Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Canicross/marathon 32 km Novohradské hory

Autor Téma: Canicross/marathon 32 km Novohradské hory  (Přečteno 22155 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Canicross/marathon 32 km Novohradské hory
« kdy: Březen 23, 2009, 11:23:16 »

V Trhových Svinech - 5.4.2009

http://sportcentrum-novohradskehory.ic.cz/index.php/vlozeny-zavod-v-canicross-horskem-maratonu/462#more-462


Poznáte někdo na fotce známou osobu z dogtrekkingu???  O:-)
tombru

Julča

  • Host
Re: Canicross/marathon 32 km Novohradské hory
« Odpověď #1 kdy: Březen 23, 2009, 12:19:36 »
Ten Jura se fakt vetře všude, neníliž pravda? >:D

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re: Canicross/marathon 32 km Novohradské hory
« Odpověď #2 kdy: Březen 23, 2009, 13:32:01 »
PeFo 106
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline Eva Prof.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 209
  • Souhlasu: 0
Re: Canicross/marathon 32 km Novohradské hory
« Odpověď #3 kdy: Březen 25, 2009, 21:01:07 »
Vojto:
tak ještě jednou. Zatím se chystáme, v sobotu hrabeme listí na Hradech, v neděli závodíme. Půjdou tvoje holky ? Lucka s Timem by se k nim přidala, ale jen na ten kratší, protože musíme ještě v neděli odjet domů. A myslíš, že ještě někdo přijede ? Mně se zdá, že všichni jsou přihlášení na Chřiby, škoda, že se ty termíny tak sešly.

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re: Canicross/marathon 32 km Novohradské hory
« Odpověď #4 kdy: Březen 25, 2009, 21:33:03 »
Evo ahoj, rádi vás uvidíme. Naše holky se opravdu chystají tak velmi, že chtějí běžet všechny 3 a na mně asi nezbude pes :'(  Ale jak je znám, všem najednou to většinou nevyjde, tak to bude dobré. Holky asi poběží jen první půlku do Benešova - já chci běžet celou trať. Ještě ze známých psů poběží Tara a psal mi Burák že se chystá-vypadá to na dost obsazenou kategorii ten canicross. Zdraví tě Alena!
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Canicross/marathon 32 km Novohradské hory
« Odpověď #5 kdy: Březen 25, 2009, 22:48:54 »
Vojto jsem zvědavý na ten maratonek na 32 km.Je někde startovka?
Na stránkách jsem ji nenašel.Moc tam těch informací k tomuto vloženému závodu není.To pořádá někdo kdo z těch pořadatelů běhá se psy nebo jak je to nebo koho napadlo tam tuto kategorii vložit?
Už teď jsem zvědavý kdo to půjde a jaké časy budou zaběhnuté.
Ja mám v tom termínu 20 km  závod v Hranicích jinak bych do toho taky šel.
Tak držím vám vše palce ať si dobře zaběháte.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Petr a spol.

  • Host
Re: Canicross/marathon 32 km Novohradské hory
« Odpověď #6 kdy: Březen 26, 2009, 05:55:32 »
Ahoj Romane,
nejsnadnější cesta je zadat do vyhledávače "TJ OB České Budějovice", a tam je vedeno v rubrice Extrémní sporty.

Přímá adresa je http://www.tjobcb.org/tjobcb/ex/horsky/archiv.aspx.

To Vojta: Když bude nejhůř, vem si alespoň vodítko, Richie nás utáhne oba!!! Nemáš nějaké bližší informace o stavu sněhu na trati?

Fšechny Soudky zdraví Petr a spol.

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Canicross/marathon 32 km Novohradské hory
« Odpověď #7 kdy: Březen 26, 2009, 06:53:38 »
Petře:
Dík za odkaz.Jsem to celé prošňupal ty stránky.
Je to velmi zajímavý závod a 100% fandím této akci ať se tam sejde i dost běžců se psy.Trasa bude určitě těžká podle převýšení,ale určitě krásná.
Hned bych tam jel kdyby to nebylo tak daleko a že jsem se to dozvěděl tak pozdě.Ja běžím 4.4. Hranickou 20.
Tak budu zvědavý jak vám to tam vyjde a mám radost že takové další akce se psy vznikají na ideálních délkách tratí.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re: Canicross/marathon 32 km Novohradské hory
« Odpověď #8 kdy: Březen 26, 2009, 22:49:51 »
Romane, startovka předem není, přihlášky jsou na místě před startem. O kategorii canicross (tady čekám pochvalu od Zlýho Admina :P) jsem poprosil pořadatele a ochotně vyhověl.
Běželi jsme to s Bertou v r. 2007 jako jediní psoběžci a to ještě Berta skončila v půlce, už ji to nebavilo a běžela spíš za mnou nebo navolno, tak jsem ji tam nechal a druhou část šel sám. Myslím že po Tour de Beskydy to uběhne jako nic, a štěňata letos poběží jen půlku, je jim teprve rok.
Časy nejlepších jsou asi 2:50 a já jsem to běžel nejlíp 3:45, uvidíme letos.
Jo a ještě ty billboardy Ady jsou fakt super. Já jsem si myslel že jsi dobrej šílenec, ale tohle mě fakt zaskočilo:)

Petře, vemte určitě do Svinů Tima, všichni se na něj těšíme. Budeme se snažit tam být v 10:15, start je v 11. Ohledně sněhu ti napíšu po neděli - jdeme v neděli na psí výlet Benešov n.č. - Hojná Voda a zpět, abychom obhlédli trať a potrénovali dogtrekking. Půjdeme pěšky, žádný běhání. Kdyby se chtěl někdo přidat, tak 9:30 v Benešově Nad Černou na náměstí. Bacha na letní čas!
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Canicross/marathon 32 km Novohradské hory
« Odpověď #9 kdy: Březen 26, 2009, 23:09:38 »
Vojto:

Vojto počkej až to Adi na podzim rozjede.To bude další šílenéj Baláž.
Má všechny vlastnosti se porvat s dlouhýma tratěma.Myslím že už loni naznačila své kvality.Zatím tedy pracujeme na rodinném podhoubí..... :-*  ;)  ;D  :-X  :-[

Jestli přijedeš i letos na Tour a zase to budete s Bertou běhat tak pak už Berta uběhne cokoliv na světě.Bude to 9-10.etap a 250-300 km.Co na to říkáš?Etapy budou opět rozumně rozdělené co do jednotlivých délek a nějaké lehčí dny,abychom to v klidu zvládli a pak nakonec už v euforii rozdrtili všechny čerstvě příchozí na poslední etapě Lysouhorského maratonu 42,2 km. >:D jak tomu bylo loni. ;D
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re: Canicross/marathon 32 km Novohradské hory
« Odpověď #10 kdy: Březen 26, 2009, 23:18:33 »
Jo, s Tour počítám, přijdeme v sestavě 2 lidi + 3 psi.
Vzkaž Adi ať teď tak nelítá a že drřím palce
Vojta
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Canicross/marathon 32 km Novohradské hory
« Odpověď #11 kdy: Březen 26, 2009, 23:31:50 »
Jo vzkážu.Ale ona právě nelítá......teď  je to takový sluňátko   :-X ...dočasný...   ;D
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Canicross/marathon 32 km Novohradské hory
« Odpověď #12 kdy: Březen 27, 2009, 08:08:00 »
Vojto, a to FAKT vsichni pobezej?? Ja se prijdu podivat na start. Myslis ze by poradateli nevadilo, kdybych se na trase pohybovala s čtyrkolkou?

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re: Canicross/marathon 32 km Novohradské hory
« Odpověď #13 kdy: Březen 27, 2009, 22:08:58 »
Poběžej všichni po rovině a do kopce většina půjde pěšky. Přijď se mrknout a když tam budeš s čtyřkolou, tak to myslím nikomu nevadí, pokud chvilku počkáš až odběhneme. Běží se tou alejí ke Svaté Trojici, Slavče, Dobrkovská Lhotka, sedlo Kohouta, Mezilesí, Benešov. To by pro káru bylo celé průjezdné, ta druhá část za Benešovem už nee . Leze se do skal, to by se čtyřkolou šlo blbě. A taky tam asi bude sníh. Ahoj V
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline Eva Prof.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 209
  • Souhlasu: 0
Re: Canicross/marathon 32 km Novohradské hory
« Odpověď #14 kdy: Březen 30, 2009, 13:04:51 »
Vojto :
tak v neděli v 1015 na náměstí ve Svinech. V 1100 máte s Petrem start, ale co holky ? Kdy a odkud vyrazí ? Abych si to taky trochu zplánovala, mezi startem a cílem musím zabalit na Hradech, odvést babičku do Kaplice a pak někam do cíle na Hojnou vodu ?

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: