Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Jízdní řády

Autor Téma: Jízdní řády  (Přečteno 9213 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline S.G.

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 106
  • Souhlasu: 0
Jízdní řády
« kdy: Prosinec 27, 2008, 08:08:45 »
Pokud by měl někdo zájem o vláčkové jízdní řády ve formátu pdf,tak jsem je uložil zde :  http://www.hellshare.com/260395/Jizdni_rady_2008-2009.7z/ ,po opravách budu aktualizovat.
« Poslední změna: Prosinec 27, 2008, 13:57:21 od S.G. »

Offline Sheep

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 24
  • Souhlasu: 0
Re: Jízdní řády
« Odpověď #1 kdy: Leden 08, 2009, 23:46:22 »
Tak když jsem tady narazila na "jízdní řády",tak se chci rovnou poptat,zda vůbec někdo vlakem na DT jezdí??  :o Pro mě by to byla asi jediná možnost,jak se na DT vůbec dopravit,jelikož nevlastním ŘP a náš "šofér" na nás zřejmě nebude mít čas a už vůbec by mi psa do svého firemního auta nevzal (to snad jenom byla vyjímka kdy jsem se psem musela akutně na šití aby nevykrvácel),ale o nikom jiným s autem nevím.Teda vím,ale všichni jsou to lakomci i když jim dám na benzín ;D No a jelikož máme nejspíš Krušnohorák nejblíž,dalo by se tam dopravit vlakem aniž bych nemusela šlapat z nádraží X kiláků do kempu?(nejsem lenoch,ale radši si ušetřím trochu síly které by mi pak na trati scházely) ::)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Jízdní řády
« Odpověď #2 kdy: Leden 09, 2009, 07:42:02 »
Odhaduju, že vlakem jezdí tak 1/3 dogtrekařů. Pokud je nádraží vzdálenější od místa konání, tak někdy nabízí pořadatel (po domluvě) dopravu od vlaku na místo činu a nebo se dá tady s někým domluvit, že pro tebe zajede.

Offline Sheep

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 24
  • Souhlasu: 0
Re: Jízdní řády
« Odpověď #3 kdy: Leden 09, 2009, 10:20:53 »
To by bylo fajn ;) Jsem hrozný zmatkář a už se vidím,jak se psem bloudím někde ve městě a hledám směr do tábora.Vím že budu zase plašit až budu přestupovat na vlak,ale vždycky mi někdo popřípadě poradil,jenom nevím jestli by mi pak někdo poradil "kudy,tudy do tábora" ;D no ted se tomu směju,ale pokud se z nádraží k někomu z trekařů nepřidám,tak budu v koncích ;D ;D ;D

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Jízdní řády
« Odpověď #4 kdy: Leden 09, 2009, 15:32:09 »
Jezdit na trekk vlakem má jednu obrovskou výhodu - nehrozí, že potáhneš nějaké zbytečnosti...a čím víc psů vlakem, tím míň zbytečností...a taky je to velká výhoda, neb většina lidí si do kupé s velkým psem nesedne, takže se cestuje ještě pohodlněji  ;)

Offline Sheep

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 24
  • Souhlasu: 0
Re: Jízdní řády
« Odpověď #5 kdy: Leden 09, 2009, 16:13:13 »
Jo tak to s těmi zbytečnostmi už mám ozkoušené a vím,že příště stejnou chybu neudělám ;D Udělala jsem si se psem jednodenní výlet kamsi za Plzeň a musím říct že větší útrapy jsem snad ještě nezažila.Ta nálož co jsem táhla na zádech obsahovala tolik "krámů" a jídla,jako bych jela na 14 dní.Ted už zapakuju opravdu jen to nutné.A ve vlaku si ke mně a k obr psovi přisedl jakýsi mladý týpek a byl tak otravnej,že jsem začala litovat toho,že můj pes na člověka neumí ani zavrčet ::) No a co víc..začal mi cosi vykládat o jeho cestě a at' se vykašlu na výlet a jedu s ním.To pak byla úleva když jsem konečně vystoupila a on jel dál..Snad na podobnýho týpka zase někde nenarazím ale bohužel na ně mám jakési štěstí (spíš smůlu). :'( No nevíte o někom ze západu kdo jezdí na DT vlakem?čím víc psů,tím větší šance že nikdo nebude opruzovat,tím spíš mě.Já která se musí na cestu soustředit,protože stačí malá "blbost" a okamžitě zmatkuju. :o ;D

Offline S.G.

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 106
  • Souhlasu: 0
Re: Jízdní řády
« Odpověď #6 kdy: Leden 09, 2009, 16:54:39 »
Ze západu ne,ale ze severu já,z Chomutova,a koukám že jsi od Aše,tak by ti to mohlo vyhovovat přes Cheb,dál na CV,ÚL a přes Prahu na Moravěnku naší milenou... ;) ;)
« Poslední změna: Leden 09, 2009, 17:09:39 od S.G. »

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Re: Jízdní řády
« Odpověď #7 kdy: Leden 09, 2009, 17:51:12 »
Taky jsem narazila při cestě na Odry na otravného kluka, který bohužel bydlí ve vedlejší vesnici a měl společnou cestu. Pak jsem se asi měsíc bála chodit lesem, že ho potkám. Začal být trošku agresivnější...

Offline Sheep

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 24
  • Souhlasu: 0
Re: Jízdní řády
« Odpověď #8 kdy: Leden 09, 2009, 18:27:46 »
S.G.-No vypadá to na trasu přes Cheb,Kynšperk,Sokolov,KV a Ostrov.Kdybych jela někam dál na DT,tak bych musela psa obrnit trpělivostí aby mi ve vlaku vydržel ale ničemu se nebráním.Jenom to bude náš první trek,tak zatím projdeme nějaký co je u nás poblíž abychom se do toho "vžily" a pak třeba vyrazíme i někam dál :)

Offline Sheep

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 24
  • Souhlasu: 0
Re: Jízdní řády
« Odpověď #9 kdy: Leden 09, 2009, 18:31:37 »
Šera - Nestraš :o :'( Téda člověk aby fakt dával bacha na každým kroku.(i když jsme ve společnosti sebevětšího psa) :o

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Jízdní řády
« Odpověď #10 kdy: Leden 09, 2009, 20:15:10 »
Úchyláka se bojíte a se S.G. do vlaku ne? >:D ;D ;D

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Jízdní řády
« Odpověď #11 kdy: Leden 09, 2009, 20:17:44 »
Úchyláka se bojíte a se S.G. do vlaku ne? >:D ;D ;D
To je tím, že ho ještě neznaj!  :D >:D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Sheep

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 24
  • Souhlasu: 0
Re: Jízdní řády
« Odpověď #12 kdy: Leden 09, 2009, 20:45:40 »
Měla bych se S.G. bát ?  :o No počkéj...ted' na to čumim a nechápu..měla jsem za to že S.G. je "ona" a né "on" ;D tak jak to je? :o ;D

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Jízdní řády
« Odpověď #13 kdy: Leden 09, 2009, 21:05:28 »
..měla jsem za to že S.G. je "ona" a né "on"

hele, já ho až tak dopodrobna nezkoumala  O:-)
ale vzhledem k tomu, že se vyskytoval v kategorii DTM...... >:D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Re: Jízdní řády
« Odpověď #14 kdy: Leden 09, 2009, 21:31:39 »
To Sheep: Právě ten můj velký pes přitáhl jeho pozornost. A když byla Šera ještě malá, přitáhla pozornost nějakého cizince (ukrajince?), který si mě pak chtěl vzít a nedal si říct. Prázdné nádraží, nikde nikdo, jen my dva :o, no nezní to moc romanticky... ??? A jako na potvoru, měl můj vlak asi čtvrt hodiny zpoždění a já neměla kam utéct. Ale mám i další podobné historky, které už ani psát nebudu. Jednou bych si přála mít nějakého trhače, aby jim dal co proto! >:D

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: