Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Výlety na plzeňsku

Autor Téma: Výlety na plzeňsku  (Přečteno 85813 krát)

0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #45 kdy: Říjen 30, 2008, 13:29:15 »
lidi, co tento víkend? Nakonec nic nemám a pokud bude slušné počasí tak by něco okolo Plzně šlo, ne? Pokud možno tak abych tam mohla dojít pěšky...
Co přes Chlum po zelené okolo Berounky a po druhém břehu po žluté zpět? Pokud bysme chtěli pokračovat (počasí,...) tak to po žluté ještě protáhnem a pak po zelené na Krkavec a dál podle situace - je tam spousta možností závislých jenom na čase a náladě...

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #46 kdy: Říjen 30, 2008, 13:58:12 »
osobne jsem pro, pokud mozno ale potrebuju navest z vlakace na tu prvni cestu... nejlepe taky pesky, nechce se mi resit toho blba v trolejbuse :D

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #47 kdy: Říjen 30, 2008, 14:22:36 »
z vlakáče můžem jít spolu

Offline Clairin

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 77
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #48 kdy: Říjen 30, 2008, 14:23:20 »
OK, stačí zadat místo a čas, ostatní se přizpůsobí....Radku vzala bych Tě autem,ale vezla bych dva psy,takže je volné jen místo spolujezdce....kolem Berounky je to supr ale dost ve srázu, úzká cestička, samej biker, půjdem v řadě za sebou jako tři čuníci....:-) ale je tam hezky...na víkend má vykouknout sluníčko...teploty kolem 10stup a víc...uvidíme

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #49 kdy: Říjen 30, 2008, 14:43:26 »
Radku, pokud bys jel od severu, můžeš vystoupit na Bílé hoře a odtud to vzít po žluté směr Doubravka. Sraz bych dala na louce u Jiřího. Čas podle toho jestli dáme jen tu Berounku jako odpolední nebo jestli to vezmem od rána s tím že se pak uvidí... sobota nebo neděle?

Offline Clairin

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 77
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #50 kdy: Říjen 30, 2008, 14:45:59 »
Radek je asi offline......

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #51 kdy: Říjen 30, 2008, 15:59:47 »
OK, stačí zadat místo a čas, ostatní se přizpůsobí....Radku vzala bych Tě autem,ale vezla bych dva psy,takže je volné jen místo spolujezdce....kolem Berounky je to supr ale dost ve srázu, úzká cestička, samej biker, půjdem v řadě za sebou jako tři čuníci....:-) ale je tam hezky...na víkend má vykouknout sluníčko...teploty kolem 10stup a víc...uvidíme

Uz jsem online :)) - jj, pojedu vlakem od severu a - diky, auto by bylo sice fajn, ale musim odmitnout, toho svyho slona bych asi na misto spolujezdce nenarval (resp. narval, ale pak uz bych mel smulu ja :D ), vlak bude fajn...
Osobne bych to vzal uz od rana, nema smysl neco podnikat jen na odpoledne :)
Btw: Petro - neminim to bezet!!! :D

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #52 kdy: Říjen 30, 2008, 16:11:49 »
já taky ne... ok, tak nějakou rozumnou hodinu sobota ráno - pokud nebude pršet... v 9? jak ti jedou vlaky?

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #53 kdy: Říjen 30, 2008, 16:57:57 »
v 8:58 muzu byt na vlakaci, cca 8:53 na bile hore... pokud mam jit jeste nekam po zlute - nevim, jak daleko to je...

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #54 kdy: Říjen 30, 2008, 19:14:30 »
se koukni na mapu... z té Bílé hory tipuju 15-20 minut (10 kdybys pospíchal)... takže 9:15 u Jiřího? Ozvěte se kdo chcete jít...

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #55 kdy: Říjen 30, 2008, 21:18:21 »
se koukni na mapu... z té Bílé hory tipuju 15-20 minut (10 kdybys pospíchal)... takže 9:15 u Jiřího? Ozvěte se kdo chcete jít...
Mapa? Co to je? Neco sprostyho? :D A co povinne kufrovani hned na zacatku trasy? To by taky chtelo zapocitat... ;) ... Ok... a sobota teda?

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #56 kdy: Říjen 30, 2008, 22:11:06 »
no, nebude-li pršet, platí sobota (pošlete mi SZ svoje telefony, v sobotu ráno kouknem na oblohu a domluvíme se na 100%). Jestli chcete raději neděli, tak se ozvěte! (mě je to jedno, Luboš bude nejspíš celý víkend pracovat)
Radku, trénuj orientaci na treky, ne?  Práce s mapou tě musí bavit! ;)

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #57 kdy: Říjen 31, 2008, 06:56:23 »
no, nebude-li pršet, platí sobota (pošlete mi SZ svoje telefony, v sobotu ráno kouknem na oblohu a domluvíme se na 100%). Jestli chcete raději neděli, tak se ozvěte! (mě je to jedno, Luboš bude nejspíš celý víkend pracovat)
Radku, trénuj orientaci na treky, ne?  Práce s mapou tě musí bavit! ;)
Neeee, mne vzdy nejvic bavilo kufrovani :P ... to se clovek podiva i na takovy zajimavy mista.... :D

V sobotu rano v cca 7:30 bude strasliva mlha a uvidime velke ... mno.. mliko :D

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #58 kdy: Říjen 31, 2008, 09:02:28 »
mno, pokud bude mlha můžem vyrazit, pokud bude vichřice nebo vytrvalý déšť, tak jdu na půlhodinové venčení, zalezem svorně do pelechu a nevystrčíme čumáky dokud nepřestane
Jano s Denym, nepřidáš se? netroufám si to moc odhadovat v km, ale víc jak 25 to nebude a je to tam hezký... tempo bude přiměřené - abysme nezmrzli, ale žádný utíkání.
Jo, jak jsou na tom vaši psi s kamaráděním? Jestli mám brát opasek nebo můžu mít kluky navolno.

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #59 kdy: Říjen 31, 2008, 11:05:03 »
Jo, jak jsou na tom vaši psi s kamaráděním? Jestli mám brát opasek nebo můžu mít kluky navolno.
Co se týče mých psů - beru Čakouna, ten je kamarádskej ke všem mimo těch panelákovejch taky-psů (čivava, srnčí nesmysl, pražská krysa...). Kočičky má rád taky, s chutí je kdykoli prožene :)
Občas beru i Cindy, nicméně - ta nemá ráda dominantní fenky a vrčí na ně (tím to končí, ale je to nepříjemný, takže jí moc neberu), ostatní je buď příliš mladý, nebo příliš starý na chození :)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: