Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Opasek,sedák

Autor Téma: Opasek,sedák  (Přečteno 42301 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #15 kdy: Duben 09, 2009, 13:57:05 »
anika:
na www.manmat.cz to mají pod číslem 25 SKI OPASEK SIMPLE-RACE

kika

  • Host
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #16 kdy: Duben 25, 2009, 15:28:31 »
ahoj,asi budem mať pre vás skúsených totálne primitívnu otázku,ALE mám ski opasok  od Manmatu - tento : http://spokojenypes.cz/dogtreking-na-kolo/ski-opasek-simple-manmat?id=16671

Ako si ho mám navliecť?Tá šnúra mi má ísť pomedzi nohy a tak ma má pes ťahať?ďakujem  :-[

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #17 kdy: Duben 26, 2009, 07:29:30 »
mám ski opasok  od Manmatu - tento : http://spokojenypes.cz/dogtreking-na-kolo/ski-opasek-simple-manmat?id=16671

Ako si ho mám navliecť?Tá šnúra mi má ísť pomedzi nohy a tak ma má pes ťahať?ďakujem  :-[
Usoudil jsem, že mezi nohy v tomto případě ne  >:D, příslušné řemínky mezi nohy  jsem oddělal a nechal jen vlastní pás a jsme v poho. Takže na treku zapínám nejdřív tenhle opasek a nad ním mám pak bederák od batohu (ale ne přes sebe). Tah psa cejtíš přes pás cca v oblasti ledvin.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #18 kdy: Duben 26, 2009, 07:54:48 »
I varianta co používá Honza je možná, holt chlapi jsou na některý partie opatrnější ;D
Jinak ano, pásek jde mezi nohama a vpředu se zapne karabinka do očka na opasku, karbinka od vodítka se upíná do toho druhýho očka.
S nastavením chce trochu laborovat. vzadu ty pásky by měly obepínat zadek dokola, takže je nechat hodně volné. Pokud se ti to povede pořádně seštelovat, tak jedeš za psem jak na lyž. vleku a nikde to neřeže, nedře....

kika

  • Host
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #19 kdy: Duben 27, 2009, 14:36:24 »
Ďakujem za odpovede :)

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #20 kdy: Leden 19, 2010, 16:41:27 »
Jinak ano, pásek jde mezi nohama a vpředu se zapne karabinka do očka na opasku, karbinka od vodítka se upíná do toho druhýho očka.
S nastavením chce trochu laborovat. vzadu ty pásky by měly obepínat zadek dokola, takže je nechat hodně volné. Pokud se ti to povede pořádně seštelovat, tak jedeš za psem jak na lyž. vleku a nikde to neřeže, nedře....
Lenko, opravdu z toho nemíváte opruzená stehna? Mám horolezecký sedák a moc daleko v něm radši nechodím, neumím si představit, že to nylonové pásky mezi stehny nedělejá. Nakonec to je pro mne důvod, že jsem si zatím tenhle typ sedáku radši nepořídila, i když tah psa za těžiště je lákavé. Přijde mi to OK na canicross, ale dogtrek?
Díky za info a zkušenosti, kdo jaké máte (ty bezproblémové i ty bolavější).

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #21 kdy: Leden 19, 2010, 16:49:29 »
Já s tím fakt problémy nemám, používám takovou "variaci na Manmat" domácí výroby.
Po DT mě občas bolí kde co, ale o sedáku nevím.
Musí to mít ale člověk dobře seštelovaný (už jsem si na ty pásky namalovala fixou čárky, kde to mám posunout, páč můj sedák půjčuje dcera svým anorektickým kamarádkám a já mám pak problém se s ním "domluvit")

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #22 kdy: Leden 19, 2010, 16:50:40 »
v sedáku chodím od začátku, tj. Krušky 2005. Zatím jediný problém jsem měla na Podbořanech 2007 - od té doby raději mažu nohy i nahoře a no problem. Nedávno jsem počítala tuším 28 dojitých treků + pár nedojitých (7?)

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #23 kdy: Leden 19, 2010, 16:53:36 »
A co na to kalhoty? Nedělají se prošoupané díry?
Přiznám se že nejradši chodím v leginách, tj poměrně tenká látka a nevím, jestli bych s sebou pak nemusela nosit záplaty  ;D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #24 kdy: Leden 19, 2010, 17:00:33 »
Já při svém objemu prošoupu kalhoty i bez sedáku, tak je to jedno ;D

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #25 kdy: Leden 19, 2010, 17:23:27 »
mezi nohama nee, mám prošoupané místo kde záda pomalu ztrácejí své slušné jméno, ale to je spíš od batohu

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #26 kdy: Leden 19, 2010, 17:42:48 »
A (snad) poslední otázka - který z výrobců má sedák na úzký pas a poměrně široké boky? Prostě obliny  ;D
Rovné opasky bohužel nesedí   :-[
Jinak mám super opasek na lahev od Siggu na běhání, to kdyby někdo uměl okopírovat a vypustit futrál na lahev, přidat oddělatelné popruhy na nohy a vepředu přešít na psa... to by byla naprosto bezkonkurenční pohádka...

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #27 kdy: Leden 19, 2010, 17:47:00 »
pás je rovný - máš ho na bocích...

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #28 kdy: Leden 19, 2010, 17:49:15 »
pás je rovný - máš ho na bocích...
Tak to abych si to nechala ušít na míru...
Holky díky moc, až se někde potkáme, poreferuju a zájemcům o novoty půjčím ;-)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #29 kdy: Leden 19, 2010, 18:10:17 »
No já nevím, dogtrekařky jsou figur různých, od totálních žebroidních vychrtlin až po hrošíky...ale nějak zkosený či vypasovaný sedák jsem teda ještě neviděla a ani nikdo neříkal, že by po tom toužil :o

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: