Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Počet psů

Autor Téma: Počet psů  (Přečteno 21788 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Počet psů
« Odpověď #30 kdy: Květen 03, 2009, 20:22:28 »
Ahoj Šárko,
Přijď klidně na naše některé závody.EXTRÉME TEAM nemá hranice.
Tady už na infu není o co stát.
Jakmile začneš něco tvořit tak jsi škodná a voni Tě vyštípou.Tak to tady chodí.
Tady se jaksi zastavil vývoj a čas.

Přijeď na některý náš závod a uvidíš jiné dimenze a možností vlastní realizace.

Rádi Tvůj výkon a smečku podpoříme.Budeš první kdo to vyzkouší a originalní a to se bere a uznává.
Takže se nenechej tady nikým odradit.Jsme s Tebou.

Roman/HOLKI Adi/Cant   EXTREME SMEČKA




Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Počet psů
« Odpověď #31 kdy: Květen 03, 2009, 20:43:05 »
Tak moje dogtrekarska kariera skoncila drive nez zacala. Na Šum. vlcici mi nepusti se 6 psy. pry je limit dva.
......
Chtela bych letos zkusit aspon jeden trek. Kdo s poradatelu me pusti na trat se 6kou??

Jaká Šumavská vlčice? Takový dogtrek snad letos ani není.
A k tomu dotazu ohledně jiných akcí, termínový kalendář obsahuje všechny potřebné kontakty na prořadatele tak se jich tam můžeš zeptat.

A Roman si koukám také pořád nemůže pomoct a využívá každé příležitosti k plivnutí jedovaté sliny. Jsem myslel že jsi vetší profík a ne že se budeš furt takhle ponižovat...
tombru

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Počet psů
« Odpověď #32 kdy: Květen 03, 2009, 20:53:48 »
Jo Šárka se může zeptat všech pořadatelů.
To už tady bylo prosím.....

Děkujeme tak takhle určitě už nebudeme postupovat.  :P

Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Kristýna, Aranka a Žižla

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 219
  • Souhlasu: 0
Re: Počet psů
« Odpověď #33 kdy: Květen 03, 2009, 20:57:41 »
Šárko neházej flintu do žita, chodí i se třema běžně ... půjde to.  >:D To si prostě nenechám ujít  O:-)

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Počet psů
« Odpověď #34 kdy: Květen 03, 2009, 22:02:26 »
mam na mysli Šedivackovu 111, zkomolila jsem nazev.

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Počet psů
« Odpověď #35 kdy: Květen 03, 2009, 22:13:32 »
Jo Šárka se může zeptat všech pořadatelů.
To už tady bylo prosím.....

Děkujeme tak takhle určitě už nebudeme postupovat.  :P



A co je na tom nepochopitelné, něco chci vědět, tak se zeptám nejlépe u zdroje.

Asi podle: .... nadává paní v tramvaji že ji nechci pustit sednout, tak ji upozorním, že stojím a to jen na jedné noze a ještě né na své... A paní odpoví - Já je znám, i kdyby seděli, stejně by nepustili! ....

Takže pokud má někdo nějaké takové dotazy, je nejlépe se obrátit na pořadatele konkrétní akce kam chce jet. Jedině ten může relevantně odpovedět. Obecně není počet psů v pravidlech nijak limitován, to je ponecháno na konkrétním pořadateli.

tombru

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Počet psů
« Odpověď #36 kdy: Květen 03, 2009, 22:43:24 »
Romana neznam, ani jadro toho sporu co tu byl, ale asi bys byl Romane zklamanej ze me, ja jsem desnej salamista, za cvicny cundr jsme usli sotva 60 km.asi-- a odesla jsem na puchyre, psi byli v pohode, byli moc  hodny.

Nez jsem se prihlasila, ptala jsem se poradatele, ale ten pak narazil na spravu narodniho parku, tam je problem a ne v poradateli. Monice verim, nejdriv jsem si myslela ze to opatreni jen kvuli me, ale pak mi doslo, ze by kvuli me museli zakazat ucast i jinym lidem s vice psama.

PetraD.

  • Host
Re: Počet psů
« Odpověď #37 kdy: Květen 04, 2009, 00:26:39 »
Fotky z dogtreku Novohradskymi horami se Sarkou a jejimi 6SH+1Pesi najdete na http://petra13.rajce.idnes.cz/
Sarko, bylo to skvely, i kdyz nas nohy zradily  ;)

Monika

  • Host
Re: Počet psů
« Odpověď #38 kdy: Květen 04, 2009, 07:17:58 »
Nevím co jsi na mé odpovědi nepochopila takže Ti ji přeposílám ještě jednou a tímto pro mě diskuze na toto téma končí. Šárko, nechápu Tvoji ukřivděnost, myslím,že jsem se Ti to velice srozumitelně vysvětlila.Máš neustále možnost jít se dvěma a o ostatní bude vzorně v táboře postaráno. jestliže mi správce daného území stanoví podmínky, za kterých je možno závod uspořádat budu se jich striktně držet, protže doufám, že to nebude poslední závod na Šumavě! Zeptej se ostatních pořadatelů, že není jednoduché uspořádat takovýto závod v chráněné krajinné oblasti, která byla dost dlouho takovýmto podnikům uzavřena. Pojď si to ještě jednou vysvětlit mezi námi dvěma. Takto mi to připadá trapné a nehodné nás obou.

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Počet psů
« Odpověď #39 kdy: Květen 04, 2009, 08:18:36 »
Asi mi trochu dýl trvalo, než jsem tu informaci ztravila...zastihla nas na 50 km při vystupu na Kuní horu .. :'(

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Počet psů
« Odpověď #40 kdy: Květen 04, 2009, 18:25:06 »
A proč nechceš jít, Šárko, se dvouma?
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Počet psů
« Odpověď #41 kdy: Květen 04, 2009, 18:37:29 »
Jako vudce smecky nechci delat nic, o cem nejsem vnitrne presvedcena, ze to udelat mam. Dva roky pracuju na tom, že kdo je sam je mrtev a ted to mam porusit?

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Počet psů
« Odpověď #42 kdy: Květen 04, 2009, 18:47:49 »
Jako vudce smecky nechci delat nic, o cem nejsem vnitrne presvedcena, ze to udelat mam. Dva roky pracuju na tom, že kdo je sam je mrtev a ted to mam porusit?

Já myslím, že dvě holky by byly rády že se projdou a zbytek by se docela v pohodě válel doma nebo v kempu a byly by rády, že je nikdo neotravuje. Taky jich mám šest a chodí na střídačku nejen na DT a "mrtev" není nikdo.
Pojeď na Šumavu, bude tam krásně, Monča to tam má zmapovaný a jelikož sama roky chodí, tak ví jak má DT vypadat...záruka kvality!

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Počet psů
« Odpověď #43 kdy: Květen 04, 2009, 19:03:27 »
Ne, kolikrat jste se pozastavovali, jak to, že mam holky tak vychovane. Z meho pohledu je zasadni NEROZDELOVAT.Mozna to nekdo vidi jinak, funguje mu to jinak,ale ja uz jsem pred lety radsi nesla dogtrek se dvouma, nez abych nechala jednu fenku doma. Takze ted bud pujdu nekam se vsema, nebo nic.

urcite bude na Sumave krasne, nejvic me mrzi to, ze to mam cestu autem 90km a ted pojedu o 100 km dal :-X, ale pojedu se vsema. ^-^

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: Počet psů
« Odpověď #44 kdy: Květen 04, 2009, 19:30:55 »
Šárko, držím ti všechna palečky, ať ti to tentokrát vyjde! Fandím ti  8)
   *   www.probarf.cz

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: