Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Počet psů

Autor Téma: Počet psů  (Přečteno 21752 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Počet psů
« Odpověď #15 kdy: Březen 01, 2009, 22:26:27 »
Možná by stálo za to počet misek v pravidlech přehodnotit. Dva a více psů se nažerou nebo napijou postupně i z jedné misky. Ale i tak...vodu a žrádlo bych pro 6 zvířátek tahat na hřbetě nechtěla :o

Offline milena a mufinci

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
  • Vítězství je stav mysli
Re: Počet psů
« Odpověď #16 kdy: Březen 01, 2009, 23:07:53 »
  Navrhuji dát do pravidel, že od tří psů nahoru má psovod povoleno táhnout zavazadlo s povinnou výbavou za sebou. :D Mám to vymyšlené- přivážu baťoh na skateboard a valím >:D >:D.

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Počet psů
« Odpověď #17 kdy: Březen 02, 2009, 00:35:11 »
chtěla bych Šárku vidět slézat Skryjská jezírka ???

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Počet psů
« Odpověď #18 kdy: Březen 02, 2009, 08:05:13 »
... jak je to s batuzkama pro psy? Kdyz by svuj bagl rozdelila uplne celej do psich batuzku - a treba 5 psu by tahlo vodu, perinky a tak, 6 by tahl ji prakticky bez dalsi zateze...

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Počet psů
« Odpověď #19 kdy: Březen 02, 2009, 08:19:38 »
6 psů + 6 batůžků a zabereš na šířku 2 pruhy dálnice ;D
Při nějakým prolízání přes kmeny atd. mě berou mory i z jednoho psa s batůžkem, natož jich vymotávat 6.

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Počet psů
« Odpověď #20 kdy: Březen 02, 2009, 09:32:31 »
 :) no , myslím ,že jako ženská na mateřskej, bude těžko rychle pořizovat kvůlivá jednomu výletu (páč jí určo z toho šlehne  :-X ) XX baťůžků pro 2,3,4, psy ...  ;D ;) a vůbec nechal bych to na ní... ;)

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Počet psů
« Odpověď #21 kdy: Březen 02, 2009, 10:36:31 »
venca: proste si pujci.. Tak, jak to udelala na sedivakovi :)

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Počet psů
« Odpověď #22 kdy: Březen 02, 2009, 13:49:01 »
půjčit si šňůry s univerzální velikostí je jedna věc a půjčit si 6 brašniček tak, aby seděly každýmu psovi je věc druhá. jinak docela se těším, až takovou sestavu na treku potkám  :) třeba na takovým Jednookým by výstup přes skály mohl být zajímavý :)

ŠárkaM

  • Host
Re: Počet psů
« Odpověď #23 kdy: Březen 02, 2009, 17:40:46 »
Ahoj lidi,  
tak batůžky mám tři po staré generaci, která zamlada se mnou prošla České Švýcarsko,ale to stálo za to, psy jsme si po žebřících podavali, stejne jako jejich brašny a naše batohy. Taky nás pustili do těch lodiček na Kamenici, údolí Křinice, dalsí nazvy si nepamatuju, Vlčí skály? Nebo tak nějak- Po sezoně Adršpach, Besedické skály, jeli jsme přez celou republiku se 4 psama vlakem, v Praze metrem.

tenkrat jeste nebyly digitaly, takze fotek je jen pár..a papirovych

Hodlám náležitě trénovat, nejen chůzi, ale jak jste spravně podotkli,, kozi cesticky,, a misto batohu na zádech budu vláčet synka a jeho třikolku a ve zbývajících končetinách držet psy.

Proč by nemohlo 6 slaboučkých feneček jít u nohy na vodítku aniž by táhli? Navíc když budu moci jít tempem dopělého člověka-mámy malých dětí pochopí- tak bude situace ještě jednodušší.

Tímto vyzývám odvážlivce na jeden z prvních ZKUŠEBNÍCH výletu na 16km ,ze Zámostí u Českých Budějovic na Karlův Hradek a zpět, půjdu pomalu ale jistě, klukovi jsou necelé tři roky.

Co se týče výbavy, je mi jasné že povinnou výbavu budu muset mit do posledního puntíku, navíc sebou na pěší vycházky psi nosí v brašně stekaut a kladivo, a zavodní řad hodlám dodržet až fanaticky. Řídím se heslem že moje svoboda končí tam kde začíná svoboda jiných.

Jinak kam se chystám- chtěla bych jít Šumavskou vlčici, máme to nejblíž. Stejně se obávám že zabloudím po 5 km a mé ted již liné kosti jsou zvykle se vozit se psama, nikoli chodit, ale pokud by se našel někdo,kdo by šel se mnou a vydržel moje pomalé tempo budu ráda.




Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Počet psů
« Odpověď #24 kdy: Březen 02, 2009, 21:47:35 »
Šárko a kdy chceš jít?

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Počet psů
« Odpověď #25 kdy: Březen 03, 2009, 08:15:46 »
Jestli máš na mysli ten cvičný výlet- tak nějakou sobotu, ale momentálně je u nás vodo-sníh, tak to by s dětma na celý den nebylo a navíc, po celém údolí Vtavy kvetou jaterníky a sasanky a my tam chodíme v tu dobu když kvetou. Takže 28.3. nebo 4.4. termín se muže posunout.

Kdybys měla zájem jít s námi a bydlíš dál, mohla bys u nás přespat, i s pejskama.

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Počet psů
« Odpověď #26 kdy: Březen 03, 2009, 08:49:59 »
4.4. určitě ne, to jsou Chřiby. Ael zaměřím se na ten 28.3. dám ještě vedět. Vodosníh nee, toho jsme si na Jarním rozhýbání užili až,až :-)

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re: Počet psů
« Odpověď #27 kdy: Březen 03, 2009, 11:56:23 »
Šárko, jestli budu mít volno, vezmu psy a jdu na Karlův hrádek taky. Ještě se chci zeptat, jestli jsi dostala odpověď na zprávu z fóra mushing asi před týdnem (ptala ses na admina dogtrekking.info), kde jsem se tě snažil přesvědčit, že 2 psi na dogterkking je tak akorát, 6 si neumím představit. Já jsem ti odepsal hned, ale ve zprávách (outbox) nic nemám, tak jestli se to neztratilo.
Ahoj Vojta
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Počet psů
« Odpověď #28 kdy: Březen 05, 2009, 12:32:44 »
Začali jsme trénovat úzké pěšinky, žel užší a větší svah nemáme po ruce, tak v sobotu
http://mikolaska.rajce.idnes.cz/PRISLO_jaro_2009/

Šarka mimo domov

  • Host
Re: Počet psů
« Odpověď #29 kdy: Květen 03, 2009, 18:35:43 »
Tak moje dogtrekarska kariera skoncila drive nez zacala. Na Šum. vlcici mi nepusti se 6 psy. pry je limit dva. Nemohu se ubranit dojmu, že jde o opatreni vydane dodatecne, po te, co jsem se prihlasila. Snad je duvod ten, že jsou proti ochranari, ale jak ti se domakli ze chce jit nekdo se 6 psy? Tento vikend mame za sebou zhruba 60 km po Novohradkach, byla se mnou Petra Davidova a protahla jsem ji takovym terenem, ze rikala že už me nic neprekvapi. Pololmy, skaly, lavky s chybejicimi prkynky. Petra sla jiz nekolik dogtreku, ale na zadnym podle ni nebyl tak narocny teren jako co jsem vybrala tady. Bivak byl v pohode, psy jsem mela u sebe ve stanu, v noci byli psi uplne zticha. Protože Petra byla jdenou ze statecnych, do dosla Krusky, mela jeste nezahojene puchyre a i ja jsem nejake ziskala, dojel pro nas v sobotu vecer kamos s felicii. mych 7 fenek se v pohode naskladalo do kufru, ani nemukli.

Jsem zklamana, jelikoz lidi zijou v zajeti predsudku s zajetych nazoru. Kdyz ma nekdo jiny pristup, tak ma hned potize. Petra se rozhodla vydat,,tiskove prohlaseni,, co zažila. I Vojta s Bertou potvrdil že pokud se ma jsou holky takto vychovane, melo by se to zvladnout.

Chtela bych letos zkusit aspon jeden trek. Kdo s poradatelu me pusti na trat se 6kou??

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: