Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název

Autor Téma: Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název  (Přečteno 71775 krát)

0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #30 kdy: Březen 13, 2009, 19:14:00 »
To jsou mi věci, pořadatelé snad mají nového tiskového mluvčího  >:D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #31 kdy: Březen 13, 2009, 19:20:36 »
Může se pokusit >:D  >:D
Gwen:  :P :P

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #32 kdy: Březen 13, 2009, 19:26:14 »
Petře chceš říct, že by se měla sejít celá parta pořadatelů na Chřibech (Zuzka, Habas...z druhýho konce republiky... pokud nepřijedou dogtrekovat) ve svým volným čase a za svý peníze přijet řešit něco, na co jasně několikrát vyjádřili názor na řádné schůzce?
Když už ses ujal funkce prostředníka, tak to zkus obvolat a pozvi je.

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #33 kdy: Březen 13, 2009, 20:18:54 »
To byl návrh pro Romana, aby to neřešil na fóru, ale zkusil to vyřešit z očí do očí. Tady to evidentně namá smysl.Zdá se, že po sáhodlouhé diskusi drtivá většina pochopila nebo respektuje pravidla fóra, ikdyž má názor opačný Tak ať se Roman snaží, když si myslí, že to zachrání.
Viď Románku.....riskuješ >:D >:D

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #34 kdy: Březen 14, 2009, 08:00:17 »
mimo tému  :D a v Trnávce jsme ten průměr 30km/hod s Markýzou  přes štangli taky neviděli... :D  ;)

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #35 kdy: Březen 14, 2009, 10:04:53 »
můj názor (pocit) spíš pro toho, kdo přijde zvenčí a diví se co se tu kvůli slovu dogtrekking nadělá - do loňského října jsem si říkal proč zdůrazňovat, že dogtrekking je to nad 80 km s povinnou výbavou. Do té doby jsem dal jen pár LONGů a nic mezi. V tom říjnu jsem na jedné akci byl na 42 km jako nejdelší trase co tam byla a trochu mi bliklo. Dogtrekking (tedy LONG neboli 80 km a víc) je něco úplně jiného než cokoli do 50 km. Po fyzické ale zrovna tak po psychické (a/nebo pocitové) stránce. Je něco úplně jiného být unavený na 30 km a mít do cíle 15 km nebo 60 km s nocí na krku (vylepšeno případně o blbé počasí). Je něco úplně jiného nést 3-4 kg baťůžek nebo více než dvojnásobek na dogtrekkingu. Puchýře a další bolístky z 30.km vypadají po 45 nebo 90 km taky úplně jinak. A pocit ze zvládnutého poctivého !!! dogtrekkingu okolo 90 km (a třeba i té magické stovky) je už vůbec úplně jinde, než po výletu nebo výběhu na 20-50 km.

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #36 kdy: Březen 14, 2009, 10:35:14 »
Honzo, já jsem nic dlouhýho zatím nešla, ale rozdíl mezi tím vnímám stejně. O dogtrekkingu jsem byla přesvědčená, že je prostě několikadenní vandrování přírodou s báglem a občasného zastavení se v hospodě, pokud tam někde je. Střet s realitou mě velmi zmátl a postupně jsem se prokousávala tím, jak to vlastně všechno je. Něco nechápu doteď.
A+G+J

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #37 kdy: Březen 14, 2009, 19:05:19 »
můj názor (pocit) spíš pro toho, kdo přijde zvenčí a diví se co se tu kvůli slovu dogtrekking nadělá - do loňského října jsem si říkal proč zdůrazňovat, že dogtrekking je to nad 80 km s povinnou výbavou. Do té doby jsem dal jen pár LONGů a nic mezi. V tom říjnu jsem na jedné akci byl na 42 km jako nejdelší trase co tam byla a trochu mi bliklo. Dogtrekking (tedy LONG neboli 80 km a víc) je něco úplně jiného než cokoli do 50 km. Po fyzické ale zrovna tak po psychické (a/nebo pocitové) stránce. Je něco úplně jiného být unavený na 30 km a mít do cíle 15 km nebo 60 km s nocí na krku (vylepšeno případně o blbé počasí). Je něco úplně jiného nést 3-4 kg baťůžek nebo více než dvojnásobek na dogtrekkingu. Puchýře a další bolístky z 30.km vypadají po 45 nebo 90 km taky úplně jinak. A pocit ze zvládnutého poctivého !!! dogtrekkingu okolo 90 km (a třeba i té magické stovky) je už vůbec úplně jinde, než po výletu nebo výběhu na 20-50 km.

Tohle je přesně ono!

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #38 kdy: Březen 14, 2009, 19:32:32 »
....a táhnot sebou foťák a fotit a kochat se přírodou a navštěvovat HUbčerstvovny, cachtat se v potocích,tlachat s ostatními trekaři o všem možném i nemožném.....nadávat, proklínat, bloudit, před startem nepřemýšlet jestli půjdu bez bivaku, s jedním nebo dvěma....

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #39 kdy: Březen 14, 2009, 21:15:52 »
nene, před startem právě přemýšlet jestli bivak dáš nebo nedáš... a ve skutečnosti to pak stejně dopadne jinak než jsi předtím myslel...

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #40 kdy: Březen 14, 2009, 21:27:26 »
No právě, že kolikrát to dopadne jinak, ikdyž většinou počítám s jedním, takže raději moc nepřemýšlím a beru krmení na dva. :) :)

Juliána - host

  • Host
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #41 kdy: Březen 25, 2009, 20:42:11 »
Tak tady jsem dlouho nebyla a asi jsem věděla proč. Kdo nemá rád demokracii, vytváří diktaturu. Já bych se z toho prostě neposírala a nechala názvy Romanových akcí, jak je má - vždyť se do MČR necpe, tak o co jde...

Tyhle stránky jsou sice soukromý, ale protože jsou využívaný jako oficiální, je samozřejmě ideální dávat vědět o akcích tady, aby to vidělo co nejvíc lidí.

Takže má vše ten velký a mocný administrátor v hrsti. Prostě si může klást podmínky, což mu zjevně dělá dobře a pořadatelé, kteří taky dostali důležitou funkci, jej v tom rádi podpoří.

Já administrátora Tomáše skoro neznám, některé organizátory akcí od vidění, takže je nesoudím jako lidi. Ale tohle na tom webu je fakt absurdistán. Že to máte zapotřebí. Brrr.

Čekám, kdy parta vyvolených založí Klub dogtrekkingu, který bude mít pravidla o objemu Koránu a bez členství v tomto klubu že nebude možné startovat na akcích. Lidé, bděte! Buďte ostražití, abyste nepochybili, nebo vás z klubu vyhodí!

Některé chovatelské kluby mají uvnitř mezi členy napětí a pak se rozčleňují na paralelní kluby pro stejné plemeno, protože se prostě nedohodnou. A mrzí mě, že zatím největší pakárnu vidím tady na dogtrekových stránkách, na stránkách o životním stylu, který by měl vyzařovat vyrovnanost, toleranci, lásku ke zvířatům a přírodě...

Juliána

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #42 kdy: Březen 25, 2009, 20:59:23 »
Kdo nemá rád demokracii, vytváří diktaturu.
Je třeba neplésti si demokracii s anarchií...

Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #43 kdy: Březen 26, 2009, 09:02:45 »
Tak tady jsem dlouho nebyla a asi jsem věděla proč. Kdo nemá rád demokracii, vytváří diktaturu. Já bych se z toho prostě neposírala a nechala názvy Romanových akcí, jak je má - vždyť se do MČR necpe, tak o co jde...

Problém je hlavně v tom, že spousta lidí chápe slovo "demokracie" tak že si může dělat co chce a kde chce a když se to někomu dalšímu nelíbí tak je to diktatůra a policejní stát.   

Tyhle stránky jsou sice soukromý, ale protože jsou využívaný jako oficiální, je samozřejmě ideální dávat vědět o akcích tady, aby to vidělo co nejvíc lidí.

Ano v podstatě se jedná o soukromé stránky - něco jako když by někdo poskytnul svou zahrádku pro nějakou akci a když mu tam někdo bude dělat něco na čem se nedohodli, nebo co se mu nelíbí, tak s tím asi něco udělá - fuj diktátor jenden hnusnej...

Takže má vše ten velký a mocný administrátor v hrsti. Prostě si může klást podmínky, což mu zjevně dělá dobře a pořadatelé, kteří taky dostali důležitou funkci, jej v tom rádi podpoří.

Já administrátora Tomáše skoro neznám, některé organizátory akcí od vidění, takže je nesoudím jako lidi. Ale tohle na tom webu je fakt absurdistán. Že to máte zapotřebí. Brrr.

Ano, jako poskytovatel oné "zahrádky" mám jisté pravomoci jak na ní udržet pořádek, což se samozřejmě těm co to nehodlají respektovat nelíbí.
Často se poslední dobou sám sebe ptám proč to vlastně dělám, hle tady jsem dostal odpověď, protože mě to prý baví si dokazovat jakou mám moc a děsně mě těší někoho furt buzerovat a omezovat. Fuj to jsem ale hnusák hnusnej. Že bych se dal třeba k policii abych mohl lépe ukájet své choutky?

Čekám, kdy parta vyvolených založí Klub dogtrekkingu, který bude mít pravidla o objemu Koránu a bez členství v tomto klubu že nebude možné startovat na akcích. Lidé, bděte! Buďte ostražití, abyste nepochybili, nebo vás z klubu vyhodí!

A proč ne, tomu nikdo nebrání. V tom je právě ta demokracie....

Některé chovatelské kluby mají uvnitř mezi členy napětí a pak se rozčleňují na paralelní kluby pro stejné plemeno, protože se prostě nedohodnou. A mrzí mě, že zatím největší pakárnu vidím tady na dogtrekových stránkách, na stránkách o životním stylu, který by měl vyzařovat vyrovnanost, toleranci, lásku ke zvířatům a přírodě...

Pro tohle také platí to o demokracii
tombru

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #44 kdy: Březen 26, 2009, 09:20:44 »
Právě mě byl vycenzurovenej můj osobní podpis.Děkuji.

Nechceš TOMÁŠI mít i kontrolu nad tím co kdo píše na tomto fóru a PŘÍMO už upravovat jednotlivá příspěvky?

Tohle už je opravdu pakec  :D

Nazdar...jdu raději značit trať do lesa  :P

Tu kontrolu na příspěvky už Romane mám, jako každý admistrátor fóra, a je jen na mě jak ji použiji, nebo z Tvého pohledu zneužiji.

Jsi mistr v hledání obezliček jak dosáhnou svého, no a já mám zase své možnosti, tak koumej koumej jak to zase dál odrbeš... A uvidíme...

Nepopírám že jsi tady v jisté nevýhodě, ale tak už to bývá... Asi z tebe nakonec ten kýžený mučedník bude... Další "uspěšný" zářez v tvé kariéře...

Excelovat v běhání ti asi už přestáva stačit, nebo to už asi nejde jak dřív a tak se snažíš furt provokovat a tím se sebepropagovat jako zachránce a spasitel.

Tohle fórum má přes 300 registrovaných uživatelů z taho 20-30 které ho využívají k propagaci svých akcí a nikdo nemá s pravidly takové problémy, jako Ty.

Založte si své vlastní mnohem lepší fórum, lidé to jistě ocení a přejdou k Vám a tohle přirozeně zanikne. Opět jeden z pricipů svobody a demokracie.

Udělej pro to trochu více něž se jen tady ohánět frazema o demokracii svobodě slova, utlačování, diktatůře atd... I MISS jsme měli v ČR dvě... Na to jsme holt experti.
tombru