Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název

Autor Téma: Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název  (Přečteno 71786 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Charles

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 39
Re: Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #105 kdy: Březen 30, 2009, 12:38:31 »
to je VOSTRY
Československý včák?
Parťák a společník, neopakovatelný...

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
...
« Odpověď #106 kdy: Březen 30, 2009, 13:24:19 »
A je to tady přátelé.... G. O. -1984, takže pozor!!! >:D >:D
« Poslední změna: Březen 30, 2009, 15:15:04 od P. & G.+N. »

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: ...
« Odpověď #107 kdy: Březen 30, 2009, 15:48:53 »
A je to tady přátelé.... G. O. -1984, takže pozor!!! >:D >:D

Téééda že budu nakonec tvůj "bratr" jsen fakt netušil, ale dík  O:-)

Jinak poučná literatůra ale nevím co má společného s tím, že si zkrátka každý nemůže dělat co chce a jak chce a hlavně kde chce, zejména pokud využívá "životního prostoru" někoho jiného.

Tak jako třeba v časopise vám také uveřejní jen to co chtějí a co vyhovuje jejich zájmům a zaměření a nikdo je za to nepranýřuje. Tady je to podobné, pořádejte si kde chcete co chcete a nazývejte si to jak chcete je to Vaše věc a odpovědnost, ale pokud chcete využít tohoto serveru, tak holt za určitých podmínek. Pokud Vám nevyhovují a nehodláte se případně přizpůsobit tak máte celej svět a světovej internet na to si to udělat po svém v tom Vám nikdo nebrání.

To jako kdyby Vám třeba v časopisu Můj Pes odmítli uveřejnit odkaz v nějakém článku na Vaši akci a vy se s ním začali dohadovat že musí, protože je to co pořádáte akce se psy a že je to hodně čtenej časopis a že Vás tak diskriminuje a brání Vám v pořádání. No fuj to jsou ale zlí lidé a to by jste jim za to ještě klidně i zaplatili.

Já jen proto že se podařilo vybudovat oblíbený server "musím" nechat projít všechno, i to co přímo odporuje záměru se kterým to bylo postaveno.

A jen perlička - na stránkách které hojně využívají publicity tohoto serveru ajsou jádrem tohoto sporu, často nebo snad vůbec nenajdete odkaz na tento server, ani to málo ne... Takže pokud někdo přijde sem, musí mu být umožněno všechno, ale sám na svých stránkách už ani ten odkaz na dogtrekking.info není - opravdu důkaz snahy o pozvednutí dogtrekkingu....

tombru

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
...
« Odpověď #108 kdy: Březen 30, 2009, 17:10:25 »
Tomáši,to byl jen vtip,možná blbej...To víš,absťák,nuda v práci a ten nešťastněj internet v mobilu;-)

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #109 kdy: Březen 30, 2009, 18:57:20 »
Jo dobrý, už jsem taky asi moc přecitlivělej, přece jenom po těch letech dohadování už toho mám taky dost, tak jsem to jako vtip bohužel nepochopil.
On ten G. Orwell měl a má v lečems pravdu a části jeho románu se dají přirovnat témeř k jakékoli lidské činosti. To co on nastínil a z největší pravděpodobností i nad námi funguje, proti tomu je to co se tu děje řekl bych pouhá šaškárna.

Pokud tě tahle tématika zajímá, klidně se o tom můžemě někdy, ale radeji jen osobně u pivka pobavit  >:D
tombru

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #110 kdy: Březen 30, 2009, 19:08:13 »
Ještě bych pro zajímavost uvedl jak se na dogtrekking dívá Českomoravská Kynologická Unie

http://www.cmku.cz/index2.php?stranka=psi_aktivity#dogtrekking   taku jeden z plodů dlouhodobého snažení o definici a udržení tohoto sportu.

A abych jen pořád neprudil, tak jedna cesta časem do dob kdy se to ještě tak nehrotilo. Jako důkaz že byly doby kdy kratší varianty nebyly problém. Jenže to také nestačilo začalo se tlačit na pilu.

Takže jeden článek z doby před "Mistrovstvím světa v Dogtrekkingu"

http://www.ifauna.cz/clanky/clanek.php?id=4147&roc=18

Jak málo tehdy stačilo a dnes jsme mohli být v klidu... Je to důkaz že pořadatelé chtěli jednat o takových možnostech, jenže bohužel k jednání nikdy nedošlo...

 :'(  :'(  :'(  :'(  :'(  :'(

tombru

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #111 kdy: Březen 30, 2009, 20:56:55 »
Tombru:

Tady cituji tvou odpověď na mé návrhy v e-mailu zaslaném včera:

Tvé níže uvedené vyjádření a závazek beru jako vstřícný krok a nepřistoupím k omezování tvého vstupu na servery dogtrekking.info Co se týče diskuzí k tvým akcím, tam pokud se nezavážeš že třeba do týdne názvy i na svých stránkách neupravíš, budu muset přistoupit k omezení a přesunout je do archivu.

Píšeš že se jestli se nezavážu do týdne smazat označení na našich stránkách Dogtrekking tak že dáš příspěvky na tomto foru které se těchto akcí týkají do archívu.Pořád je tady nějaká snaha nás tlačit někde do koutu.
Pro mne je to tedy výzva.A také mě je z různých stran příznivců vyčítáno proč si to vlastně máme líbit.
Neuběhl ani den a ty jsi kompletně zablokoval všechny naše příspěvky naších akcí.

Ja ten krok k řešení podnikám,ale takto se daleko asi nedostaneme.

Tento nečekaný krok trochu nechápu.

Ja nechci rozdělit Dogtrekking na dva tábory.Je to na škodu tomuto sportu.
Pokud se tedy bude uvažovat o rozdělení dogtrekkingu na dva vedle sebe konkurující sporty nebude to moje aktivní snaha ,ale jen asi nutnost.Pokud Tombru neobnovíš urychleně naše závody na tomto foru s tím že ja jsem vše dodržel jako vymazání názvu dogtrekking k těmto akcím a ani nedělám na tomto foru reklamu těmto akcím jako DT.Tak jak to bylo dohodnuto.Tak to beru jako opatření,které je už pro nás nepřípustné.Spoustě lidem si teď hned odřízl základní informace v rozjeté sezóně a možnosti diskutovat, informovat se na dané téma či akce.

Jak jsem psal už nedávno.Název Dogtrekking jsem vždy používál v souladu toho čeho se to týkalo.
Nikdy jsem nepořádál Dogtrekking-LONG na žádné úrovni jako MČR atd.
Vždy byl u názvu přívlastek přesně vystihující tento závod.Dogtrekking/Marathon a v poslední době Dogtrekking/SHORT.
Myslím že každý dokáže pochopit jaký je rozdíl mezi jednotlivými akcemi.
A stačilo by jen toto rozlišení:
Dogtrekking LONG - délka určitá pravidla.
Dogtrekking/Marathon nebo SHORT- délka určitá pravidla.

Mě se zase nelíbí název pro naše akce kde jsme byli zařazeni do ještě k tomu podřízené diskuze Canicross maraton.Není to vystihující.

Na naších akcích chceme aby se nejen běhalo ,ale také ve stejné míře chodilo,protože je to idealní šance pro lidi kteří si netroufnou na delší tratě.

Takže toto označení určitě je nepřípustné.
Stávalo se mě v minulosti při prvních označení našich akcí jako DT/Marathon že mě chodili často dotazy jestli se musí běhat na těchto závodech.Nakonec se to ustálo a lidé pochopili z vlastních zkušeností že to jsou normálni treky na kratší tratě.

Turistické vycházky to taky nejsou protože to jsou plnohodnotné závody co se týče soutěžení stejně jako LONGY.

Stále nechápu proč se kratší tratě s dlouhýma nemohou prezentovat společně když se dá přesně vyjádřit o čem která disciplína je přesně viz. ta délka a výbava.

Takže pokud si to fakt pořadatelé nepřejí a vadí jim z různých důvodů prezentování kratších závodů společně můžeme to opravdu rozdělit a my založíme nový sport s vlastním označením a pravidly.(Pravidla jsou už pro kratší tratě připravená)
Bude to trochu divně vypadat ,ale určitě se to zaběhne.Mít dva dogtrekkingové sporty,které jsou skoro stejné v aktivitě -chůze nebo příp. běh akorát rozdilné jen v délce a výbavě.
Ja si to moc nepřeji,ale toto už je na rozhodnutí pořadatelů,kterým zašlu potřebné informace.Pak to bude opravdu na nich jak se rozhodnou.
Ale pokud to bude TOMBRU stále více drtit tak nevím.


P.S. Pokud by měl někdo nějaký pro nás akceptovatelný a vystihující název běhů a treků na kratší tratě tak bychom mohli zvážit tyto akce prezentovat pod jiným názvem než Dogtrekking/Marathon či SHORT atd.

Jenom ne tur. vycházka ...
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #112 kdy: Březen 30, 2009, 21:38:44 »
Romane, oddělit Tvé akce od DT a vytvořit jiný, idkyž v některých věcech hodně blízký kynologický sport je to nejlepší co můžeš udělat.

Pokud jsi shopný napsat něco takového, že DT jde od 10 k 5 když vyhrávají takoví lidé jako je Petra, pak je vidět, že jsi za ta léta ABSOLUTNĚ NEPOCHOPIL co pro většinu trekařů znamená slovo dogtrekking. Pak se ovšem nemůžeme divit, že zkoušíš své akce DT nazývat.
Dříve tu byly akce kratší, které se nazývaly DT měly trošku jiná pravidla, ale všichni to prožívali stejně jako klasické longy, ty jsi z toho udělal, ale něco jiného a proto muselo dojít až k tomu, co se zde již dlouho bezvýsledně řeší.
Drtivé většině lidiček jde o výsledky a časy až na úplně posledním místě

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #113 kdy: Březen 30, 2009, 22:30:27 »
Pokud tě tahle tématika zajímá, klidně se o tom můžemě někdy, ale radeji jen osobně u pivka pobavit  >:D
Jj, probrat to můžeme, ale potichu, ať si nemyslej, že jsme cvoci  >:D >:D


Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #114 kdy: Březen 31, 2009, 10:00:44 »
Tombru:

Tady cituji tvou odpověď na mé návrhy v e-mailu zaslaném včera:

Tvé níže uvedené vyjádření a závazek beru jako vstřícný krok a nepřistoupím k omezování tvého vstupu na servery dogtrekking.info Co se týče diskuzí k tvým akcím, tam pokud se nezavážeš že třeba do týdne názvy i na svých stránkách neupravíš, budu muset přistoupit k omezení a přesunout je do archivu.

Píšeš že se jestli se nezavážu do týdne smazat označení na našich stránkách Dogtrekking tak že dáš příspěvky na tomto foru které se těchto akcí týkají do archívu.Pořád je tady nějaká snaha nás tlačit někde do koutu.
Pro mne je to tedy výzva.A také mě je z různých stran příznivců vyčítáno proč si to vlastně máme líbit.
Neuběhl ani den a ty jsi kompletně zablokoval všechny naše příspěvky naších akcí.

Ja ten krok k řešení podnikám,ale takto se daleko asi nedostaneme.

Tento nečekaný krok trochu nechápu.


Jakýpak nečekaný krok, řeší se to tu dva roky, zpřísněné podmínky protože se to neřešilo tři měsíce a to co případně provedu pokud se už opravdu něco zásadního nestane jsi prokazatelně věděl 3 dny dopředu. Bohužel jsi asi neměl ty dva roky ani ty tři měsíce ani ty tři dny aby jsi to opravdu řešil. Jen jsi mi pár desítek minut před vypršením už "ultimáta" poslal mejl který sice nastiňuje jak by jsi to chtěl řešit, ale toto už jsi sliboval několikrát a nikdy se nic z toho nestalo. Tak promiň že tomu už nějak nemůžu věřit a že jsem provedl avizovaná opatření. 


Citace
Ja nechci rozdělit Dogtrekking na dva tábory.Je to na škodu tomuto sportu.
Pokud se tedy bude uvažovat o rozdělení dogtrekkingu na dva vedle sebe konkurující sporty nebude to moje aktivní snaha ,ale jen asi nutnost.Pokud Tombru neobnovíš urychleně naše závody na tomto foru s tím že ja jsem vše dodržel jako vymazání názvu dogtrekking k těmto akcím a ani nedělám na tomto foru reklamu těmto akcím jako DT.Tak jak to bylo dohodnuto.Tak to beru jako opatření,které je už pro nás nepřípustné.Spoustě lidem si teď hned odřízl základní informace v rozjeté sezóně a možnosti diskutovat, informovat se na dané téma či akce.

Bohužel s tebou je to těžké, k tomu aby jsi vůbec kdy alespoň začal o nějaké dohodě uvažovat jsem tě musel podobně vždy přitlačit ke zdi, pak následovaly sliby a nakonec nic, nebo dokonce úplně protichůdné chování, takže současné následky si také přičti na svůj vrub.


Citace
Jak jsem psal už nedávno.Název Dogtrekking jsem vždy používál v souladu toho čeho se to týkalo.
Nikdy jsem nepořádál Dogtrekking-LONG na žádné úrovni jako MČR atd.
Vždy byl u názvu přívlastek přesně vystihující tento závod.Dogtrekking/Marathon a v poslední době Dogtrekking/SHORT.
Myslím že každý dokáže pochopit jaký je rozdíl mezi jednotlivými akcemi.
A stačilo by jen toto rozlišení:
Dogtrekking LONG - délka určitá pravidla.
Dogtrekking/Marathon nebo SHORT- délka určitá pravidla.

Ano, to si myslíš ty, jenže jsi to nikdy neprobral s ostatníma, prostě jsi se rozhodnul že tobě se to zdá zcela v pořádku a že to nemušíš řešit s někým jiným - první chyba


Citace
Mě se zase nelíbí název pro naše akce kde jsme byli zařazeni do ještě k tomu podřízené diskuze Canicross maraton.Není to vystihující.

Tady aspoň vidíš na vlastní kůži o co jde, tobě se nelíbí když tě někdo zaškatulkuje do něčeho co si myslíš že není správně, a to samé je když se snažíš udělat z dogtrekkingu něco jiného a jiným lidem se to nelíbí.
Když to uděláš Ty je to OK, když to udělají jiní je to špatně? To je fakt divné...

Citace
Na naších akcích chceme aby se nejen běhalo ,ale také ve stejné míře chodilo,protože je to idealní šance pro lidi kteří si netroufnou na delší tratě.

V tom ti nikdo nebrání!

Citace
Takže toto označení určitě je nepřípustné.
Stávalo se mě v minulosti při prvních označení našich akcí jako DT/Marathon že mě chodili často dotazy jestli se musí běhat na těchto závodech.Nakonec se to ustálo a lidé pochopili z vlastních zkušeností že to jsou normálni treky na kratší tratě.

To je úplně stejná situace jako když si evidentně běžeckou akci nazveš jako dogtrekking - chodí mi pak dotazy jestli se musí na dogtreku běžet a že potom nená cenu aby se ten člověk vůbec hlásil atd...


Citace
Stále nechápu proč se kratší tratě s dlouhýma nemohou prezentovat společně když se dá přesně vyjádřit o čem která disciplína je přesně viz. ta délka a výbava.

Jenže to možné bylo, dokonce to bylo i prezentováno na stránkách termínového kalendáře dogtrekking.info včetně tvých akcí, jenže už tehdy v roce 2007 se to začínalo řešit a byl jsi i pozván do Hustopečí na schůzku pořadatelů, dokonce tam padly i nějaké návrhy na vytvoření nějakých běžeckých kategoríí. Jenže si nepřijel, že snad nemáš čas, a místo toho jsi vzápětí začal pořádat vpodstatě paralelní místrovství ČR jen s jedním slovem rozdílu v názvu ale podle zcela jiných pravidel a následně dokonce jakési Mistrovství světa - tak ty jsi přes všechny řeči tady představuješ spolupráci a snahu dohodnout se????

To se pak sakra nediv že to dopadá takto!!!!

Citace
Takže pokud si to fakt pořadatelé nepřejí a vadí jim z různých důvodů prezentování kratších závodů společně můžeme to opravdu rozdělit a my založíme nový sport s vlastním označením a pravidly.(Pravidla jsou už pro kratší tratě připravená)
Bude to trochu divně vypadat ,ale určitě se to zaběhne.Mít dva dogtrekkingové sporty,které jsou skoro stejné v aktivitě -chůze nebo příp. běh akorát rozdilné jen v délce a výbavě.
Ja si to moc nepřeji,ale toto už je na rozhodnutí pořadatelů,kterým zašlu potřebné informace.Pak to bude opravdu na nich jak se rozhodnou.
Ale pokud to bude TOMBRU stále více drtit tak nevím.

Je to jedna z cest pokud se nedokážeš přispůsobit, nebo domluvit. V tom ti nikdo bránit nebude a možná to bude za stávající situace nejlepší  :(

Můj úkol byl a je situaci s názvoslovím zde na serveru řešit, bohužel jsi zatím kromě slov zde na fóru nic jiného neprodniknul - ani ten mejl jsi za celé dva roky pořadatelům neposlal, ani jsi se s nima o tom nepobavil na akcích kterých jsi se od roku 2007 zůčastnil -tak jsem byl nucen přistoupit k tomuto kroku aby se to pohlo dál.

Takže moje nabídla stále platí za nezměněných podmínek:

http://dogtrekking.info/forum/index.php?topic=501.msg12016#msg12016

Také mi vysvětli proč jsi na svých stránkách nikdy neuváděl odkaz na tento server, který jsi tak hojně využíval když se tak oháníš propagací a snad i nějakou diskriminací.

Tedy co jsi opravdu udělal pro "pozdvihnutí" dogtrekkingu kromě pořádaní akcí s podobným názvem, ale za úplně jiných podmínek. Ano dalo by se říct že tvé bezesporu zajímavé sportovní výkony také k propagaci dogtrekkingu přispěly, jenže kdyby zase nebyl dogtrekking, tak by jsi asi těžko takhle zazářil, takže v tomhle ohledu je to srovnané.

Kde je ta spousta lidí která by to co nevrhuješ využila - tedy to že se tyto akce musí podle tebe jmenovat nějak podobně jako dogtrekking a kvůli které by se měly skoro od základu principy dogtrekkingu překopat.

Promiň ale kvůli 5-6 lidem se mi to zdá poněkud zbytečné... Ale to je můj dojem, ukaž nějakým prokazatelným způsobem že za tebou stojí alespoň třetina lidí co se dogtreků účastní, tedy aspoň 100 lidí a dohoda bude určitě mnohem snažší i za stávající situace.



tombru

Offline Juliána

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Souhlasu: 3
  • Bero & Shadow
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #115 kdy: Březen 31, 2009, 12:33:07 »
Ach bože,

vy s ním tu jeho hru podle jeho pravidel hrajete... Opravdu, a se vším všudy, "Ó mocný Tomáš Šoural"....no ty bláho... užijte si to... já jsem ráda, že je po revoluci a že tohle řešit nemusím....a taky nebudu...tfuj

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #116 kdy: Březen 31, 2009, 12:42:21 »
Ach bože,

vy s ním tu jeho hru podle jeho pravidel hrajete... Opravdu, a se vším všudy, "Ó mocný Tomáš Šoural"....no ty bláho... užijte si to... já jsem ráda, že je po revoluci a že tohle řešit nemusím....a taky nebudu...tfuj


Musí, jelikož používají hení konzoli dogtrekking.info a jako u všech her musí dodržovat příslušná pravidla :-) jinak lze hrát hru špatně.

Jo a když už pějete ódy na mě, tak aspoň prosím se správným jménem  >:D
 
tombru

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Nový seriál Dogtrekkingových akcí na tratích okolo 20-25 km - název
« Odpověď #117 kdy: Březen 31, 2009, 14:28:35 »

Myslím také že už k tomuto bylo napsáno stránek jak na román a už se tu spousta věcí začíná i opakovat.

Za stávající situace bude asi opravdu nejlepší, aby se Roman se svýma akcema zcela osamostatnil, určil si pravidla a všechnu tu "omáčku" okolo.

Pokud se mu podaří najít nějaký příhodný název bez nějakého přídomku slova dogtrekking, můžeme zase začít spolupracovat. Pokud ne, tak bohužel ne.

A ukáže čas co bylo lepší, jak s tou MISS u nás v ČR, taky máme dvě a kolotoč showbyznysu se kvůli tomu nezastavil a nakonec to vypadá, že zase budeme mít jen jednu - tu "mladší".

Nemá cenu dál se tady dál dohadovat ohledně tohoto problému, nikam to za stávající situace nepovede.

Pravidla ohledně názvů jsou zde na tomto serveru daná. To už je zkrátka fakt o kterém můžete tady donekonečna zbytečně diskutovat. Nemá to cenu. Až se zůčastníte nějakého dogtrekkingu, promluvte si o tom s pořadatelem - ředitelem akce, nesežere Vás.
To je cesta jak to změnit, debatama zde to nepůjde. A třeba se to v další sezóně změní.

Tímto ukončuji debatu na toto téma a toto vlákno zamykám. Protože dál už není co zde řešit už by to bylo jen o zcela zbytečném a ubohém osobním osočování.
tombru