Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Jarní rozhýbání Posázavím

Dogtrekking - Chceš jít rychle, jdi sám. Chceš dojít daleko, jdi s ostatními. > Výlety

Jarní rozhýbání Posázavím

(1/30) > >>

Dáša:
Ahojky trekaři, v termínu od 27.2-1.3. pořádáme Jarní rozhýbání Posázavím. Ubytování je zajištěno , cena za ubytování je 100 Kč. Při velkém počtu přihlášených spaní na zemi v pokojích, nebo ještě domluvíme  ubytování ve vedlejším penzionu (pravděpodobně lehce dražší). Penzion je velmi příjemný , restaurace s krbem, velký sál, možnost zajištění muziky na večer. Příjezd by byl v pátek večer,  v sobotu by jsme dali cca 40 km v neděli do 20 km. Přece se musíme před těmi Chřiby rozhýbat a pokusit se odhodit alespoň nějaká kila před Longem ;), možnost jízdy na koni ( jezdeckém >:D). Přihlášky a propozice připravím co nejdříve to půjde. Dejte vědět, kdo by jste šel, aby jsem přibližně věděla, jaká bude účast. dadacerna@seznam.cz.  Už se těším !!!!!

Dáša:
Jo ještě k cenám. 150 Kč je cena za lůžko ,100 Kč je cena za spaní na zemi v pokojích na karimatkách - trénink na bivak :D

Hanka:
Chystám se jet to Posázaví a mám volné jedno místo v autě (pes+člověk). Vyrážím z Plzně severu. Kontaktní telefon 723 142 730 Hanka

ježura:
Dášo piš si mě, jedu!

Kristýna, Aranka a Žižla:
Ráda bych ráda, pojede někdo přes Brnisko?  O:-)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi