Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Jarní rozhýbání Posázavím

Autor Téma: Jarní rozhýbání Posázavím  (Přečteno 68564 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Jarní rozhýbání Posázavím
« kdy: Leden 09, 2009, 23:17:06 »
Ahojky trekaři, v termínu od 27.2-1.3. pořádáme Jarní rozhýbání Posázavím. Ubytování je zajištěno , cena za ubytování je 100 Kč. Při velkém počtu přihlášených spaní na zemi v pokojích, nebo ještě domluvíme  ubytování ve vedlejším penzionu (pravděpodobně lehce dražší). Penzion je velmi příjemný , restaurace s krbem, velký sál, možnost zajištění muziky na večer. Příjezd by byl v pátek večer,  v sobotu by jsme dali cca 40 km v neděli do 20 km. Přece se musíme před těmi Chřiby rozhýbat a pokusit se odhodit alespoň nějaká kila před Longem ;), možnost jízdy na koni ( jezdeckém >:D). Přihlášky a propozice připravím co nejdříve to půjde. Dejte vědět, kdo by jste šel, aby jsem přibližně věděla, jaká bude účast. dadacerna@seznam.cz.  Už se těším !!!!!
« Poslední změna: Únor 24, 2009, 12:59:59 od Dáša »

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Jarní rozhýbání Posázavím
« Odpověď #1 kdy: Leden 10, 2009, 21:01:25 »
Jo ještě k cenám. 150 Kč je cena za lůžko ,100 Kč je cena za spaní na zemi v pokojích na karimatkách - trénink na bivak :D

Hanka

  • Host
Re: Jarní rozhýbání Posázavím
« Odpověď #2 kdy: Únor 08, 2009, 19:04:29 »
Chystám se jet to Posázaví a mám volné jedno místo v autě (pes+člověk). Vyrážím z Plzně severu. Kontaktní telefon 723 142 730 Hanka

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Jarní rozhýbání Posázavím
« Odpověď #3 kdy: Únor 08, 2009, 19:06:09 »
Dášo piš si mě, jedu!

Offline Kristýna, Aranka a Žižla

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 219
  • Souhlasu: 0
Re: Jarní rozhýbání Posázavím
« Odpověď #4 kdy: Únor 09, 2009, 01:20:43 »
Ráda bych ráda, pojede někdo přes Brnisko?  O:-)

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Jarní rozhýbání Posázavím
« Odpověď #5 kdy: Únor 09, 2009, 09:32:30 »
Čauky lidičky, tak to je super, že se cystáte přijet. Potřebuji NUTNĚ, aby jste mi všichni, kdo se chystáte na Jarní rozhýbání poslali majlíka. Musím mít kvůli ubytování přesný počet, aby jsem věděla kam Vás naskládáme. Pořebuji to vědět do středy. Pa  :-*

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Jarní rozhýbání Posázavím
« Odpověď #6 kdy: Únor 09, 2009, 09:41:38 »
Tak jsem ti to teda poslala ještě emailem ;D
S mašujováním se mi letos těžce nedařilo (nebyli jsme nikde :'( ), tak začnem o to dřív dogtrekovat.

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Jarní rozhýbání Posázavím
« Odpověď #7 kdy: Únor 09, 2009, 12:52:33 »
Leni se HUš těším  ;) >:D

Offline Lucy+Benji

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 51
  • Souhlasu: 0
  • The Road goes ever on and on...
Re: Jarní rozhýbání Posázavím
« Odpověď #8 kdy: Únor 09, 2009, 13:01:11 »
My bysme rádi, posílala jsem ti mailíka, snad došel, je to náš kraj (léta trávíme v Jílovém a Hornopožárských lesích), tak se moc těšíme! Jsou, budou propozice? těšíme se!
Lucy a kokr

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Jarní rozhýbání Posázavím
« Odpověď #9 kdy: Únor 09, 2009, 13:30:49 »
My bysme rádi, posílala jsem ti mailíka, snad došel, je to náš kraj (léta trávíme v Jílovém a Hornopožárských lesích), tak se moc těšíme! Jsou, budou propozice? těšíme se!

Lucko, majlík přišel, mám tě v seznamu, propozice budou, budou neboj. Jen nějak není času.

V každém případě HUš vím, že bude živá kapela. Budeme muset sice něco na ní přidat, ale prý jsou dobří. Budou nám hrát na přání  :o


Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Jarní rozhýbání Posázavím
« Odpověď #10 kdy: Únor 09, 2009, 13:36:04 »
Citace
V každém případě HUš vím, že bude živá kapela. Budeme muset sice něco na ní přidat, ale prý jsou dobří. Budou nám hrát na přání 

A kolik že to km plánuješ na neděli? Aby jsme se po tanečkách byli nějak schopní exhumovat >:D

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Jarní rozhýbání Posázavím
« Odpověď #11 kdy: Únor 09, 2009, 17:31:02 »
Že zrovna ty se bojíš, takovej držák !! Neboj něco do 20 Km.

Offline Honza_a_Grini

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Souhlasu: 0
Re: Jarní rozhýbání Posázavím
« Odpověď #12 kdy: Únor 09, 2009, 22:57:42 »
Ahoj Dášo,
myslíš, že mě s Ivčou a naší smečkou vezmeš s sebou? Neboj! Bábu necháme doma! :-) A když budu moc pajdat, tak i mě. :-D Nějak jsem se belhal 3 neděle o berlích. Ale teď už začínám s dálkovejma pochodama: sedačka v obýváku - lednice v kuchyni - a zpět s buřtem! :-) Tak je možný, že budu muset mít individuální trať. Něco jako "maminky s kočárkem s dětmi do 3 let". Kdyby měl někdo volný potah, tak mě může i popovážet! :-) Jestli by se mu nestrhnul pes. :-x BaHu mě posledně odmítla svézt se spřežením, prý aby se chudinky se mnou nestrhnuli. :-) Teď bych jim snad ani neříkal. :-x
Mějte se krásně. Těšíme se všichni na výlet!
Pajdavej John Silver se smečkou
PS: Baxyna mi při venčení utíká o několik koňských délek a je protivná, když nechci chodit dál než kolem domu! :-x

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Jarní rozhýbání Posázavím
« Odpověď #13 kdy: Únor 09, 2009, 23:57:06 »
Ahojky Honzíku, píší si do seznámku. Jeden kulhavý John a jeho opatrovnice + 2 psi. Jeden moc chlupatý a druhý moc týraný :D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Jarní rozhýbání Posázavím
« Odpověď #14 kdy: Únor 10, 2009, 07:33:16 »
Ahoj Dášo,
myslíš, že mě s Ivčou a naší smečkou vezmeš s sebou? Neboj! Bábu necháme doma! :-) A když budu moc pajdat, tak i mě. :-D Nějak jsem se belhal 3 neděle o berlích. Ale teď už začínám s dálkovejma pochodama: sedačka v obýváku - lednice v kuchyni - a zpět s buřtem! :-) Tak je možný, že budu muset mít individuální trať. Něco jako "maminky s kočárkem s dětmi do 3 let". Kdyby měl někdo volný potah, tak mě může i popovážet! :-) Jestli by se mu nestrhnul pes. :-x BaHu mě posledně odmítla svézt se spřežením, prý aby se chudinky se mnou nestrhnuli. :-) Teď bych jim snad ani neříkal. :-x
Mějte se krásně. Těšíme se všichni na výlet!
Pajdavej John Silver se smečkou
PS: Baxyna mi při venčení utíká o několik koňských délek a je protivná, když nechci chodit dál než kolem domu! :-x

Honzo a jizva by nebyla? Joffrey de Peyrac? Toho bych snad na káru i naložila >:D

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: