Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 doprava na Krušky

Autor Téma: doprava na Krušky  (Přečteno 5882 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Ef. a Rassík

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 71
  • Souhlasu: 0
doprava na Krušky
« kdy: Březen 19, 2009, 11:16:59 »
ahojka všichni. Chtěla bych letos vyrazit s pejsou na náš první trek-mid, a to na Krušky. Jsme od Benešova u Prahy. Když jsem  na jizdnirady.cz vyhledávala spoje, vylezlo mi něco strašně komlikovanýho, posílalo mě to na sídliště Petrovice, pak na Černý most a pak zase zpátky na Florenc  :o navíc, jelikož jsem v Praze nebyla X stovek let, bojím se, abych vůbec dorazila, a nezabloudila spíš někde ve městě, než na treku... ;D tak jsem se Vás chtěla zeptat, jestli byste mi někdo nemohl doporučit nějaké spojení...Buď můžu vyjet z toho Benešova, nebo z Chocerad...Bohužel, měla se mnou jet kámoška, která se v Praze vyzná, ale nakonec nepojede, takže já sama bojim bojim :-[ ::) ;D
prosím Vás, poraďte mi někdo...
"Ne každý, kdo se toulá, je ztracen..."
J.R.R. Tolkien

Offline burak

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 74
  • Souhlasu: 1
Re: doprava na Krušky
« Odpověď #1 kdy: Březen 19, 2009, 12:02:29 »
A neslo by to treba vlakem? (dle http://jizdnirady.idnes.cz/vlaky/spojeni/), z Varu pak nejak jinak, to uz se mi nechtelo hledat.

Benešov u Prahy       15:58        Os 2538   
        Praha hl.n.    17:05   17:29        R 616 Krušnohor   
        Karlovy Vary   20:47   20:49   

Offline Petr Lavický

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 7
  • Souhlasu: 0
Re: doprava na Krušky
« Odpověď #2 kdy: Březen 28, 2009, 09:39:11 »
Ahoj,
pojedem s Dickem (pohodový Erdel) ve čtvrtek odpoledne z Kutné Hory přes Prahu do Kyselky. Pokud chcete svézt,tak mi zavolejte 777902221.
Ahoj a mějte se báječně.
Petr

Offline Ef. a Rassík

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 71
  • Souhlasu: 0
Re: doprava na Krušky
« Odpověď #3 kdy: Březen 31, 2009, 21:25:52 »
ahoj, děkuju moc za nabídku, bohužel, na Krušky nakonec nepojedem. Osmnáctého máme totiž na cvičáku zkoušky, jsme s Rastím přihlášení na ZZO, takže proto nejedem... Mrzí mě, že se ty termíny takhle krejou. Snad mi vyjde jiný trek. Tentokrát ale dám přednost zkouškám. Měli jsme je mít sice složené už 21. 3., ale to jsme neuspěli, proto jsem se přihlásila na další možný termín, tak snad tentokrát už to dáme...Ale i tak, ještě jednou děkuju za nabídku!
"Ne každý, kdo se toulá, je ztracen..."
J.R.R. Tolkien

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: doprava na Krušky
« Odpověď #4 kdy: Duben 12, 2010, 15:42:31 »
Oživuji tohle téma s aktuální otázkou - vecpu se k někomu z Moravy? (ideálně Kroměříž)

Šárka Mik

  • Host
Re: doprava na Krušky
« Odpověď #5 kdy: Duben 14, 2010, 10:06:10 »
Nabízím spolujízdu z Českych Budějovic, přes Tábor, Říčany a dál. Moji psi pojedou v přívesu. A

Bára Boudová

  • Host
Re: doprava na Krušky
« Odpověď #6 kdy: Duben 21, 2010, 16:06:30 »
Sice na poslední chvíli, ale pokud ještě někdo řeší dopravu, mohu přibrat do auta 1 člověka + pes ( sedící pod nohama spolejezdce) pro útlocitné povahy varuji dopředu - auto je škoda 105
Jedu já a dvě husky, jedem směr malá úpa, Nová paka, Ml. Boleslav, Mělník.
Tel: 774638689

Offline Romi2BB

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 31
  • Souhlasu: 0
Re: doprava na Krušky
« Odpověď #7 kdy: Duben 21, 2010, 16:24:09 »
já mohu nabídnout místo v autě na cestu z Prahy v pátek odpoledne/podvečer. bohužel jen tam, v neděli pokračuju na sever.

Offline PetraD

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 7
  • Souhlasu: 0
Re: doprava na Krušky
« Odpověď #8 kdy: Duben 21, 2010, 18:33:05 »
Ahoj, mam jedno misto v aute pro cloveka+psa. Jedu trasu Rakovnik-Slany-Budyne-Terezin ve Ct odpoledne a v nedeli zpet.

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: doprava na Krušky
« Odpověď #9 kdy: Duben 21, 2010, 18:37:13 »
Já jedu z Loun, místo pro jednoho člověka a psy - mam pickupa, vzádu mi jede bezproblémová čuba a pes - s výstrahou, ale v autě nedržkuje, nebo úvaz to jistí. Jedu na long, takže čtvrtek tam a v neděli zpět.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: