Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název

Autor Téma: Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název  (Přečteno 71776 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #45 kdy: Březen 26, 2009, 15:17:10 »
Často se poslední dobou sám sebe ptám proč to vlastně dělám, hle tady jsem dostal odpověď, protože mě to prý baví si dokazovat jakou mám moc a děsně mě těší někoho furt buzerovat a omezovat. Fuj to jsem ale hnusák hnusnej. Že bych se dal třeba k policii abych mohl lépe ukájet své choutky?

Proč to děláš Tomáši?
Protože nás máš rád >:D >:D Ikdyž tě někdy pěkně s...m.

Když už se to tu zase rozjelo ;) Tak mě napadl název pro naše výlety a procházky. Co říkáte na takový wandrdog ?
Teď se smějte ;D ;D


Offline Kryštof+Naru

  • Administrator
  • čtyřprsťák
  • *****
  • Příspěvků: 132
  • Souhlasu: 1
Re: Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #46 kdy: Březen 26, 2009, 21:09:51 »
a myslíš to jako wanderdog nebo vandrdog? Nebo dokonce wan Dr. Dog ? ;) (wan = bledý, unavený, vyčerpaný)

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #47 kdy: Březen 26, 2009, 21:22:00 »
jakože vyčerpaný doktor pes? :)

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #48 kdy: Březen 27, 2009, 08:08:06 »
Romane, Romane,

Koukám že se ti opět podařilo zakličkovat a podpis pod vým příspěvkem který neobsahoval jen tvůj podpis a případně odkaz na tvé soukromé stránky, ale kompetní reklamu na akce které nejsou dogtrekking podle pravidel na tomto serveru a tak jsem ho byl nucen smazat, jsi vymyslel zase něco nového:

Roman/holki - podpis pod příspěvkem
Citace
Tour de BESKYDY 2009  11dílný seriál treků a běhů se psem/Termínovka: www.tourdebeskydy.estranky.cz
POZOR!!! Názvy těchto akcí nejsou na tomto oficialním fóru věnovanému  dogtrekkingu u nás v plném znění a jsou upravované bez názvu Dogtrekking.Přesný název naleznete vždy po kliknutí na stránky akce

Takže když jsi to nemohl mít napsané na čele (v úvodu) tak jsi to napsal na zadek...

K tomu jen dodám to, že tohle je server o dogtrekkingu dle pravidel na něm uvedených a tvé akce odpovídají spíše canicrossu, respektive canicross/marathonu. Proto tedy zde není možné nazývat dogtrekkingem akce které nejsou dle pravidel na těchto stránkách. Přesto je jakási benevolence zde prezentovat i jiné podobné akce, které nejsou doktrekking dle zde uvedených pravidel, pak se zde logicky ovšem nemohou jmenovat dogtrekking. Ovšem ty jsi dokázal tuto možnost dokonale zneužít.

Opět si prokázal v tomto smyslu velkou kreativitu, ale mě už to fakt přestává bavit s tebou bojovat, zkoušel jsem se to tady vysvětlit tobě i ostatním i když jsem nemusel, jelikož mám spoustu jiných z mé strany mnohem účinějších nástrojů jak toho dosáhnout. Ale říkal jsem si, že to snad pochopíš a nebudu nucen je použít. No evidentně jsi to nepochopil a není můj koníček ti to stále vysvětlovat takže bude nutné po zbytečném "tlachání" přejít k praktickým opatřením.

Takže pokud do konce týdne své jednání nepřehodnotíš, přistoupím k opatřením které z mé strany budou mnohem jednodušší ale velmi účinné.

Pokud chceš řešit nazvosloví na tomto serveru - obrať se na pořadatele a neválči se mnou. Já plním to na čem jsem se dohodli.

Takže to ber jako opravdu poslední varování!

Od pondělí 2.4.2009, pokud se s omezením na tomto serveru nesmíříš, začnu provádět opatření abych nemusel každý druhý den řešit tvoje pokusy nějak pravidla obcházet.

Už jsi mi poskytl dost indicii abych tyto velmi nepříjemná opatření sám sobě morálně obhájil, jelikož z principu se mi jejich použití velmi příčí. Ale už nevidím jinou možnost. Diskuze a vysvětlování nikam nevedlo.

Tomáš Soural - dogtrekking.info


Tento text byl zaslán Romanovi Balážovi i jako soukromá zpráva a e-mail.
tombru

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #49 kdy: Březen 27, 2009, 08:57:23 »
Hmm,
Takže když napíšu trek a běh se psem v podpise a napíšu že se to jmenuje jinak a že to je v plném znění na stránkách toho závodu zase něco porušuji jo?Nikde jsem nenapsal v tomto podpise že pořádám dogtrekking-tak co ještě chceš!!!!

Sám jsi psal že na jiných stránkách si mohou pořadatele nazývat akce jak chtěji.Toto jsem v podpise vyjádřil jasně a tys mě to opět vycenzuroval.

Ja toto opravdu považuji za osobní útok z Tvé strany a taky se k tomuto tématu přiští týden tady vyjádřím jen co skončím s přípravou sobotní akce v Bílovci.

To že dělám reklamu těmi odkazy těmto závodům a prezentuji tyto akce na tomto webu to snad je normální né.To by měl dělat každý pořadatel.A nápisy Dogtrekking do názvu už nepíšu a nebo si je všechny už ty sám vymazal tak co ještě chceš abych vymazal?Pořadatel přeci chce aby o tom lidé věděli a přišli.






Ja Ti to Tomáši říkal hned buď mě tady oficialně zakážete s těmito akcemi a budou to všichni vědět jak to je
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline burak

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 74
  • Souhlasu: 1
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #50 kdy: Březen 27, 2009, 09:03:08 »
Tombru, Tombru,

to myslis vazne? Pred tim ses tu rozohnoval, ze Roman pouziva na techto strankach (ktere jsou tvoje soukrome!) nazev "dogtrekking". Najednou ti vadi, ze uverejnuje jen odkaz na stranky, kde se pouziva nazev "dogtrekking" ve vyznamu, ktery se ti nelibi. Kde se zastavis? Bude se smet uverejnit obrazek, kde clovek se psem bezi? Jeste navic treba bez povinne vybavy? Bude se smet uverejnit odkaz na stranky s takovym obrazkem?

Uz jsi mi poskytl dost indicii, ze nejsi jen administrator, ale taky cenzor a sekernik.
Uprimne receno, jestli me neco od DT posledni dobou odrazuje, pak to jsou fundamentalisti jako ty.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #51 kdy: Březen 27, 2009, 09:15:16 »
Upřímně řečeno, když pak někdo vede velkou debatu co by se na dogtreku mělo a nemělo, protože on už přece odšlápl tolik dogtreků a nakonec z něj vyleze že odšlápl to, co já nazývám pořádné venčení a kecá do toho stovkařům (nic proti krátkým tratím, ale kdo párkrát ušel obojí ví jaký je tam rozdíl)... když někdo nazve 20 km akci dogtrekkingem a ve výsledovce zjistíš že 80% lidí běželo bez psa - to není ani dog, ani trekking!... a jestli vám ten podpis nepřijde jako obcházení... Zvu vás na mistrovství republiky v agility
---
podpis: název akce není úplný, klikněte na mistrovstvirepublikyvagilitypetiletychtricolornichuchovnenychbiglu.estranky.cz   :o

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #52 kdy: Březen 27, 2009, 10:14:30 »
Ztotožňuji se s Tombru. Romane tyto stránky byly založeny pro dogtrekking, Co je dogtrekking a jaká má pravidla snad každý ví, kdo ne, nechť si to vyhledá zde na stránkách. Romane, tvé akce nemají s dogtrekkingem nic společného. Vždyť na tvých Dogtrekingových akcích chybí i psi. O povoleních ani nepíšu , protože už se o tom zde psalo několikrát.  Proč se konečně nerealizuješ jen na tvých soukromých stránkách?Ty se vlastně  živíš na cizím serveru. Proč panebože píšeš, že tvé akce jsou dogtrekking?To mi vysvětli.

Offline Charles

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 39
Re: Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #53 kdy: Březen 27, 2009, 10:50:45 »
Od pondělí 2.4.2009...
ale 2.4.2009 neni pondeli... tedy aspon podle meho kalendare - a esli jo, nestiham do konce mesice vyplnit dochazku
to Petra + Barry - ten odkaz ti nefunguje
to jen pro odlehceni  ;)

apropo Tombu - ja, i kdyz nesouhlasim s temadle restrikcema tak je chapu; presto; na tom podpisu - nevidim nic spatneho - proste vysvetleni. Treba bys to mohl prehodnotit, neb Roman neporusuje ZADNA psana pravidla. Me uz to prijde jako ...
... no, to si necham pro sebe
Československý včák?
Parťák a společník, neopakovatelný...

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #54 kdy: Březen 27, 2009, 10:55:51 »
to Petra + Barry - ten odkaz ti nefunguje
chceš se přihlásit?   ;D
jestli splňuješ podmínky, vymyslím si další, přece jednou ten mistr republiky musím být!  >:D
Ale kdo je se mnou kamarád, může běžet i bez psa!

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #55 kdy: Březen 27, 2009, 14:32:44 »
Mysle te si o mě co chcete, na to máte právo.

Já mám zase právo na fóru které provozuji si klást podmínky a kontrolovat a bohužel i vynucovat jejich plnění pokud je někdo nehodlá respektovat a stále hledá obezličky.

Třeba tím že pojmenování nedá do hlavičky vlákna, ale do svého podpisu.

Že to do hlavičky vlkádá opakovaně i po mém upozornění a i potom co na mé upozornění nereagoval a musel jsem přikročit k smazání, vědomně toto pravidlo opět porušil.

To že je zde různé akce možné inzerovat je možnost! ne právo! a nic na tom nemění že se jedná o hodně navštěvovaný server.

Teď už akorát chybí abych byl obviněn z toho, že na Romanovy akce nechodí tolik lidí protože je zde nemůže nazývat dogtrekkingem...

Buď si najde čas a do konce týdne to aktivně vyřeší, když doposud jediné jeho snažení bylo stěžování si tady a opakované porušování podmínek. Času na to bylo dost a dost. Nevím o ničem že by jen projevil snahu to opravdu aktivně řešit, krom zmíněného prezentování zde i přesto, že byl upozorněn už několikrát během let s kým a jak to má řešit.

Takže v jeho případě se již pověstný pohár naplnil a já jako admistrátor dostojím svým závazkům a povinostem na mě kladeným. Tedy pokud se do neděle 23:59 středoevropského letního času něco nezmění.

Buď bude Roman Baláž bezvýhradně respektovat to co zde bylo již do nekonečna probíráno, nebo mu bude zamezen přístup a odstraněny všechny jeho příspěvky a vlákna která založil. A to z důvodů dlouhodobého a opakového porušování a pokusů o porušování pravidel na tomto fóru.

To samozřejmě platí pro každého kdo bude tyto pravidla porušovat.

Možná to byl i taktický krok Romana Baláže aby si pak mohl touto restrikcí obhájit neúspěch svých akcí (co se velikosti účasti týče), které jsou sice pro velmi úzký okruh lidí zajímavé, ale co do počtu účastníků ve srovnání s dogtrekkingem podle pravidel už zdaleka ne. Takže mu nezbývá než se držet zuby nehty tohoto fóra, potažmo dogtrekkingu jako takového, aby iluze pro sponzory jeho akcí alespoň za něco stála... Jinak by se se již jistě osamostatnil, protože pořádat si své akce mu nikdo nebrání. Takže tady zjevně nejde o nějaké buhulibé zájmy v propagaci dogtrekkingu, ale o čistě zištnou aktivitu.

Jinak by se dávno Roman Baláž domluvil s pořadateli na spolupráci a nemuselo to zajít tak daleko. Tady jde evidentně si bezpracně ukrojit z koláče dogtrekkingu popularitu pro své akce které mají s dogtrekkingem podle pravidel na kterých byl vybudován velmi málo společného.

Vím že u nás je větší hrdina ten kdo porušuje pravidla, než ten kdo je dodržuje a největší parchant je ten co to dodržování musí dohlížet a jejich dodržování vynucovat.

Budu se letos podílet na pořádání přibližně tří akcí (jako každý rok) tak mi můžete říct i do očí jaký jsem parchant jen proto že dodržuji pravidla, pokud k tomu najdete dost odvahy.

Tomáš Soural - dogtrekking.info
tombru

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #56 kdy: Březen 27, 2009, 18:41:54 »
Všem slušným trekařům se omlouvám.

Romane, přestaň se prosím konečně chovat jak debil!!! Kvůli tobě jsem přehodnotil, ač mě to mrzí, názor na názvy DT MID, Hrátky apod. Ikdyž DT pro mě a jistě i pro většinu dalších trekařů zůstává především životním stylem, nikoli jen závody.
 Proč konečně nemůžeš respektovat, stejně jako ostatní pravidla tohoto fóra??? Doposud jsem tě měl za cvoka, ale zároveň za rozumného člověka, začínám o tom pochybovat, není v tom nic osobního to sám víš, takže sorry!!!

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #57 kdy: Březen 27, 2009, 19:07:11 »
Ještě něco, dogtrekking pokud vím, nevznikl zde na fóru, ale díky nadšencům, kteří tento sport propagovali mezi kamarády a vyprávěli a lákali ostatní, tyto stránky vznikly dlouho poté, co vznikl dogtrekking a první fórum bylo na "mujpesovi". Tak si sakra Romane vymysli nějaký název, postarej se o spokojené účastníky a tím pádem o reklamu a propagaci a můžou tu fungovat dva, psí sporty spokojeně vedle sebe :)
ČUS!!!

Offline Charles

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 39
Re: Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #58 kdy: Březen 27, 2009, 21:22:30 »
tak ja trochu nahraju...
chceš se přihlásit?   ;D jestli splňuješ podmínky...
nooo skoro splnuju, mam sedive CSV, mladsi peti let... ... ale to nevaaaa
... vymyslím si další, přece jednou ten mistr republiky musím být!  >:D
jo, tak mi to taky prijde z relativne jednoduche veci(takovej axiom) tu nekteri delaji letadlovou lod(se spoustou podminek)

Ale kdo je se mnou kamarád, může běžet i bez psa!
bez psa - a to nekomu jako vadi? ;)
Československý včák?
Parťák a společník, neopakovatelný...

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #59 kdy: Březen 27, 2009, 21:59:02 »
Citace
bez psa - a to nekomu jako vadi?

Jenom malinko.  8) Když může být DT bez povinné výbavy, bez minimální vzdálenosti, bez všech povolení...tak by příště mohl být i bez nutnosti někam vůbec chodit či běhat (zkracování Romanových akcí z původně cca 40 km na současné výšlapy i na 5 km tento vývoj naznačují)
Si pošlete diplomy poštou a dogtrekking je hotový ;)
Čárlsi, že ty chceš na rok zadávat štěňata jako mistr SVĚTA v dogtrekkingu ;D