Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Výlety na plzeňsku

Autor Téma: Výlety na plzeňsku  (Přečteno 86098 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #15 kdy: Říjen 20, 2008, 09:09:20 »
nebylo nekde napsany nejaky know-how - co vse (a jak) obehat, zda uz existujou nejaky predpripraveny texty k uradum... ?

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #16 kdy: Říjen 20, 2008, 09:18:46 »
nebylo nekde napsany nejaky know-how - co vse (a jak) obehat, zda uz existujou nejaky predpripraveny texty k uradum... ?

Bohužel přesný návod neexistuje, co jsem se bavila s ostatními pořadateli, tak každý to má nějak jinak, vyřizuje věci co po mě nikdo nechtěl a naopak nemusí mít razítko bez kterého se se mnou u nás ouřadové vůbec nechtěli bavit. Bohužel na většině úřadů netuší na základě čeho by měli podobnou akci schválit, takže se řídí heslem "když nevím tak řeknu že to nejde".
Jinak v zásadě potřebuješ povolení ze státní veteriny (formulář je na www stránkách), a pak od Lesů ČR, případně od jiných správců lesních pozemků přes které jdeš, dále životní prostředí na obci s rozšířenou působností (pokud jdeš přes rajon více takových obcí tak totéž ještě z kraje), dále CHKO apod (pokud jdeš přes nějaké) a já uvědomuju ještě starosty všech obcí přes které půjdeme.
Pokud to všem rozvezeš a vysvětlíš, tak pak se jenom modlíš co si vymyslí za další podmínky a lejstra které máš ještě doložit.

Všem píšu ponížený dopis, kde vysvětluju co to ten dogtrekking je (bivak je zakázané slovo!!!!!!) a kterak po sobě budeme uklízeti, psy budeme míti na vodítku a v lese nebudeme hlučeti... k tomu jako přílohu dávám plánek trasy.
« Poslední změna: Říjen 20, 2008, 09:21:10 od LenkaB »

Offline Clairin

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 77
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #17 kdy: Říjen 20, 2008, 13:53:03 »
čau lidi, stejně nechápu proč úřadovat, když se jde pár lidí projít lesem...Co se mě týče, můžu jakýkoli víkend, výhledově nic důležitého nemám. A trasa z Plas do Kralovic se mi líbí, vzhledem k tomu že jsem z Kaznějova. Trasa by byla rozumná jednodenní do 50ti km. Tak se ozvěte,budu se těšit jestli to ještě letos klapne:-)

báglina,hoblina a tříska

  • Host
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #18 kdy: Říjen 20, 2008, 15:30:53 »
Tak kraj okolo Plzně celkem znám a myšlenka uspořádat tu oficiální dogtrek není úplně marná myslím. Asi bych se do toho i pustila,ale vidím to až na příští rok,tenhle maturuju tak budu ráda za každou volnou chvíli.....

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #19 kdy: Říjen 20, 2008, 19:17:20 »
Tak kraj okolo Plzně celkem znám a myšlenka uspořádat tu oficiální dogtrek není úplně marná myslím. Asi bych se do toho i pustila,ale vidím to až na příští rok,tenhle maturuju tak budu ráda za každou volnou chvíli.....
Tenhle rok uz oficialni dogtreky skoncili ;)

čau lidi, stejně nechápu proč úřadovat, když se jde pár lidí projít lesem...Co se mě týče, můžu jakýkoli víkend, výhledově nic důležitého nemám. A trasa z Plas do Kralovic se mi líbí, vzhledem k tomu že jsem z Kaznějova. Trasa by byla rozumná jednodenní do 50ti km. Tak se ozvěte,budu se těšit jestli to ještě letos klapne:-)
Co kdo delate o vikendu 30-31. rijna?

Co se tyce tech 50km - to uz je fakt docela dost, optimum bych videl nekde okolo 40 - at se nezenem, abysme to stihli za svetla...

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #20 kdy: Říjen 20, 2008, 19:51:58 »
Tak jsem dostal zprda od Jani, ze at mi ani nenapada mit volno okolo 30 rijna a ze v uvahu pripada vikend okolo 17. listopadu, kdy je svatek (by mi zajimalo, kdo vi, co se vlastne 17 listopadu stalu... Posledni dobou mi to pripada, ze vubec nikdo to netusi ... :DDD (btw. ja ano, byl jsem u toho ;D ) )

Tak kraj okolo Plzně celkem znám a myšlenka uspořádat tu oficiální dogtrek není úplně marná myslím. Asi bych se do toho i pustila,ale vidím to až na příští rok,tenhle maturuju tak budu ráda za každou volnou chvíli.....
A ktera ty ses? Znam Te? Min. od videni asi jo, co? :D

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #21 kdy: Říjen 21, 2008, 00:55:31 »
Jestli se něco bude dít na Plzeňsku, tak se mnou Kláro počítej. Jinak trasa v okolí Plas se počítá, možná na další ročník Oty. 1.11 se sejde Ota team a budu vědět víc.
Clairin je další beauceronářka  :). Totiž beauceron byl původně vyšlechtěn pro dogtrekking  >:D :D ;) :) :o :P

Offline Clairin

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 77
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #22 kdy: Říjen 21, 2008, 08:05:02 »
Ahoj Dášo, nejsi ty z BC ? Jinak bys nevěděla že mám doma beaucerony.....mimochodem mám dva - Argo z Lesovny (PP), který se bude chystat na zkoušky a měl by jít  s přítelem sloužit u policie a Brandy Benešovskou (bez PP) pozor - hnědý beauceron (paspárky má!) Na sezonu se těším, vlastně ještě nevím do čeho jdu....mimochodem, Radku, 30,31 není víkend:-) a toho 17.11.taky ne...svátek...den boje za svobodu a demokracii, ty to pamatuješ? nemám ti vykat ? :-))))))) pa

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #23 kdy: Říjen 21, 2008, 08:30:15 »
mimochodem, Radku, 30,31 není víkend:-) a toho 17.11.taky ne...svátek...den boje za svobodu a demokracii, ty to pamatuješ? nemám ti vykat ? :-))))))) pa
Tse... tak holt 1-2, no :P ... a 17. je pondeli... takze je volny 15-17 :P
To mladi je teda dneska drzy... :D
Pamatuju, ale bylo mi devet, nepocitam se jeste mezi duchodce :P (i kdyz... zada... kolena... mno... mozna i jo :) )
Dva bc z kaznejova... Hmm... jsem tam nikdy nevidel ani jednoho... Ale je fakt, ze jen jezdim pres... a k chozeni chodim vetsinou na druhou stranu... V kaznejove mi stacila zakladka :D

Offline Clairin

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 77
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #24 kdy: Říjen 21, 2008, 08:51:35 »
Dřu to už přes rok krajinou se svými psíky směr Obora, Koryta,Dobříš.. ale i v druhou stranu.....A odkud ty seš? Co máš za psisko? Mimochodem, taky už mám svůj věk a taky mi bolí kolena, tak nevim jestli tu tůru vůbec dám...Hele tak pojďte se přidat 1. nebo 2.11., uděláme menší okružní vejlet, buď dejte tip nebo něco  naplánuju.

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #25 kdy: Říjen 21, 2008, 09:07:34 »
Ahoj Dášo, nejsi ty z BC ? Jinak bys nevěděla že mám doma beaucerony.....
Ahoj Kláíro, náhodou jsem z BK, a náhodou jsem jednatelkou a členku výcvikové komise :D a právě proto že jsem posuzovatel povah, tak 1.11 určitě nemohu, protože je bonitace BKČR v Královém Dvoře u Berouna a já tam musím být. Nepůjdeš s Argem dělat bonitaci? Huš má na to věk ....

- Argo z Lesovny (PP), který se bude chystat na zkoušky a měl by jít  s přítelem sloužit u policie
na jaké zkoušky se chystáte? my jsem se teď úspěšně vrátili z Francie , kde bylo MS FO v IPO3 a můj dokonalý Artušek byl na 2. místě, takže mu ke jménu přibyl titul Vicemistr světa FO v IPO3 >:D


Offline Clairin

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 77
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #26 kdy: Říjen 21, 2008, 10:47:27 »
jéééje, vedení BK a budou chtít poplateček :-))) no, já jsem se nadšeně přihlásila do klubu a pak se to tak mlelo s bydlenim (barákem...hypotéka,rekonstrukce), stávkovalo auto, financí málo a všechny akce byly dost z ruky, takže to minulý rok totálně padlo. Tak nevím jak to bude dál, Arga si vzal do péče přítel, zkusí s ním dráhu policejního psa, teď nevím co to bude za zkoušky ale určitě poslušnost, zadržení atd... Já jsem chtěla s malou (Brandy, v listopadu jí bude rok) zkusit ten dogtrekking, protože je taková cestovní a neúnavná. 
Každopádně gratuluji ke zkouškám a titulu, to bude šikovnej bosík. Králův Dvůr u Berouna...to bych se mohla aspoň přijet podívat, pokud nebude vejlet.

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #27 kdy: Říjen 21, 2008, 10:56:32 »
Jojo poplateček, zaplať ševče i na příští rok  ;),. Dráha policejního psa hm , tak to přítelovi držím palečky. Od koho máš Brendu? jsou rodiče s PP? a jak to že je hnědá? Tak s tím výletem počkejte do 17 a teď poje´dte do Berouna. Možná tam bude i vedoucí akce Radek Slemar chystat sranda závod za účelem stmelení kolektivu :-)

Offline Clairin

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 77
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #28 kdy: Říjen 21, 2008, 11:28:26 »
Brendu mam z jednoho koňského statku z Benešova,rodiče bez PP,ale je úžasná po všech směrech, je vychytralejší než Argo...na počátku byly prý všechny barevné varianty, občas se to stane ale spíš u bezpapírových. Nicméně kdo ji vidí, ten si ji zamiluje a líbí se víc, takže Arguška zůstává přehlížen :-/ je fakt že je Brenda trochu zbrklejší, ráda Arga loví, má takové divočejší pudy...Chtěla jsem s někým skonzultovat případná štěňata, veterinář to doporučil,fena je zdravá a dobře stavěná, dobrý vyrovnaný charakter, každopádně zasvěcení mi vynadaj že przním rod Lesovna, navíc s neuznaným plemeníkem ale je plno lidí kteří chtějí kamaráda,šampiona jejich srdce...spíš je tu otázka chovnosti,genetiky atd...no uvidíme.

Offline Clairin

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 77
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #29 kdy: Říjen 21, 2008, 12:43:45 »
jo a nebyl náhodou beauceron původně vyšlechtěn pro pasení?....:-)))

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: