Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Stránky Chřibského dogtrekkingu

Autor Téma: Stránky Chřibského dogtrekkingu  (Přečteno 75405 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Eva Prof.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 209
  • Souhlasu: 0
Re: Stránky Chřibského dogtrekkingu
« Odpověď #120 kdy: Březen 30, 2009, 14:04:29 »
V sobotu jsme byli v Buchlovicích, je pravda, že na sníh jsme  na náměstí nenarazili. Kaluží bylo dost, ale dnes odpoledne už se sluníčko hrabe z mraků, tak snad vám to do čtvrtku vyschne. Na JV straně Chřibů dnes 11 stupňů. Akorát nevím, jesltli sezóní hospůdky už budou otevřené, v létě, když se vybere dobrá trasa, tak se jich dá po cestě najít docela dost.

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Stránky Chřibského dogtrekkingu
« Odpověď #121 kdy: Březen 30, 2009, 15:35:31 »
quote author=LenkaB link=topic=496.msg12080#msg12080 date=1238412045]
Citace
A doufám, že už bude zeleno.
Pokud bude růžová objednávat svý oblíbený pití... >:D
[/quote]
Sem s ní mluvila a dušovala se, že nebude požívati alkoholu, bo je prý mrtvá.  ;)A pro mě je tohle pití téměř jediná věc, kterou nemůžu, ač jináč piju vše, co teče. Asi halt zapadneme sněhem :'(

Offline Loganka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 34
  • Souhlasu: 0
  • BAF!!!
Re: Stránky Chřibského dogtrekkingu
« Odpověď #122 kdy: Březen 30, 2009, 16:45:58 »
a mají takový ty velký žahnutý žuby nahóru?

tak ty zahnuty uz nemaji :-) Helenka byla v lednu proti sve vuli u zubare a prisla o sve spodni "polokly" ( jeste ji ale zbylo par spodnich zadnich zubu a jedna stolicka nahore, takze nebezpecna je porad dost!!!)

Offline Eva Prof.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 209
  • Souhlasu: 0
Re: Stránky Chřibského dogtrekkingu
« Odpověď #123 kdy: Březen 30, 2009, 18:13:17 »

 
K vašemu č.j.:         
Č. jednací:   KM - 1134/09      
Spisový znak:   5.1.8.      
Vyřizuje:   MVDr. Lenka Opltová      
V Kroměříži  dne:   17.3. 2009   


Orální vakcinace lišek proti vzteklině – jaro 2009

Na území okresu Kroměříž proběhne letecké kladení návnad k orální vakcinaci lišek proti vzteklině dne 2.-3.4. 2009. Bude vyloženo 22 400 vakcinačních dávek, takže bude ošetřeno celé území okresu. Návnada má rybinový zápach, velmi atraktivní pro lišky a ostatní masožravce. Vakcinační dávka je uložena v plastiko-aluminiové kapsli uvnitř návnady. Vzhledem k leteckému kladení vakcinačních dávek, se tyto mohou nalézat i na nehonebních plochách, a proto je nutné dodržet následující opatření:
nedotýkat se vyložených návnad nebo je dokonce sbírat a manipulovat s nimi,
v době od 2.4. do 23.4. 2009 používat lovecké psy při výkonu práva myslivosti pod kontrolou a zamezit volnému pobíhání ostatních psů v honitbách.

I když vakcinační látka obsahuje apatogenní virus, který je neškodný pro člověka i zvířata, přesto při nahodilém styku s vakcinační dávkou uvnitř plastiko-aluminiového pouzdra Krajská veterinární správa, Inspektorát Kroměříž doporučuje:
při kontaktu rukou s vakcinační látkou si umýt ruce důkladně mýdlem, případně dezinfikovat jakýmkoliv dezinfekčním prostředkem. Jinak nehrozí žádné nebezpečí a nejsou nutná žádná další opatření,
jestliže se vakcinační látka dostala do kontaktu se sliznicí nebo čerstvým poraněním, doporučuje se vyhledat lékařské ošetření.

Informace pro uživatele honiteb:
Ulovené lišky lze ke kontrole orální vakcinace zasílat za tři týdny po skončení kladení vakcíny, tj. od 24.4.2009 prostřednictvím Krajské veterinární správy pro Zlínský kraj, Inspektorát Kroměříž.

Žádám Obecní a Městské úřady o zveřejnění této informace v obcích způsobem v místě obvyklým.
 
Žádám odbor životního prostředí Městských úřadů Kroměříž, Holešov a Bystřice p/Hostýnem o předání této informace uživatelům honiteb.


P.S.:

Stejná akce proběhne i na okrese UHerské Hradiště ve dnech 2. - 6.4 !
Tyto informace jsem našla dnes na vývěsce OÚ, vyhláška doporučuje desinfikovat ! Doporučuju do povinné výbavy přibalit plucku slivovice.

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re: Stránky Chřibského dogtrekkingu
« Odpověď #124 kdy: Březen 30, 2009, 21:15:01 »
Evo, myslíš že by MVDr. Lenka Opltová prodloužila platnost očkování proti vzteklině, když to pes - proti vůli svého dogrtekaře - sežere?
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline Eva Prof.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 209
  • Souhlasu: 0
Re: Stránky Chřibského dogtrekkingu
« Odpověď #125 kdy: Březen 31, 2009, 08:35:35 »
Vojto, myslíš jako že tím ušetříme za očkování ? Doufám, že stejná akce neprobíhá i v Novohradských horách, Tim je tak rychlý cokoli vyšmejdit a sežrat, že by ho neuhlídala ani prezidentská ochranka.

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re: Stránky Chřibského dogtrekkingu
« Odpověď #126 kdy: Březen 31, 2009, 11:17:37 »
Aspoň budeš mít Timíka bytelně vakcinovaného, s našima STP je to totéž, žerou i posmrkaný papírový kapesníky, fuj
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Stránky Chřibského dogtrekkingu
« Odpověď #127 kdy: Březen 31, 2009, 11:26:44 »
Škoda, že jsem to nevěděla dřív. Zrovna jsem čerstvě naočkovala. Sem to mohla odložit až na Chřiby a to pětikilo prokalit.

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Stránky Chřibského dogtrekkingu
« Odpověď #128 kdy: Březen 31, 2009, 17:48:37 »
Hm, to bude zajímavé, asi napíšu Markovi,aby nás posunul nakonec startovní listiny :D. Bo ti nenažrenci před námi vyčistí trasu. Airin je tak rychlá popelnice, že bych bych absolutně nestihla zasáhnout, kór když vakcína smrdí po rybině ???

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Stránky Chřibského dogtrekkingu
« Odpověď #129 kdy: Březen 31, 2009, 17:49:09 »
Apropó, Marku nebo Julčo, start bude postupný?

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: Stránky Chřibského dogtrekkingu
« Odpověď #130 kdy: Březen 31, 2009, 21:50:42 »
Škoda, že jsem to nevěděla dřív. Zrovna jsem čerstvě naočkovala. Sem to mohla odložit až na Chřiby a to pětikilo prokalit.
A to se smí? :)

Kdo jde na MIDu? Byl jsem přemluven - spíše nezbylo místo, tak jsem z LONGu šel na MID... S kým se "potkám" na trati? :)
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Stránky Chřibského dogtrekkingu
« Odpověď #131 kdy: Březen 31, 2009, 21:58:06 »
Kdo jde na MIDu? Byl jsem přemluven - spíše nezbylo místo, tak jsem z LONGu šel na MID... S kým se "potkám" na trati? :)

Podívej se na přihlášené závodníky na chřibských stránkách  ;)

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: Stránky Chřibského dogtrekkingu
« Odpověď #132 kdy: Březen 31, 2009, 22:15:35 »
To už jsem zkoušel, ale zase tolik lidí opravdu neznám jménama včetně příjmení... ;)
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Julča

  • Host
Re: Stránky Chřibského dogtrekkingu
« Odpověď #133 kdy: Březen 31, 2009, 22:18:24 »
Apropó, Marku nebo Julčo, start bude postupný?
[/quote
Jo, my jsme konzervativci ;o))
(nejdřív jsem četla potupný, du si lehnout...) :o :P

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Stránky Chřibského dogtrekkingu
« Odpověď #134 kdy: Březen 31, 2009, 22:26:41 »
To už jsem zkoušel, ale zase tolik lidí opravdu neznám jménama včetně příjmení... ;)
Tak se seznámíš ;)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: