Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Stránky Chřibského dogtrekkingu

Autor Téma: Stránky Chřibského dogtrekkingu  (Přečteno 75184 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Honza_a_Grini

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Souhlasu: 0
Re: Stránky Chřibského dogtrekkingu
« Odpověď #75 kdy: Březen 18, 2009, 19:28:17 »
Honzo...kultivovaný, milý...spíš napiš co dostane věnem (dům, auto, konto ve Švýcarech...), pak můžeme vyjednávat dál ;)
Konečně rozumná řeč! Domluvíme to v Hustopečích! ;)

Hanka a Majk

  • Host
Re: Stránky Chřibského dogtrekkingu
« Odpověď #76 kdy: Březen 19, 2009, 15:17:03 »
Ahojda, ještě bych měla takovej možná trochu trapnej dotaz :) Snažila jse se zjistit jaké má mít pes správné očkování na trekk. V pravidlech i všude jinde je uvedeno - dle platných veterinárních podmínek. Ale jaké jsou ty platný to jsem nikde nějak neobjevila. Stačí když má očkování proti vzteklině a ještě nějaký další očkování proti D,H,P a Pi ale tam mi nenalepil pan doktor nálepku? Nerada bych aby mě obratem poslali domů..Děkuji moc za odpověď :)

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Stránky Chřibského dogtrekkingu
« Odpověď #77 kdy: Březen 19, 2009, 16:17:39 »
jestli je očkovanej, tak máš buď nálepku nebo ti to tam vet vypsal. Pokud je skutečně očkovanej a nemáš to v očkováku, tak zajdi k vetovi ať ti to tam dopíše. Pokud očkovanej není, tak ho naočkovat nech (ale to už teda do Chřibů nestihneš).

Hanka a Majk

  • Host
Re: Stránky Chřibského dogtrekkingu
« Odpověď #78 kdy: Březen 19, 2009, 16:36:21 »
Očkovanej je na vzteklinu i tam na to co jsem tam vypsala, akorát u vztekliny tam nalepil nálepku a u toho ostatního to jen vypsal, takže to neva? A nic dalšího se neočkuje? Tak to je fajne, tak moc díky za odpověď! Už se moc těším ;D

Offline brzdo

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 89
  • Souhlasu: 0
Re: Stránky Chřibského dogtrekkingu
« Odpověď #79 kdy: Březen 23, 2009, 13:17:07 »
Zahranicny mozu platit na mieste?
Nerozumiem ludom co nerozumeju dogtrekkingu......

Marek Z

  • Host
Re: Stránky Chřibského dogtrekkingu
« Odpověď #80 kdy: Březen 23, 2009, 21:56:53 »
Můžou. Ale Slováci jsou stejně naši  :P

Offline brzdo

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 89
  • Souhlasu: 0
Re: Stránky Chřibského dogtrekkingu
« Odpověď #81 kdy: Březen 24, 2009, 14:26:08 »
Dakujem! Mile od Vas bratia Cesi :-))   Neviete nahodou ako je to s ubytovanim? Alebo ma niekto k sebe prichili? Ak by bola este nejaka 4-ka chatka ..beriem, mozno ukecam troch do partie...
Nerozumiem ludom co nerozumeju dogtrekkingu......

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Stránky Chřibského dogtrekkingu
« Odpověď #82 kdy: Březen 24, 2009, 15:16:14 »
Dakujem! Mile od Vas bratia Cesi :-))   Neviete nahodou ako je to s ubytovanim? Alebo ma niekto k sebe prichili? Ak by bola este nejaka 4-ka chatka ..beriem, mozno ukecam troch do partie...
Podle poslednich zprav od Jany - ubytovani v Rostine jedine ve stanech, popr. by jeste par mist mohlo byt volnych v ubytovne ve Zdounkach - [link]http://www.zdounky.cz/index.php?nid=516&lid=CZ&oid=499530[/link], to je kousek od Rostina

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Stránky Chřibského dogtrekkingu
« Odpověď #83 kdy: Březen 24, 2009, 23:22:14 »
No to sem měla vědět o takovém ubytování s whirpool vanou, hned bych si místo chatky zamluvila pokoj ;), teď mě tak napadá, když ujdu Long, tak se odměním a zajedu si na hoďku odpočinout do whirpoolky >:D

Offline brzdo

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 89
  • Souhlasu: 0
Re: Stránky Chřibského dogtrekkingu
« Odpověď #84 kdy: Březen 25, 2009, 05:57:47 »
Ahoj Dasa, v tom pripade mas spolu-whirpoolnika :-))
No to sem měla vědět o takovém ubytování s whirpool vanou, hned bych si místo chatky zamluvila pokoj ;), teď mě tak napadá, když ujdu Long, tak se odměním a zajedu si na hoďku odpočinout do whirpoolky >:D
Nerozumiem ludom co nerozumeju dogtrekkingu......

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Stránky Chřibského dogtrekkingu
« Odpověď #85 kdy: Březen 25, 2009, 06:48:41 »
S váma už se do vany asi nevejdu, co?  >:D
Lidi neblbněte, vemte si jak vypadáte po DT...bahno, psí chlupy...budou muset ve výřivkách měnit filtry a čistit kanály ;D

Offline brzdo

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 89
  • Souhlasu: 0
Re: Stránky Chřibského dogtrekkingu
« Odpověď #86 kdy: Březen 25, 2009, 09:13:12 »
S váma už se do vany asi nevejdu, co?  >:D
Lidi neblbněte, vemte si jak vypadáte po DT...bahno, psí chlupy...budou muset ve výřivkách měnit filtry a čistit kanály ;D
Nebooj zmestis! Po tych 90km budem ako prutik...ak dojdem ! Bahno a chlpy? Oskrabeme ......
Nerozumiem ludom co nerozumeju dogtrekkingu......

Offline brzdo

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 89
  • Souhlasu: 0
Re: Stránky Chřibského dogtrekkingu
« Odpověď #87 kdy: Březen 25, 2009, 09:15:25 »
Ozaj a vie niekto ci to bude etapove, alebo povinny bivak? Aby sme vedeli co s hudobnymi nastrojmi!!!! Berieme husle, basu, gitaru a asi aj bubny :-)))
Nerozumiem ludom co nerozumeju dogtrekkingu......

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Stránky Chřibského dogtrekkingu
« Odpověď #88 kdy: Březen 25, 2009, 09:44:23 »
S váma už se do vany asi nevejdu, co?  >:D
Lidi neblbněte, vemte si jak vypadáte po DT...bahno, psí chlupy...budou muset ve výřivkách měnit filtry a čistit kanály ;D

si myslím, že se tam nějak vtlačímeaby nějaká ta bublinka okolo nás prošla néééé?
Hele třeba tam bude v okolí myčka , u nás auta nejdřív omývají vapkou, tak by jsme je mohli požádat, aby nás trochu před whirpoolkou upravili  :D

Offline Honza_a_Grini

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Souhlasu: 0
Re: Stránky Chřibského dogtrekkingu
« Odpověď #89 kdy: Březen 25, 2009, 21:06:36 »
Ahoj Peter,
to je fajn, že se ukážete! Jdu na pohodu (na bivak) se stejným "batůžkem" jako Odry, ale neberu s sebou jídlo a pití pro pět lidí jako jsem měl v báglu u tebe. :) Moc mě mrzí, že jsem ten bágl nezvážili. Nic nám nechybělo a nic nebylo navíc: láhev červeného pro těžké chvíle, šampaňské na oslavu, litrovka kompotu na uklidnění žaludků, bochník chleba, špek, lanšmít, sýr, ..., gumoví medvídci a plechovka fazolí jako poslední záchrana a v neposlendí řadě míč proti zahnání špatné nálady. :)  Všechno se snědlo a všechno se použilo! Je pravda, že v cíli jsem našel úplně vespod jedny nepoužité ponožky. Myslím, že se s nima příště nepotáhnu a nechám je rovnou doma! :D
Těšíme se na bratrskou partu!
Honza a Grini

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: