Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Dogtrekking a DKK

Autor Téma: Dogtrekking a DKK  (Přečteno 12352 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Offca

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 9
  • Souhlasu: 0
Re: Dogtrekking a DKK
« Odpověď #15 kdy: Květen 22, 2009, 16:08:58 »
K Veverkiným otázkam (hrudník, svaly, klby, vek) je jediná univerzálna a najúčinnejšia odpoveď - plávanie!

Offline veverka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 4
  • Souhlasu: 0
Re: Dogtrekking a DKK
« Odpověď #16 kdy: Květen 28, 2009, 19:23:57 »
Jazzinko, dekuju za odpoved. Myslim, ze mas pravdu a ze neni treba spechat. Pockam na rentgeny a podle nich zacnu zatezovat na podzim. Ono je to preci jen asi narocnejsi nez celodenni venceni. Treba se na podzim nekde uvidime :-)

Offline veverka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 4
  • Souhlasu: 0
Re: Dogtrekking a DKK
« Odpověď #17 kdy: Květen 28, 2009, 19:30:25 »
Offca, hodne jsem slysela, ze plavani pomuze a pritom nezatezuje klouby. Ona mi bohuzel jeste nechce do vody, ale o vikendu zkusim, jestli pujde za mnou:-). Jak caste plavani by melo byt a na jak dlouho, aby to bylo znat a pritom jsem ji uplne neznicila? Myslis tim aporty do vody, nebo plavani se psem?

Offline Kuželka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 25
  • Souhlasu: 0
Re: Dogtrekking a DKK
« Odpověď #18 kdy: Květen 28, 2009, 21:28:36 »
ještě k těm nožičkám... Syrový nebo vařený?

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Dogtrekking a DKK
« Odpověď #19 kdy: Květen 28, 2009, 22:11:50 »
ještě k těm nožičkám... Syrový nebo vařený?

Tak i tak.  :) Pokud žere syrový, tak ji naservíruj celou, jen bych podle velikosti psiska případně zabavila některé kosti.
Nebo to hoď do kastrolu, nejlíp ještě s nějakýma vnitřnostma a uvař sulcík.  :) Doporučuju v žádném případě neochucovat, nebo na psa nezbude  >:D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Dogtrekking a DKK
« Odpověď #20 kdy: Květen 29, 2009, 07:37:21 »
Já dávám syrový...výborný prostředek na "zavření huby" (Vikina bude hárat, je potřeba se předzásobit. )Stárnoucím psům a nebo rostoucímu mládí vařím (rozvařím na úplnou padrť, vyberu kosti, nechám ztuhnout na sulc a dávkuju "přiměřeně, přiměřeně..." do žrádla.) Nikdy jsem nekupovala žádný Alavisy apod a problémy ve smyslu klouby, kulhání...jsme nikdy neměli, takže to určitě funguje...a navíc chutná ;)

Offline Offca

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 9
  • Souhlasu: 0
Re: Dogtrekking a DKK
« Odpověď #21 kdy: Červen 01, 2009, 19:01:05 »
Veverka, nikdy som nikomu plavanie neordinovala :) ale myslím, že počet hodín a dní v týždni nie je podstatný. Čím častejšie, tým lepšie. Tam ide o nasvalovanie okolia klbu, aby samotnému dysplatickému klbu svalstvo pomahalo držať sa v správnej polohe.
Ja mám mladú 11-mesačnú sučku dosť zaťažovanú trekkingom, bikejoringom, agilitami...a chodím s nou plávať minimálne raz do týždňa. Či to stači, uvidíme o pol roka, ked dáme spraviť rtg.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: