem tak slušná.  >:D

Offline Kniga

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 49
  • Souhlasu: 0
Re: Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #77 kdy: Březen 31, 2009, 21:25:42 »
Myslím, že je lepší jít rovnou long - pokud to bude blbý, můžeš vždycky vzdát. Ale plahočit se (častokrát) přes celou republiku pro pár km, který sfoukneš za jedno odpoledne, to nakonec člověka zamrzí >:D

Vis ja todle vidim jinak, prijdemi rozumnejsi, zodpovednejsi  dobr odhadnout sve sily a radsi dojit mid nez vzdat long. Protoze, kdyz dojdu mid v pohode tak si reknu jo jsme dobra, priste jdu zase o kus vic, kdyz ho dojdu s vypetim sil tak si reknu, ez musim vic trenovat. Ale pokud pujdu long a nedojdu ho, ajkoze ho na  75% nedojdu, tak me bude jen a jen silene mrzet, ze jsme to nedokazala. Nemluve otom, ze jsem byk a kdyz se moje  malickost rozhodne a zatvrdi tak muzu snadno pretahnout jak sebe tak toho psa, proste muzu se dostat do situace kdy to nebudu chtit vzdat a mohla by to odnest SPoty ci moje zdravi...   A ja se vzdavam desne nerada.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #78 kdy: Březen 31, 2009, 21:31:29 »
Citace
Nemluve otom, ze jsem byk a kdyz se moje  malickost rozhodne a zatvrdi tak muzu snadno pretahnout jak sebe tak toho psa, proste muzu se dostat do situace kdy to nebudu chtit vzdat a mohla by to odnest SPoty ci moje zdravi...   A ja se vzdavam desne nerada.
Tak to snad ani nechoď vůbec. I sebelépe trénovaný pes se může dostat do problémů a odsrat tvoje umanutý ego. :o

Offline Kniga

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 49
  • Souhlasu: 0
Re: Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #79 kdy: Duben 01, 2009, 05:00:18 »
Citace
Nemluve otom, ze jsem byk a kdyz se moje  malickost rozhodne a zatvrdi tak muzu snadno pretahnout jak sebe tak toho psa, proste muzu se dostat do situace kdy to nebudu chtit vzdat a mohla by to odnest SPoty ci moje zdravi...   A ja se vzdavam desne nerada.
Tak to snad ani nechoď vůbec. I sebelépe trénovaný pes se může dostat do problémů a odsrat tvoje umanutý ego. :o


Ano to vim,  a zase vim, ze kdyby se ji neco stalo, tak  bych si to vycitala do smrti. Co je nejdulezitejsi je to, ze o teto sve vlastnosti vim a vim, ze neni zase az tak moc dobra a ke vztahu ke Spoty je i spatna, ale tim, ze o tom vim se muzu daleko l ip hlidat, nez kdybych ji popirala.
Udelala jsem co ji mam jen jednou, ze jsme nevzdala neco co jsme mela vzdat. Bylao ji tehdy osm mesicu, mela jsem jit jen 10 km, coz mi k jejimu veku prislo primerene. Bohuzel moji blbosti z toho bylo tech kilaku 20.  Nervy jsem z toho mela poradny, nastesti to usla bez problemu a jeste se na konci cesty domahala aportu a hratek s kamarady. Ale moc dobre vim jak jsem se citila mizerne

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #80 kdy: Duben 03, 2009, 19:24:11 »
Tak hlásim, že jsem další blázen a jdu Vlka bez tréninku  >:D Se spacákem po bráchovi (muj teplej se lek a už ho pár měsíců nemůžu najít  :'( ), v botách děsně drahejch, s nějakou úpravou co zadrží vodu (po treku mam v plánu je reklamovat páč jsou sice pohodlný, ale protečou a hlavně potí se v nich děsně noha a to i mě, které se nepotí ani v botách s kožíškem vlétě! A to ten pot prosákne zevnitř ven a mam tudíž mokrý boty i když je venku absolutní sucho  >:( ) A to jsou prosím moje už 3. terkový boty, které chci reklamovat. Halt pech, nebo mi nejsou přány.

Chci se jen zeptat, jak velký batoh máte? Já mam teď novej - děsně velkej (cca 75-80l), ale váhám, jestli nemam vzít starej (65l) A jen si přehodit popruhy za nevonošený  ::)

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #81 kdy: Duben 03, 2009, 23:41:33 »
30l je velká kráva. 65l - to sebou táhneš i vanu?
ne fakt, hlavně si uvědom že to fakt celou dobu poneseš a ramena a záda dostávají vcelku hodně zabrat

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #82 kdy: Duben 04, 2009, 11:25:16 »
30l je velká kráva. 65l - to sebou táhneš i vanu?
ne fakt, hlavně si uvědom že to fakt celou dobu poneseš a ramena a záda dostávají vcelku hodně zabrat
jo to já vim, ale spešl abatoh si kupovat nebudu když jsem si ho ted koupila kvůli škole. Jde mi vo to, jestli se plácat s velkym poloprázdnym batohem nebo s obr a prázdnym batohem... no je to jasný když to takhle napíšu :-)

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #83 kdy: Duben 04, 2009, 14:14:56 »
mám doma tuším 42, zánovní, můžu půjčit (ale bacha, vana se tam nevejde!)

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #84 kdy: Duben 04, 2009, 14:51:18 »
Děkuju, kdyžtak se ozvu, už jsem se ptala Ozzy.

Offline zlá-tužka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 128
  • Souhlasu: 1
Re: Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #85 kdy: Duben 04, 2009, 23:50:47 »
Díky díky moc všem, kdo jste šli první long bez většího tréninku a přiznali se ;) Mně je jasné, že když už jednou vyjdu, tak to prostě dojdu i kdybych měla do cíle hafinu donést :D Ale je samozřejmost, že když to bude na ni moc, tak končim, to je prostě bez debaty.
Jinak začínám mít trekhorečku, počítám kolik bude vážit bagáž a do čeho to nacpu :D doma mi nejspíš budou chtít vnutit i postel a sprchu, a bez stanu mě polovička asi nepustí, v nestřežený okamžik měním za celtu :D je sice pravda ze zrovna tenhle stan váží a zabírá místo skoro jako celta, ale... :)

Offline indian

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 76
  • Souhlasu: 0
Re: Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #86 kdy: Duben 05, 2009, 07:21:55 »
řekl bych že cca 100 km se natrénovat pro obyčejně pracujícího nedá. Takže "dokud to nezkusíš, tak nevíš co je to za štreka" ;). s počtem (ne)zvládnutých treků budeš získavat zkušenosti a snad i odolnost. na treku se trápím ke konci furt stejně ale regenerace je už dost rychlá oproti např prvnímu treku kdy jsem nemohl dva týdny pořádný sprintjak jsem měl vysílené nohy ;D

Offline Honza_a_Grini

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Souhlasu: 0
Re: Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #87 kdy: Duben 05, 2009, 12:39:42 »
Ahoj,
tak já se přiznám ještě jednou. Letos jsem opravdu na LONG netrénoval a vzal jsem si na první trek staré boty, které mi minulý rok zničily nohy (ohromné puchýře na patách). Boty se za ten rok nijak nezměnily a ani jiné vložky do nich kvalitu té boty nezměnily. Vzdal jsem. Podcenil jsem výbavu - boty. :-( Jak jsem starej, tak jsem ... to podcenil. :-)
Ale bylo to moc krásný!
Honza a Grini

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #88 kdy: Duben 06, 2009, 09:32:00 »
va hlavně potí se v nich děsně noha a to i mě, které se nepotí ani v botách s kožíškem vlétě! A to ten pot prosákne zevnitř ven a mam tudíž mokrý boty i když je venku absolutní sucho 
Tak to kandiduješ na soutěž o nejhnusnější puchýř, protože tohle je přesně cesta jak podpořit jejich hojný výskyt. Vím, o čem mluvím :(

Offline Kniga

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 49
  • Souhlasu: 0
Re: Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #89 kdy: Duben 06, 2009, 18:36:24 »
řekl bych že cca 100 km se natrénovat pro obyčejně pracujícího nedá. Takže "dokud to nezkusíš, tak nevíš co je to za štreka" ;). s počtem (ne)zvládnutých treků budeš získavat zkušenosti a snad i odolnost. na treku se trápím ke konci furt stejně ale regenerace je už dost rychlá oproti např prvnímu treku kdy jsem nemohl dva týdny pořádný sprintjak jsem měl vysílené nohy ;D

Nikdo nerika natrenovat primo tech 100. Asi mám opravdu hodne spatnou fyzicku, ale jsme rada, ze jsme sla jen ten mid. Sice vim, ze do te 40 bych dosla, ale kde mam tu jistotu, ze bych ji dala i druhy den... Co se tyce treninku, tak doted jsme se Spoty chodila tak tech 20-25 km, takze nohy me zacly bolet az na 27 km. Takze zdvihnu hranici na tech 35 km, aby me ty nohy zacly bolet az po te 35... atak dale a tak dale.  To tedy jako o vikendech, co se tyce vsedniho dne, tak zatim to bylo 1 den cvicak (Agility), 1 den vychajda na +- 12-15 km(to se ted stim, ze je svetlo do osmi zdvihne na tu aspon 20km) a 3 dny vybeh a litani se psama na velkem vybehu (plus 3 km cesty do vybehu a zpatky) - tu cestu do vybehu jsme sla, ted se ji budu snazit ubehnout, a budeme tam chodit jen 2* tydne a ten jeden den bude zase prochajda dlouha. To by bylo, aby nebylo :)
Ted me trochu uz laka ten jedookej, ze bych mozna tma to mohla preci jen na ten long zkusit, pac to bych mohla fakt vyrazit v ten patek rano a do nedelniho poledne snad dojit, ale to se uvidi jeste...

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: