Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?

Autor Téma: Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?  (Přečteno 74646 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #30 kdy: Březen 29, 2009, 22:13:51 »
Já na treky pravidelně sháním značkové sádlo se škvarkama!  :-X Zatím nejlepší jsem měl od Evči. ;D

To má být výzva abysme se ji snažily trumfnout? ;D

Offline Molískovic

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 56
  • Souhlasu: 0
Re: Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #31 kdy: Březen 29, 2009, 22:29:38 »
Fakt zastavam nazor, ze zdravi je jen jedno... Nemluve otom, ze si to chci uzit a ano testovani svych limitu je taky fajne a je to velka zabava, ale radsi se v pohodli a tple vyspim a  budu si pak druhej den uzivat pohody...



No já jsem večer po prvním dni tak unavená, že na nějaké užívání bivaku nemám vůbec myšlenky, prostě lehnu a do minuty spím, a že bych si druhý den nějak extra užívala pohody, to se taky říct nedá, většinou jsem po ránu ráda, že se rozhýbu :D

Offline Molískovic

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 56
  • Souhlasu: 0
Re: Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #32 kdy: Březen 29, 2009, 22:30:18 »
Už se taky tak těšíte na tu pohodu v lese s pejskem?  ;)
Už jen týden!
Hrozně moc!

Offline Kniga

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 49
  • Souhlasu: 0
Re: Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #33 kdy: Březen 30, 2009, 05:01:11 »
No já jsem večer po prvním dni tak unavená, že na nějaké užívání bivaku nemám vůbec myšlenky, prostě lehnu a do minuty spím, a že bych si druhý den nějak extra užívala pohody, to se taky říct nedá, většinou jsem po ránu ráda, že se rozhýbu :D

Mno to si rikam, ze to asi nejak bude fungovat, ze by clovek mozna chrnel i bez spacaku, jak bude rad, ze aspon chvili nejde :D

Jestli můžu raditi, tak pořádnou výbavu (dražší věci) začni dokupovat až po absolvování několika DT. Ujasníš si, co a v jaké kvalitě potřebuješ a co je zbytečnost.
Jj, je mi jasne :) Ja driv ven jezdila, sice ne na takovy vzdalenosti, ale jezdila.


Jako klobouk dolu pred kazdym kdo ujde long, klobouk dolu pred kazdym, kdo si da ten long bez treninku na midech. 

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #34 kdy: Březen 30, 2009, 07:41:03 »
Citace
Jako klobouk dolu pred kazdym kdo ujde long, klobouk dolu pred kazdym, kdo si da ten long bez treninku na midech. 


No jo, když ony dřív nějaký midy nebyly, takže to bylo buď rovnou 80 km a nebo čuč doma.
Nic proti midům, když není čas, tak se taky na nějaký přihlásíme, ale existuje skupina s pracovním názvem "věčný midár". To jsou ti co už několik let tvrdí, že na long by děsně rádi,ale nemají natrénováno, chybí jim výbava a hledají jiné výmluvy aby na něj nemuseli ;D

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #35 kdy: Březen 30, 2009, 12:59:33 »
já jsem večer po prvním dni tak unavená, že na nějaké užívání bivaku nemám vůbec myšlenky, prostě lehnu a do minuty spím, a že bych si druhý den nějak extra užívala pohody, to se taky říct nedá, většinou jsem po ránu ráda, že se rozhýbu :D
No a vo..vo...vo tom to je. Na Otovi jsem druhý den ráno myslela, že mi totálně umřelo tělo, ale dušičce bylo blaze. Faktem je, že mi v práci cca týden říkali "Doktor House"  ;D

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Re: Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #36 kdy: Březen 30, 2009, 14:12:52 »
Tak nevím, Hyenko, komu z nás bylo hůř? :) Já jsem měla koleno v pr.... a ty zase kyčel, že? Ale velké ponaučení jsem si z Oty odnesla - NIKDY už nepůjdu darovat krev těsně před trekem!!! Byla jsem naprosto vyšťavená a potřebovala jsem nutně transfuzi vrátit ;D, ale pozdě, ta už tou dobou kolovala v oběhu jiného človíčka... Na Chřiby si asi vezmu krevní vak do batůžku jako povinnou výbavu ;)

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #37 kdy: Březen 30, 2009, 15:30:57 »
Ale velké ponaučení jsem si z Oty odnesla - NIKDY už nepůjdu darovat krev těsně před trekem!!!
Hmm, též jsem si odnesla poučení o tom, že se vyplatí nezapomínat na výměnu ponožek. Jak jsem stará, tak jsem hloupá a halt jsem si to odnesla- až do cíle ;D
Na Chřiby si beru dostatečnou zásobu.

Offline Molískovic

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 56
  • Souhlasu: 0
Re: Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #38 kdy: Březen 30, 2009, 19:09:37 »
No a vo..vo...vo tom to je. Na Otovi jsem druhý den ráno myslela, že mi totálně umřelo tělo, ale dušičce bylo blaze. Faktem je, že mi v práci cca týden říkali "Doktor House"  ;D


Jojo. Duše v peří, záda na skřipci a nohy v ostnatém drátu :D to je přesně ono!

Offline indian

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 76
  • Souhlasu: 0
Re: Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #39 kdy: Březen 30, 2009, 19:38:06 »
když byla řeč o krvi , vzpoměl jsem si co se mě přihodilo kdysi po dogtreku (myslím že Šlapanicích) jsem v pondělí byl stavět střechu a jak to tak bývá se starými fachmany,tesaři jsem si musel dát po štamprly- byli dvě a na druhý den jsem šel darovat krev abych ušetřil dovolenou a zase na stavbu. Krev mi odebrali rychloprohlídkou jsem prošel, prostě vše OK za měsíc pozvánka k lékaři - ten mi nadal jak můžu chlastat do rána a pak jít darovat krev, těžce jsem to vysvětloval :D

Offline Kniga

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 49
  • Souhlasu: 0
Re: Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #40 kdy: Březen 30, 2009, 20:07:42 »
Jojo. Duše v peří, záda na skřipci a nohy v ostnatém drátu :D to je přesně ono!

Ehm kdyz o tom tak premyslim, vy tu asi nikdo   v praci nestojite, ze? :)

No jo, když ony dřív nějaký midy nebyly, takže to bylo buď rovnou 80 km a nebo čuč doma.
Nic proti midům, když není čas, tak se taky na nějaký přihlásíme, ale existuje skupina s pracovním názvem "věčný midár". To jsou ti co už několik let tvrdí, že na long by děsně rádi,ale nemají natrénováno, chybí jim výbava a hledají jiné výmluvy aby na něj nemuseli ;D

Mno cas je prave to proc na long bez treninku nemuzu... Bo z prace se driv jak v patek v 14 :30 nedostanu... Takze kdybych chtela jit treba ted Chriby long musel abych to stihnout za max +- 30 hodin a to fakt nedam.

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #41 kdy: Březen 30, 2009, 20:20:19 »
Ehm kdyz o tom tak premyslim, vy tu asi nikdo   v praci nestojite, ze? :)

No, většinou ke svačině a k obědu si i sednu :D

Mno cas je prave to proc na long bez treninku nemuzu... Bo z prace se driv jak v patek v 14 :30 nedostanu... Takze kdybych chtela jit treba ted Chriby long musel abych to stihnout za max +- 30 hodin a to fakt nedam.

Tak to bude asi chtít obětovat jeden den dovolené..... :)
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Kniga

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 49
  • Souhlasu: 0
Re: Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #42 kdy: Březen 30, 2009, 20:30:37 »
Ehm kdyz o tom tak premyslim, vy tu asi nikdo   v praci nestojite, ze? :)

No, většinou ke svačině a k obědu si i sednu :D

Mno cas je prave to proc na long bez treninku nemuzu... Bo z prace se driv jak v patek v 14 :30 nedostanu... Takze kdybych chtela jit treba ted Chriby long musel abych to stihnout za max +- 30 hodin a to fakt nedam.

Tak to bude asi chtít obětovat jeden den dovolené..... :)


A ustojis to i v pondeli po treku?  neni to narocnejsi nakonec nez celej trek?
Co se tyce dovoleny, kdybych si ji mohla vzit, tak to neresim. Problem je prave v tom, ze si ji vzit nemuzu.

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #43 kdy: Březen 30, 2009, 22:19:48 »
 :) :) Tak to já si taky v práci skoro nesednu, hákuju ve fabrice, a dost toho tam i nachodím:-) Ale DT to je jiné kafíčko, pohodička, prostě odpočívám chůzí v přírodě.

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Dá se těch cca 100km ujít i bez tréninku?
« Odpověď #44 kdy: Březen 30, 2009, 22:25:20 »
A to se tu ještě nikdo nepochlubil, že většina trekařů po dojití do cíle kalí až do brzkých ranních hodin a pak jede třeba přes celou republiku domů. No a pak když mám v pondělí ráno v 5 vstávat do práce, tak je to docela legrace, když ještě po příjezdu domů musím stáhnout fotky, případně šoupnout do kečupu, probrat trek zde na fóru, vybalit, vytřídit batoh. Občas jdu spát i před půlnocí >:D >:D

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: