Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 co říkáte na tenhle postroj???

Autor Téma: co říkáte na tenhle postroj???  (Přečteno 6545 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Ef. a Rassík

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 71
  • Souhlasu: 0
co říkáte na tenhle postroj???
« kdy: Březen 15, 2009, 19:21:11 »
Zdravím. Chystám se nakupovat výbavu pro treky. Pravděpodobně od Manmatu, sedák a šňůru s amortizérem.
chci se zeptat, jestli musím koupit i nový postroj, nebo mi stačí na treky tenhle obranářský.. :o
http://www.hst-cejka.com/files_kategory/files_postroje/image_postroj_syn.jpg
myslíte, že pes v něm může chodit treky? nebo by bylo lepší pořídit guardovský od manmatu??
když jdeme sami, táhne pejsa jen při aktivních slovních pobídkách, a to ne souvisle. Když jdeme s kamarádkou a jejím NO, táhne celkem slušně...
"Ne každý, kdo se toulá, je ztracen..."
J.R.R. Tolkien

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: co říkáte na tenhle postroj???
« Odpověď #1 kdy: Březen 15, 2009, 22:33:33 »
Pokud psovi sedí, nikde ho neškrtí ani nedře, tak proč ne?

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re: co říkáte na tenhle postroj???
« Odpověď #2 kdy: Srpen 14, 2010, 21:24:54 »
Ahojky, tak si říkám, že mi třeba poradíte. Vybírám pro svého psouna nový postroj, máme GUARD od Manmatu, co se týče kvality je výborný, ale moc nám nevyhovuje. Psala jsem p. Soumarovi, jestli by bylo možné ušít postroj na míru, pokud jo, asi bych vzala LIGT WEIGHT. Koukala jsem ještě na tažný postroj od firmy Polar, ti by šít na míru měli, máte s ním někdo zkušennost??? Především aby z něj po měsící nelezly nitě a tak. Druhý pes má faster od Zera, sedí teda bezvadně, ale kvalita nic moc (spíš nic, než moc), takže ten už nechci. Jinak postroje používáme nejen na treky (koloběžka, běžky). Kdybyste měli nějaký nápad? Prostě něco typu FASTER, ale ne od Zera :-) Díky

Offline filmz

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 70
  • Souhlasu: 1
Re: co říkáte na tenhle postroj???
« Odpověď #3 kdy: Srpen 15, 2010, 13:12:29 »
Ahoj, vzhledově podobný Fasteru je postroj Lash a Lash light od Manmatu... je ale nový a znám ho jen z obrázku, tak nevím, jaký je v praxi :) Možná ho někdo už zkoušel???
MonikaZ a beauceronka Arka z Lesovny "Darra"

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re: co říkáte na tenhle postroj???
« Odpověď #4 kdy: Srpen 15, 2010, 22:45:53 »
Pan Soumar mi ho též doporučil, on je na těch stránkách skoro úplně dole a já si ho tam vůbec nevšimla. Takže jsem ho objednala s tím, že ho kdyžtak vrátím.
Toš pak dám vědět jaký je :-)

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re: co říkáte na tenhle postroj???
« Odpověď #5 kdy: Září 09, 2010, 11:04:40 »
Hledala jsem na webu nějaké zkušenosti s postrojem Lash / Lash light od Manmatu (neb se mi moc líbí a zvažovala jsem ho pro tahounku fenku) a narazila na zajímavé povídání u Levíčků, včetně fotek:
http://samota.mushing.cz/Tipy/PostrojeNew.html
Doufám, že to alespoň někomu pomůže  ;)

Jinak kdo máte praktické zkušenosti s tímto typem, můžete sem připsat postřehy?
Děkuji.

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re: co říkáte na tenhle postroj???
« Odpověď #6 kdy: Září 09, 2010, 21:36:33 »
My jej máme krátce - zda je dobrý zjistím nejspíš po treku. Zatím vyzkoušen párkrát na koloběžce a zdá se být fajn.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: