Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Placení startovného

Autor Téma: Placení startovného  (Přečteno 30142 krát)

0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Placení startovného
« Odpověď #30 kdy: Říjen 17, 2008, 16:24:03 »
Tak to jsi stejnej blbec sentimentální jako já...osobně si nejvíc vážím těch upomínkových předmětů, které se kdysi dávaly jenom těm co došli...asi proto že takové prostě jen tak někdo nemá...a proto jsem taky letos ty překlápěcí mapy na A4 dala opravdu jenom těm, co na Oderáku nějakým způsobem zabodovali ve všech 4 ročnících (ať už na trati nebo prací v kempu). Prostě jsou věci který koupit nelze.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Placení startovného
« Odpověď #31 kdy: Říjen 17, 2008, 16:28:50 »
jo, třeba ten půllitr z Oty Pavla mám v práci jako čajíčkový a nedám. Ale když už by těch půllitrů bylo pět, tak bych je rozdávala na potkání. Totéž s poháry - ty první jsem opatrovala, oprašovala, zapíjela... Před rokem jsem většinu rozdala a teď už rozdávám z druhé vlny. A trička? no když máš první, druhé, je to strašně fajn. Ale když máš odchozené 4 sezóny a skoro na každém treku tričko - co s nima?

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Placení startovného
« Odpověď #32 kdy: Říjen 17, 2008, 16:38:56 »
Asi jsem víc socka, ale triček není nikdy dost, takže je prostě unosím na trekách.
A poháry...ty vlastně nejsou naše, ty patří psům, bez nich bys je nevyhrála...spousta kamarádů pohřbívá psa zároveň s jeho medailemi, diplomy a poháry...
« Poslední změna: Říjen 18, 2008, 13:11:48 od LenkaB »

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Placení startovného
« Odpověď #33 kdy: Říjen 19, 2008, 16:46:04 »
tak to by byl hodně velkej hrobeček... tipuju že jsme někde na 40... a to jich ještě pár vyhrál s JanouR... ten největší je skoro větší než Barda


pro mě je prostě důležité to že jsem to ušla, že jsem to ušla v hezkém čase, že jsem překonala nějakou tu bolístku, že jsem nafotila hezké fotky, pokecala se známýma lidma... to že mám dvacáté triko nebo čtyřicátý pohár, o to mi fakt nejde. Jak jsem psala, třeba ten půllitr je strašně fajn, ale je skvělý tím že je jeden. Takže pokud mi dá pořadatel na výběr, tak já využiju toho si triko nekoupit. Treky chodím v Moiře...

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Placení startovného
« Odpověď #34 kdy: Říjen 19, 2008, 16:56:26 »
ještě... poháry jsou psa. To souhlasím a kdo někdy viděl Bardu při přebírání pohárů tak je mu jasné že Barda si je svého vlastnictví vědom (jednou jsem na to zapomněla a pohár normálně odnesla - Barouš se STRAŠNĚ urazil...) ale taky nemá potřebu nosit si je do pelíšku a spát na nich, na krmení je to nepraktické, tak co s nima? A když někomu udělají radost...
Bardovi udělal největší radost tenhle:
ale rozdělil se (musel >:D)

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: Placení startovného
« Odpověď #35 kdy: Říjen 19, 2008, 17:30:01 »
Souhlasím s Gwen i Lenkou B, že takovéhle "suvenýry" jsou nejlepší, vždy mi připomenou tu akci, vzpomenu si na zážitky apod. A vždy se těším, co pořadatel vymyslí za překvapení. Myslím, že potěší daleko více, než pytel granulí. Tedy jak koho, samozřejmě. 100 lidí, 100 názorů... A pohárek či medaile za umístění je pak třešinkou na dortu.

Třeba z truckerských akcí  mám plno pohárů na poličce a v životě by mi je nenapadlo rozdávat či vyhazovat...
   *   www.probarf.cz

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Placení startovného
« Odpověď #36 kdy: Říjen 19, 2008, 22:31:12 »
To dělení na startovné a "tričkovné" sice na jednu stranu něco vyřeší, ale na stranu druhou zase přijdou polemiky, jestli za tu cenu ty pozornosti stály, či ne. A také potom to trochu bude komplikovat organizaci, kdy bude potřeba přesně zjišťovat kdo si co zaplatil...

Prostě ti šetřílkové co neodolali a "připlatili si", pak budou prudit že to bylo předražené. (omluvte ten sleng  O:-) )

Tedy pokud nebude dopředu jasné co se za ten příplatek dostane (tričko, plaketu, nožíček, slepeckou hůl, poukaz do lázní, rezervaci na dogtrekovém hřbitově  >:D atd... )  nejlépe s náhledem na internetu ( s volbou jestli vykopat hrob klasicky ručně, nebo levněji bagrem  :) )

Ovšem kdo z pořadatelů to ví takhle dopředu, aby to mohl včas dát všem vědět...

Obávám se, že vzhledem k tak různorodému zebříčku hodnot mezi lidmi je v tomhle nějaký kompromis neřešitelný  :( 
Tak ať si pořadatel rozhodne jak nejlépe s vybraným obnosem naloží. Co použije pro organizaci, co pro ceny, pozornosti, nebo zaplacení vlastní rehabilitace následků po pořádání :-)
tombru

Offline Anďa a Ben

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 39
  • Souhlasu: 0
Re: Placení startovného
« Odpověď #37 kdy: Říjen 20, 2008, 10:52:30 »
Možná je to blbost a hned mi to zapřete ale co takhle:

Startovné zůstane tak jak je,ALE po ukončení přihlášek žádné dohlašování nebude.
Pro šetřílky a ty co neví jestli je v práci pustí - zaplatí polovinu a pouze složenkou(to by bylo povinné) s tím, že zbytek doplatí na místě,ale týden před startem musí nahlásit jestli na  100% dojedou nebo ne.
Když by bylo přihlášených nad limit, přednost by dostali ti co mají zaplacenou celou částku.
Nezaplacení startovného by se bralo jako nepřihlášení.
Pořadatelé by měli nahlásit nějaké max lidí.
Záleží na pořadatelích, jejich dobrovolnosti, protože je to zase práce navíc. :(

Dále:
Bodování MČR:
Ze závodů zařazených do MČR by se počítaly "jen" 3 nejlepší časy.Těch závodů za rok je okolo 10, tak by to šlo,ne?

Někdo tady nadhodil (třeba tady už diskuze proběhla nevím)že by se mu líbil start volný. proč ne, ale pořadatel by měl určit že třeba do 1Ohodin v neděli dopo musí být všichni v táboře (někteří z nás jsou i z dost vzdálených míst tak, aby se dostali rozumně dom)

Říkám, možná je to blbost tak mě moc zdrbejte  ;D

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Placení startovného
« Odpověď #38 kdy: Říjen 20, 2008, 11:04:02 »
Anďo, volný start = tak jak to bylo např. na Křivoklátsku, prostě mezi 8:00 a např. 10:00 se dostav na start a jdi. Pokud k tomu dáš časový limit 48 hodin, pak logicky i tomu poslednímu končí limit v neděli v 10:00. Tento čas vidím jako nejzazší rozumný začátek vyhlášení, právě z toho důvodu že spousta lidí to má domů daleko, tak ať můžem odjet nějak rozumně.

Bodování - nemůžeš brát časy. Ty treky jsou přece nesrovnatelné co do délky, terénu, počasí,... Mě se ten současný systém líbí.

Ještě mi trochu nesednul ten kolotoč ze začátku roku, kdy některé treky putovaly kalendářem sem a tam. Taky by bylo rozumné dodržovat alespoň 2 volné víkendy mezi treky - kdo šel ty 3 poslední, tak měl 300 km během pěti víkendů!

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Placení startovného
« Odpověď #39 kdy: Říjen 20, 2008, 11:17:04 »
Jako šnek největší hlasuju za zachování 50-52 hod limit!!!
Co doma, tam to znáš :P

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Placení startovného
« Odpověď #40 kdy: Říjen 20, 2008, 11:27:15 »
Doma? fšechno oprat a sebe zregenerovat... a hlavně neprojíždět Prahou v neděli k večeru  :-X
limit - tak jinak - start 8-10:00, cíl max. 10:00, takže pokud chceš 50 hodin, musíš vystartovat v 8. Ale ty už jsi někdy šla přes 50??? Já bych řekla že to chodil snad jen Láďa Krejčí a ten kdyby měl limit 60, tak přijde 59:59, jinak to každý je schopný dát pod 40, ale dobrá, pro jistotu zachovejme 48. Kolik lidí by se do toho na letošních Odrách nevešlo?

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Placení startovného
« Odpověď #41 kdy: Říjen 20, 2008, 11:34:50 »
tak jsem schválně koukla na letošní dostupné výsledky - do 48 hodin by se nevešel Roman Polášek na Hané - o 17 minut, takže kdyby byl limit daný jinak, věřím tomu že by to stihnul. No a pak ty s Greněm na Šedivákovi - a to taky věřím že kdybyste chtěli... Na Odrách byl nejhorší čas 44:21 a to bylo 100 km! Krušky a Šlapanice se všichni vešli do 40ti hodin.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Placení startovného
« Odpověď #42 kdy: Říjen 20, 2008, 11:37:35 »
Třeba teď v Deštným jsem se doplazila za 49 a něco, Janko Greňo půl hodiny za mnou už to přes 50 hod měl.
V Odrách byli všichni v neděli do rána doma, páč jsem je logicky nešla já ;D
Ale mě je to vcelku fuk, prostě případně na akce s limitem 40 hod  (nebo vůbec s nějakým šibeničním limitem kam se máš dostat na trati do určité doby) nepojedu. Nesnáším když něco musím! :)

Citace
No a pak ty s Greněm na Šedivákovi - a to taky věřím že kdybyste chtěli...

Vtip je právě v tom že nechtěli... ;)
A Janko s tím kolenem by asi ani nemohl...obdivuju ho že vůbec došel!
« Poslední změna: Říjen 20, 2008, 11:39:59 od LenkaB »

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Placení startovného
« Odpověď #43 kdy: Říjen 20, 2008, 11:41:58 »
Já jsem šediváka nešla, opravdu to bylo TAK MOC náročné nebo tam spíš bylo hodně HUspod, nebo ti Janko cestou něco šeptal do ouška, tak jste se trošku zdrželi?  >:D Myslíš že bys to za 48 v pohodě nezvládla?

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Placení startovného
« Odpověď #44 kdy: Říjen 20, 2008, 11:52:07 »
No zapomeň na to, že já se na starý kolena budu štvát po kopcích kvůi tomu abys stihla vyprat ;D ;D ;D

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: