Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Re: Dogtrekkingové hrátky jarním Polabím - název

Dogtrekking - Chceš jít rychle, jdi sám. Chceš dojít daleko, jdi s ostatními. > Připomínky a návrhy k tomuto fóru

Re: Dogtrekkingové hrátky jarním Polabím - název

<< < (2/2)

Charles:
to je jasnyyy - doghikingove hratky  >:D

chapej, poradatele maji na SVEM servru slovo "dogtrekking" jako obchodni znacku

melo by se psat Dogtrekking™

tombru:

--- Citace: Roman/    HOLKI  Leden 09, 2009, 08:59:57 ---To je tedy odpověď na úrovní.

--- Konce citace ---

Ale bohužel je to pravda, protože i ty jsi se svým přístupem postaral o to že to zašlo takhle daleko, tedy jsi jednou ze stran sporu, takže nějaký podíl na tom také máš.

I přesto že jsem tě několikrát prosil o vyřešení názvu tvých akcí, dopředu tě upozornil že nazývat to dogtrekking bude problém, poslal ti několik návrhů jak to řešit, výsledkem byl tvůj název:

MISTROVSTVÍ SVĚTA v horském zimním Dogtrekkingu 

Tak jsi si to udělal po svém, je jasné že tohle není způsob jakým se s protistranou rozumně domluvit...

Do té doby to bylo ještě řešitelné a podle mě i na dobré cestě, jenže tímto jsi to všechno pěkně pokazil.

Asi ty ceny od sponzorů na pořádání Mistrovství světa, nebo hřejivý pocit z vlastního úspěchu na takovéto akci, stály za tuhle kudlu do zad těm co se tady už 9 let snaží společně dogtrekking vytvářet.

Tak si teď nestěžuj, že je to tady tak jak to teď je.

Proč jsi to nakonec udělal? Proč jsi s tím nepromluvil s pořadateli třeba i osobně, v roce 2007 jsi se potkal skoro se všema na dogtrecích, letos tuším se dvěma. Přesto všechno co tady píšeš, jak jsi moc o to usiloval a jakou jsi měl snahu, nikdo z nich neříkal že by jsi sním o tom mluvil. Psal jsem ti že by to bylo nejlepší, no stejně nic.

To se to tady krásně píše, navrhuje, spekuluje, nadává, ale osobně to nikdo pořadateli neřekne.

Asi jsi měl pocit, že ten tvůj názor nebo námět je ten nejsprávnější a tak proč se snažit, prostě buď na to druzí jednomyslně přistoupí, tak si to udělám stejně jak uznám za vhodné, a ještě k tomu využiju prostředků těch druhých.

Že to před tím nebyl problém je důkaz zde: http://www.dogtrekking.info/terminovy_kalendar_2005.htm a dnes je výsledkem tvého "snažení" na tomhle poli je dnešní stav:

Zde tedy v rámci www.dogtrekking.info neměl by se používat v názvech slovo dogtrekking pro jiné akce než ty podle pravidel dogtrekkingu.

Nepřejí si to pořadatelé dogtrekkingových akcí dle pravidel uvedených dogtrekking.info

Takže říkat si tomu můžete jak chcete, pokud ovšem chcete nějakou svoji akci anotovat na tomhle serveru, použít název dogtrekking nelze.

Pokud s tím máte problém, můžete se svým stanoviskem kontaktovat přímo pořadatele (odkazy jsou v termínovém kalendáři), nebo ještě lépe s nimi osobně probrat tuto problematiku na některé z jejich akcí.

Pokud budete ochotni respektovat tyto pravidla v názvech, není problém využít možností serveru dogtrekking.info na anotace vašich akcí.
Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi