Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název

Autor Téma: Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název  (Přečteno 71795 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline burak

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 74
  • Souhlasu: 1
Re: Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #75 kdy: Březen 27, 2009, 23:16:24 »
Citace
buráku, kolik dogtreků-longů jsi už ušel?
Ja nevim, urcite vic, nez midu, tak 8. Proc?

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #76 kdy: Březen 28, 2009, 07:37:03 »
Buráku:
No Buráku Petra a Baggi  :-X se Tě ptá kolik jsi šel LONGU proto,aby Tě pak uzemnila když napíšeš pro ni směšně nízké číslo  ;D což ona s radostí na toto čeká a bude Tě pak poučovat jak ona chodí vycházky kolem baráku na 50 km a Balážove 20 km sračky tak na ty by už nešla ani v papučích se smetím  ;D
No ja tedy šel taky pár LONGŮ  ;D ,ale teď co pořádám ty krátké vycházky tak asi už na LONGY nemám podle některých.Otázka zní proč nechci chodit LONGY?
Tu odpověd najde jen ten co chce opravdu soutěžit a běhat a věnovat se pořádně tomuto sportu.Ja už ji našel a nachazí jí postupně další co se dobře umísťovali a často vyhrávali.Jen se podívejte na výsledky posledních let.Jde to od deseti k pěti a teď se umisťují na bedně např. v ženách i takoví jako třeba Petra.
Tu odpověd asi nikdy nenajde Petra a Barry  :-X .A o těch časech nejlepších už vůbec nemluvím.
Tento sport může být i o prožitku z tempa a nejen 80 km a více jít a nepřemyšlet  o jiné podobě své aktivity.Na trati 40 km se da taky pěkně unavit a při tom spoustu pěkného zažít a to už poznalo na našich akcích hodně lidí.

« Poslední změna: Březen 28, 2009, 07:40:35 od Roman/ HOLKI »
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline mařenka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 274
  • Souhlasu: 0
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #77 kdy: Březen 28, 2009, 07:39:19 »
Citace
A co pravidlo o chůzi maximálně ve dvojici? Kolik lidí ho dodržuje? To přece není DT, když se nejde samostatně. Vzdyť tohle pravidlo nám zjevili otcové zakladatelé.
Když může být DT bez samostatné chůze, proč by musel mít 80 km?
hele komu se tam nelibi at tam nejezdi ne? kdyz se mi někde nelibi tak tam nebudu furt lozit a pak to pomlouvat na netu  :o kdyz se někdo chvá pořád v rámci pravidel tak asi nebude očekávat že po něm bude někdo na startu chtit ukazat komplet vybavu nebo tak něco, Ale kdo se něco snaží furt obejít ulehčit si to tak musí počítat stim že ho budou buzerovat aj za blbiny. A pak když chce byt MS v dogtrekkingu a nesplňuje zakladni pravidla a obhajuje to tim že tamhle někdo kdo jde na bivak nešel po dvojcich mi přijde dost ubohy :(

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #78 kdy: Březen 28, 2009, 07:58:19 »
Jde to od deseti k pěti a teď se umisťují na bedně např. v ženách i takoví jako třeba Petra.

Romane, myslíš, že každýmu jde jen o čas? Myslíš, že třeba Eva Valentová v druhé ženské kategorii je podprůměrná??? Nebo Lucka Matrková?? Možná že nemají celou trasu odběhnutou za 10 hodin, ale nezapomněly na pravou podstatu dogtrekkingu - užít si se svým psem přírodu a radost z pohybu. A určitě i při těch výsledcích berou víc ohled na psy, než někteří, kteří je byli schopní v letních trecích odvařit.

Citace
A co pravidlo o chůzi maximálně ve dvojici? Kolik lidí ho dodržuje? To přece není DT, když se nejde samostatně. Vzdyť tohle pravidlo nám zjevili otcové zakladatelé.
Když může být DT bez samostatné chůze, proč by musel mít 80 km?

On je totiž rozdíl mezi trekem a trekem...Na akci, kde je 100 lidí, je větší pravděpodobnost, že na trati potkají někoho třetího :P

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #79 kdy: Březen 28, 2009, 08:05:35 »
A v mladších chlapech? Loni se Renda, Čárls a Viktor naháněli o 1 bod celou sezónu. Taky vysloveně nekvalitní výsledky ;D

PS: Tombru nech nám Romana, jako sportovec už je za zenitem, ale jako komik je výbornej! ;D
« Poslední změna: Březen 28, 2009, 08:11:15 od LenkaB »

Offline burak

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 74
  • Souhlasu: 1
Re: Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #80 kdy: Březen 28, 2009, 09:01:19 »
Citace
hele komu se tam nelibi at tam nejezdi ne? kdyz se mi někde nelibi tak tam nebudu furt lozit

To je černobílé přemýšlení. Co když se mi někde líbí, ale s výjimkou nějakých detailů. Pak je snad v pořádku snažit se ty detaily změnit, ne? Kdybych takhle uvažoval (všechno, nebo nic), tak si nebudu moct ani koupit auto, natož abych se třeba oženil.

Citace
...a obhajuje to tim že tamhle někdo kdo jde na bivak nešel po dvojcich mi přijde dost ubohy

Proč je to ubohý? Když jsem šel sám (většinou), měl jsem z DT úplně jiný pocit, než když jsem šel s někým (asi dvakrát). Bloudit v noci, hledat místo na bivak, donutit se brzo vstávat atd. je něco úplně jiného, když je člověk sám, než v pěti lidech. Doporučuju. Viz ostatně z charakteristiky dogtrekkingu: "Účastníci jsou při dogtrekkingu odkázáni sami na sebe (...) účastní výhradně na vlastní nebezpečí a že jsou si vědomí úplné vlastní zodpovědnosti...".
Já tohle pravidlo považuju za důležitý. Od slovíčkaření jsou tu jiní.


Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #81 kdy: Březen 28, 2009, 09:05:43 »
Citace
Co když se mi někde líbí, ale s výjimkou nějakých detailů. Pak je snad v pořádku snažit se ty detaily změnit, ne?

Buráku a jak prakticky se snažíš detaily měnit? Nemyslím psaní do této diskuze. Co konkrétního jsi pro "blaho dogtrekkingu" vykonal?

Offline burak

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 74
  • Souhlasu: 1
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #82 kdy: Březen 28, 2009, 09:59:22 »
Máš pravdu, nic, jako ostatně většina lidí na téhle diskusi. Z lidí, kteří tu diskutují často, mě napadají jen dva, co něco výrazného dělají.

A co ty, určitě jsi někdy šla DT sama, včetně bivaku. Souhlasíš, že je to úplně jiný zážitek, než ve skupině? (sorry za offtopic)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #83 kdy: Březen 28, 2009, 10:16:03 »
Citace
A co ty, určitě jsi někdy šla DT sama, včetně bivaku. Souhlasíš, že je to úplně jiný zážitek, než ve skupině? (sorry za offtopic)

DT se dá pojmout různě a pokaždé to má své kouzlo...takže podle momentální nálady a vkusu každého soudruha ;)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #84 kdy: Březen 28, 2009, 11:14:34 »
Citace
Máš pravdu, nic, jako ostatně většina lidí na téhle diskusi. Z lidí, kteří tu diskutují často, mě napadají jen dva, co něco výrazného dělají.

Ale ono dělají, jenom to třeba není vidět, nemají potřebu se tím ohánět, já osobně si strašně vážím lidiček, co přijedou na DT a ještě než vylezou z auta, tak se ptají "S čím chceš pomoct?"
Takovejch nenápadnejch človíčků je hrozně moc, když vynechám pořadatele, jejich "oficiálni" pomocníky a zlého admina, tak třeba celá rodinka Fochlerovic, Zrnovi, Gwen, Šera, Honza Greňo, S.G., Hrobnice, Láďa Urbášek, KHP, Profousovi...já bych strašně nerada zapomněla na někoho, kdo mi ty 4 roky pomáhal, přivezl, odvezl, donesl, zajistil, napájel mě kafem a psychicky dával dohromady abych nepadla.
To jsou lidi, kteří přijeli na DT a místo co by se tvářili "zaplatil jsem si, tak mě teď bav", tak přiloží ruku k dílu. Takže tímto díky všem!
« Poslední změna: Březen 28, 2009, 11:18:35 od LenkaB »

Offline burak

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 74
  • Souhlasu: 1
Re: Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #85 kdy: Březen 28, 2009, 13:08:21 »
Trochu utíkáme od tématu...
Citace
DT se dá pojmout různě a pokaždé to má své kouzlo...takže podle momentální nálady a vkusu každého soudruha ;)
Aha, takže pokud má soudruh náladu, tak se smějí porušovat pravidla?
A pokud ano, proč se smí porušovat pravidlo o samostatnosti, ale pokud se jiný soudruh rozhodne porušit pravidlo o délce, pak je to špatně?


Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #86 kdy: Březen 28, 2009, 13:28:39 »
Počkej, ty jsi někde viděl porušovat pravidla? Jakákoliv? A proč jsi to nehlásil pořadateli?

A hlavně mícháš jabka z hruškama.
Pokud na akci někdo poruší daná pravidla, tak přece nenaruší charakter celé akce. Když si nevezmu spacák zkrátím si trať nebo třeba půjdu v tom houfu, tak mě pořadatel může disknout, ale celá akce zůstává dogtrekking.
Pokud už pořadatel v propozicích rovnou napíše, že trať je kratší než 80 km, výbava být nemusí a půjdem všichni pohromadě a budem se držet za ruce, tak to holt dogtrekking jaksi není.
Chápeš ten rozdíl?

A zrovna v souvislosti s Romanem bych příliš porušování pravidel nevytahovala...jestli mu teda nechceš vysloveně škodit >:D
« Poslední změna: Březen 28, 2009, 13:49:47 od LenkaB »

šedá eminence

  • Host
Re: Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #87 kdy: Březen 28, 2009, 14:03:47 »
Počkej, ty jsi někde viděl porušovat pravidla? Jakákoliv? A proč jsi to nehlásil pořadateli?

Protože by nebyl takový "hrdina", ale bonzák. Takže sice viděl, ale protest nepodal, protože to vlastně není jeho věc, ovšem jako argument o dekadenci dogtrekkingu se mu to teď hodí. Nicméně se vlastně technicky podílel také na tom, aby to porušení prošlo bez příslušné odezvy.

Ale teď je hrdina, protože porušování viděl nebo jen slyšel ale nic neudělal, a moralizuje.

A princip že když tímto projde jakési porušení pravidel, může ospravedlnit přímé popírání pravidel téměr v celém rozsahu jako v případě Romanových akcí, které se snaží za takovýto dogtrekking povžovat, je oprvdu směšné.

A vůbec nejlepší je moralizování od Romana který se zde již několikrát pasoval na toho nejpravějšího sportovce který musí mít speciální zacházení a výhody a za kterým se posledních pár let táhne nepřetržitý stín různě doložených nepravostí s bivakováním, chováním ke psům a další porušování pravidel, že mu musejí pořadatele věnovat na akcích speciální pozornost.

Nikdo jiný za sebou tenhle podivný stín netáhne. Opravdu tento člověk se má pasovat za jakousi ikonu a propagátora dogtrekkingu když sám měl a má problémy dodržovat pravidla???

Od sportovce jeho "formátu" bych viděl spíš že si bude podmínky zpřísňovat a ne že si je bude snažit evidentně ulehčovat (ubírání výbavy, zkracování délky). Jen aby byl nejlepší - když se na to tak mrknu, tak je to už takový průměrný maratonec, který když si sebou vezme psa, tak je to hned mistr. Jak tady už někdo kdosi psal - při těch "správných" pravidlech může být i bígl místrem světa v pasení.

Tohle mi fakt hlava nebere....    

Offline burak

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 74
  • Souhlasu: 1
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #88 kdy: Březen 28, 2009, 15:43:30 »
Poznámky o hrdinství jsou obvzlášť dojemné od někoho, kdo se bojí podepsat.

Zadruhé, já nikomu nevyčítám, že používá slovo dogtrekking pro akci, která je v rozporu s pravidly. Je mi to jedno. Stejně je mi jedno, když jde někdo ve skupině, nebo když si někdo zkracuje trať, nebo když pouští psa ze šňůry. To si musí každý srovnat se svým svědomím. Ať se v nahlašování angažují ti, co jim vadí "zneužití" slova dogtrekking.

Zatřetí, čistě technická poznámka: I kdybych měl hlásit porušení pravidel, jak to mám udělat, když ty lidi neznám a nemají startovní čísla?

Začtvrté, tím k tomuto tématu končím, už nemám, co dodat.

šedá eminence

  • Host
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #89 kdy: Březen 28, 2009, 16:01:08 »
Poznámky o hrdinství jsou obvzlášť dojemné od někoho, kdo se bojí podepsat.

Zadruhé, já nikomu nevyčítám, že používá slovo dogtrekking pro akci, která je v rozporu s pravidly. Je mi to jedno. Stejně je mi jedno, když jde někdo ve skupině, nebo když si někdo zkracuje trať, nebo když pouští psa ze šňůry. To si musí každý srovnat se svým svědomím. Ať se v nahlašování angažují ti, co jim vadí "zneužití" slova dogtrekking.

Zatřetí, čistě technická poznámka: I kdybych měl hlásit porušení pravidel, jak to mám udělat, když ty lidi neznám a nemají startovní čísla?

Začtvrté, tím k tomuto tématu končím, už nemám, co dodat.

Můj nick je stejně vypovídající jako tvůj... Ty zde také neuvádíš u svého příspěvku celé jméno i s adresou Buráku.

Zadruhé, když je ti to všechno jedno tak co sem furt píšeš ty tvoje teorie. Tvé svědomí má asi nějak víc levelů (úrovní) když tě při porušování pravidel na dogtreku nechává chladným, ovšem tady se tím klidně oháníš.

Zatřetí, skoro vždy mají minimálně startovní kartičky na kterých nějaké info je. A jestli ani po pár hodinách nepoznáš člověka kterého si jistě pozorně sledoval a případně ho upozornil na porušení pravidel, tak to je fakt s tebou špatné a hluboce se ti pak omlouvám. O to míň by si se zde měl o tyto argumenty opírat - byli to vůbec účastníci co jsi viděl, nebo nějaká skupinka na vejletě která se přimotala do trasy?

Začtvrté, řekl bych že tohle je konečně rozumnej nápad.

To má "chudák" Roman teda zastánce  >:D