Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Lysacup 2009.Zimní seriál běhů do vrchu na Lysou-horu 1323 m.n.m.

Autor Téma: Lysacup 2009.Zimní seriál běhů do vrchu na Lysou-horu 1323 m.n.m.  (Přečteno 4477 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Již příští týden vypukne seriál 17 závodu a výběhu na Lysou-horu v Beskydech,který potrvá až do února.
Loni jsem skončil na 2.místě celkově a první v kat. nad 40 let a naše družstvo Salomon skončilo na 3.místě.

Letos se tam z řad Dogtrekkařů budeme snažit o kvalitní výkony společně s Adélou Esentierovou.
Vytvořili jsme letos velmi silné družstvo složené především ze Slovenských běžců a běžkyň ,kteří dobře zaběhli na nedávnem Mistrovství světa v běhu do vrchů.

Kdo by si chtěl sám vyzkoušet některý závod z tohoto seriálu tak to jako zimní řípravu vřele doporučuji a jde to i běhat mimo soutěž se psem.Startovné je 10,- a pokaždé se běží z jiného místa na vrchol.Vše naleznete na www.lysacup.cz

P.S. Chtěl bych požádát známe a kamarády z Dogtrekkingu jestli by mě dali hlas v anketě kdo vyhraje letos Lysa-cup 2009 zimní pohár v bězích na Lysou horu.Díky za případný hlas a beru to i jako silnou psychickou podporu a sílu to letos po loňském 2.místě celkově vyhrát.
Jsem tam mezi třemi kandidáty na : www.lysacup.cz
Anketa je v pravém sloupečku pod chatem.
                                        Roman/HOLKI
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: