Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 FTIPY

Autor Téma: FTIPY  (Přečteno 378343 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: FTIPY
« Odpověď #615 kdy: Listopad 12, 2009, 17:05:40 »
Muž se prochází po pláži v Kalifornii, hluboce ponořen do modlení.Najednou se zatáhne obloha a zvučným hlasem promluví Bůh."Protože mě věrně následuješ, splním ti jedno přání."Muž pohotově odpoví:"Postav most na Havaj, abych si tam mohl kdykoliv zajet."
Bůh odpověděl:"To není zrovna lehké přání. Dovedeš si představit ty pilíře sahající až na dno Pacifiku?
To množství železa a oceli k jejich vybudování? To je úkol, jehož současné lidstvo není schopno dosáhnout! Zamysli se ještě jednou, a zkus vymyslet něco,co by uctilo i mne."
Muž se znovu zamyslel a konečně řekl: "Bože, přál bych si rozumět své ženě.
Chtěl bych vědět, jak se cítí; na co myslí, když se mnou nemluví;proč pláče;co tím myslí, když říká, že se nic neděje; a jak mohu svou ženu učinit opravdu šťastnou."

Na to Bůh řekl:"Chceš na tom mostě dálnici o dvou nebo o čtyřech pruzích?"
 ;)

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: FTIPY
« Odpověď #616 kdy: Listopad 13, 2009, 08:48:51 »
Sedí manžel dvě hodiny na chodbě před operačním sálem.Po dlouhé době se otevřou dveře
a na chodbu vstupuje unavenej a smutnej chirurg. Pomalu si přisedne k zhroucenému
manželovi a tichým soucitným hlasem říká: "Dělali jsme co jsme mohli,
ale vaše paní upadla do hlubokého komatu.
Manžel vytřeští oči a ptá se: "Co já teď budu dělat??"
"No, budete se muset o ni denně starat. Každé dvě hodiny ji
otáčet, aby neměla proleženiny, krmit ji hadičkou s umělou výživou, vyměňovat ji plíny když se pomočí,
a umývat jí, když se pokálí. Budete na ni muset celé hodiny vlídně mluvit, laskat ji ve vlasech
protože je možné, že všechno vnímá a ona se třeba za několik let z komatu probere,
usměje se na vás a může do něj znova ihned upadnout na dalších pár let."
Chlap mezitím zežloutl, zfialověl, zezelenal a totálně se zhroutil.
Chirurg se k němu nakloní, plácne ho po zádech a rozšafně povídá:
"Nebojte se, dělám si prdel - samozřejmě zemřela".

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: FTIPY
« Odpověď #617 kdy: Listopad 13, 2009, 08:49:17 »
Bylo,nebylo. Jeden manželský pár žil spolu 30 roků a navíc ještě oba ten den oslavovali svoje 50. narozeniny.
TU,KDE SE VZALA, TU SE VZALA SE NA JEJICH OSLAVĚ OBJEVILA DOBRÁ POHÁDKOVÁ VÍLA A TAKTO PROMLUVILA:
“ŽE JSTE UŽ TAK DLOUHO SPOLU SE MILUJÍCI PÁR, SPLNÍM KAŽDÉMU Z VÁS JEDNO PŘÁNÍ …
Manželka si přála cestu kolem světa.
Pohádková víla jen mávla rukou a manželka najednou držela v ruce lístky na cestu kolem světa ..
POTOM BYL NA ŘADĚ MANŽEL…. ZAMYSLEL SE CHVÍLI A PAK ŘEKL:
JÁ BYCH CHTĚL ŽENU O 30 ROKŮ MLADŠÍ …
Pohádková víla opět mávla rukou a …
... manželovi bylo 80 roků …!!!
(... dobře mu tak...)

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: FTIPY
« Odpověď #618 kdy: Listopad 13, 2009, 08:52:01 »
U Nováků na zahradě přistane létající talíř. Vyleze z něho jeden ufounskej, ale přijatelně vypadající pár, a tak je Novákovi pozvou domů a udělají mejdan. A když už jsou trochu v náladě, tak chlapy napadne, že by si mohli zkusit trochu rozšířit obzory a prohodit si manželky. Udělají to, Novákova si odvede ufouna do ložnice, tam se svlíknou, Nováková si ufouna znechuceně prohlíží a myslí si: Takovej malinkej.... Jenže ufoun trochu zakroutí ušima, a hned mu povyroste. A ještě, a ještě... Nastaví tu správnou velikost a pak si s Novákovou užívá až do rána. Ráno, když ufouni odletěj, tak Nováková celá růžová říká manželovi: Já to měla úplně nádherný! A co ty? A Novák na to: No teda, já ti řeknu, za moc to nestálo. Všechno úplně jako obyčejně a navíc mi celou dobu hrozně kroutila uši...

TomM

  • Host
Re: FTIPY
« Odpověď #619 kdy: Listopad 13, 2009, 09:01:34 »
Buran s manželkou sedí poprvé na baletu na představení Labutího jezera. Žena se najednou nakloní k manželovi a ptá se:
"A proč tam ty slečny chodí pořád po špičkách?"
Manžel vševěd odpoví:
"No to víš, je to o labutích, určitě je tam všude nasráno..."

vovsova

  • Host
Re: FTIPY
« Odpověď #620 kdy: Listopad 14, 2009, 15:48:27 »

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: FTIPY
« Odpověď #621 kdy: Listopad 15, 2009, 17:27:15 »
Howardovi je 95 a žije v domově důchodců. Každý den po večeři si vyjde dozadu do zahrady, sedne si na opuštěnou lavičku a přemítá o svém životě. Jednoho večera tam potká Mildred, které je 87.
Dlouho si povídají a pak ve chvíli ticha Howard řekne: "Víš, Mildred, co mi nejvíce schází?"
"Copak?" ptá se Mildred.
"Sex!"
"Ale jdi, ty starý prďolo. Vždyť by se ti nepostavil, ani kdyby Ti drželi pistoli u hlavy."
"Já vím," povzdychne Howard, "ale stačilo by, kdyby mi ho nějaká žena na chvilku držela v ruce."
"Tak v tom bych ti snad mohla vyhovět," svolí Mildred, rozepne Howardovi kalhoty, vytáhne z nich jeho mužství a pár minut ho drží v ruce.
Oba penzisti se potom domluví, že se budou tajně scházet každý večer na stejném místě, budou si povídat a Mildred přitom bude držet Howardovo přirození.
Tak to také jde mnoho dní, ale jednoho večera se Howard na obvyklém místě neobjeví. Znepokojená Mildred se rozhodne Howarda najít. Chodí  po celém areálu a nakonec Howarda najde, jak sedí u bazénu s jinou důchodkyní - Ethel, která mu  drží jeho přirození.
Dopálená Mildred zaječí: "Takže ty to táhneš se dvěma naráz, ty starý chlípníku?Já ti nestačím? Jen řekni: Co tak zvláštního má, co nemám já?"
Howard se šťastně pousměje: "Parkinsona."
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Monika+bágl

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 196
  • Souhlasu: 8
Re: FTIPY
« Odpověď #622 kdy: Listopad 15, 2009, 18:39:31 »
Stojí takhle na Eiffelovce Francouz, Američan, Čech a cigán.
 Najednou amík začne z ochozu vyhazovat štosy bankovek a  říká: "My v Americe toho máme spoustu".
 Po něm přijde Francouz a začne z ochozu vylívat litry a  litry vína a říká:
"My ve Francii toho tady máme spoustu."
Cigán se s obavou v očích podívá na Čecha a povídá mu:
"Teď jen doufám, že tě nenapadne nějaká píčovina..."

Offline Honza_Monty

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Souhlasu: 3

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: FTIPY
« Odpověď #624 kdy: Listopad 16, 2009, 19:46:28 »
Víte, jaký je rozdíl mezi francouzským, švédským a českým důchodcem?
Švédský důchodce vstane, posnídá ze švédského stolu, vezme raketu a odejde do klubu hrát tenis.
Francouzský důchodce vstane, dá si francouzskou bagetu a camembert a odejde do klubu hrát golf.
Český důchodce vstane, vezme si švédské kapky a francouzské hole a jde do práce, když ji má a dojde tam.




Jak léčí chřipku Angličan, Francouz a Čech?
Angličan si vezme lahvinku dobré whisky a zajde si ji vypít do svého klubu, kde stráví celý den.
Francouz si vezme lahvinku dobrého koňaku a zajde si ji vypít ke své milence a zde stráví celý den.
Čech si vezme lahvinku moči a jde na zdravotní středisko, kde stráví celý den.


« Poslední změna: Listopad 16, 2009, 19:48:55 od LenkaB »

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: FTIPY
« Odpověď #625 kdy: Listopad 17, 2009, 07:45:31 »
Michael Jackson nebude zpopelněn. Vzhledem k tomu, že jeho tělo je z 86% tvořeno plasty, bude zrecyklován a použit pro výrobu Lega, aby si mohl i nadále hrát s dětmi.
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: FTIPY
« Odpověď #626 kdy: Listopad 19, 2009, 18:35:18 »
Michael Jackson nebude zpopelněn. Vzhledem k tomu, že jeho tělo je z 86% tvořeno plasty, bude zrecyklován a použit pro výrobu Lega, aby si mohl i nadále hrát s dětmi.
Jsou to ty černobílé kostičky ;)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: FTIPY
« Odpověď #627 kdy: Listopad 19, 2009, 21:52:32 »
Tři synové opustili domov a každý si šel po svém...
Když se společně vrátili domů, chlubili se dary, které dali své stárnoucí mámě.
První řekl: Postavil jsem mámě velký dům!
Druhý řekl: Poslal jsem mámě Mercedes i s řidičem.
Třetí se usmál a řekl: Trumfnul jsem vás hoši. Pamatujete si, jak máma ráda četla Bibli?!
A víte také, že teď dobře nevidí. Poslal jsem jí pozoruhodného papouška, který recituje Starý i Nový zákon. Starším ve sboru to trvalo celých 12 let, než ho to naučili. Stačí když mu máma poví název knihy, číslo kapitoly a verše a papoušek jí text odříká.

Brzy nato mám poslala všem děkovný dopis: Petře, psala nejstaršímu synovi, dům, který jsi pro mě postavil je příliš velký. Žiji pouze v jednom pokoji, ale musím uklízet celý dům!

Martine, psala prostřednímu synovi, jsem příliš stará nato, abych cestovala. Většinu času strávím doma, a tak zřídkakdy Mercedes používám. A řidič je navíc hrubý.

Nejdražší Pavle, psala nejmladšímu synovi, ty jediný víš co má tvá matka ráda. To kuře bylo vynikající!


Offline zbynek

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 190
  • Souhlasu: 33
Re: FTIPY
« Odpověď #628 kdy: Listopad 20, 2009, 11:56:00 »
Zbyněk + Ārya

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: FTIPY
« Odpověď #629 kdy: Listopad 20, 2009, 18:37:37 »
Chlap stojí v supermarketu ve frontě u pokladny, když si všimne, že na něj
opodál mává blondýna a mile se usmívá...
Docela se diví, že zrovna k němu by se hlásila taková kočka... přesto jde k ní a aniž tušil, kam ji zařadit, říká: "Omlouvám se, ale my dva se známe??"
Ona na to: "Možná se pletu, ale myslela jsem, že vy nejspíš budete otec jednoho z mých dětí..."
Chlap okamžitě začne pátrat v paměti a vzpomene si na jediný úlet, kdy byl v životě nevěrný:
"Sakra," říká, "to jste fakt vy?? Ta striptérka z mé pánské jízdy den předtím, než jsem se oženil?? Ta, kterou jsem ošukal na kulečníkovým stole, zatímco mě můj kámoš šlehal po zadku mokrou natí z řapíkatého celeru???"
"Ne," odpoví žena, "já jsem třídní vašeho syna...."



 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: