Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Jaké trekové botky???

Autor Téma: Jaké trekové botky???  (Přečteno 98487 krát)

0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Jaké trekové botky???
« Odpověď #195 kdy: Listopad 12, 2012, 15:56:16 »
Jestli tlačí jenom ten šev, zkus to vzít k ševci, ať ho rozklepe, mohlo by to pomoct.

Offline Ef. a Rass

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Souhlasu: 0
Re:Jaké trekové botky???
« Odpověď #196 kdy: Březen 13, 2013, 14:31:58 »
můžu poprosit o radu ohledně značky bot La Sportiva?
chodila jsem v Salomonech a byla jsem nadmíru spokojená, co se týče pohodlnosti. Bohužel mi odešly po pěti měsících. Ovšem vyreklamovali je bez problémů. Původně jsem chtěla jít opět do Salomonek, ale narazila jsem na tyto:
http://www.hervis.cz/cms/frontpage?skipk=8799575602483&code=ceaa5fca-3525-4467-b840-06104308f8f5

vím, že LaSportivy má TerMer, ale má s nima ještě někdo zkušenosti? Díky za odpovědi...
Ne každý, kdo se toulá, je ztracen...
J.R.R. Tolkien

Offline Kryštof+Naru

  • Administrator
  • čtyřprsťák
  • *****
  • Příspěvků: 132
  • Souhlasu: 1
Re:Jaké trekové botky???
« Odpověď #197 kdy: Březen 14, 2013, 08:37:24 »
Tenhle konkrétní model neznám, ale se značkou jako takovou mám výborné zkušenosti (lepší než se Salomonem, kde jsem ale možná měl jen 2x smůlu na výběr modelu), za tu cenu bych asi neváhal...

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re:Jaké trekové botky???
« Odpověď #198 kdy: Březen 16, 2013, 10:32:06 »

Richard

  • Host
Re:Jaké trekové botky???
« Odpověď #199 kdy: Květen 18, 2014, 15:52:32 »
já z těch svejch bačkůrek snad zešedivím, nemáte někdo nějaký osvědčený nápad jak roztáhnout boty, napřed jsem si naivně říkal že ses nad časem alespoň trošku poddají ale to neklaplo, a nápady typu alpa, mokré ponožky a tak se hodí na kožené boty.  Začínám se obávat že je hodím na smeťák a popádluji si koupit nové botičky ale tentokrát zodpovědně.
Já jsem dostal na roztažení Merrellů tip: vystlat vnitřek boty kvalitním pevným mikrotenovým sáčkem, napustit ho plný vodou, botu pořádně zavázat a využít přírody: totiž vložit do mrazáku!!! Chce to nechat je tam tak tři dna, aby se led pořádně roztáhnul. Výsledek byl perfektní: právě to jedno "čtvrtčíslo", které mi chybělo, se v botách objevilo.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: