Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Výlety na plzeňsku

Autor Téma: Výlety na plzeňsku  (Přečteno 85967 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #210 kdy: Leden 23, 2009, 02:33:39 »
Ahoj Kláro,nebudu tady nic  rezebírat a jsem ráda, že se k tomu takto stavíš, ale možná nevíš jak dopadají sourozenci hnědé krasavice. Možná se pan "chovatel" taky domnívá, že najde vhodné majitele. Kdyby bylo na mne odeberu mu všechny psy, které vlastní ,protože nedělají pouze škodu v lesích, ale jsou i nebezpeční lidem .Běhají jako vícepočetná smečka a loví a loví a loví no a potom když se to někde s něčím spáří tak se to prodává jako šlechtic z Francie ve všech barvách . Z toho by mě fakt trefilo. Kéž by bylo takových pánečků jako ty víc, ale bohužel mám zkušenosti, že se beauceroni bez PP a jejich kříženci často ocitají v útulcích. Samozřejmě se tam může dostat i papírák ale těch je opravdu minimum na to kolik se jich narodí a prodá ročně, protože právě chovatel (díky tetování a čipování) je první kontaktován při ztrátě nebo když se pes objeví v útulku a většinou se o své odchovy postará.
A víš že nejproblematičtější pes u nás je zrovna Argo s papírama? 

No comment :-X

Co se týče Oty Pavla 09, jasně že bude v CHKO Křivoklátsko, vždyt je to Ota s Pavlem ne?  ;) :D. Základní tábor bude ve Skryjích. Více info časem, připravuji nové stránky, ale tak nějak nevím kam dřív skočit :'(


« Poslední změna: Leden 23, 2009, 02:40:43 od Dáša »

Offline Clairin

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 77
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #211 kdy: Leden 23, 2009, 08:39:19 »
21.01.2009 Beauceron v nouzi
Kříženka BCx RTW Berry našla novou majitelku.Společnost jí dělá kříženec a beauceron.

hlavně že to bylo uvedeno na pravou míru. Jsem prostě chovatel těch bastardů.....

Chovateli těch lovců děkuji za Brendy, je skvělá a vyrostl z ní perfektní leader spřežení.

Těch opuštěných psů je mraky a není to vina RASY, je to v nás lidech - hovadech !!!!!!

čest práci

Offline Clairin

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 77
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #212 kdy: Leden 23, 2009, 08:42:53 »
ale nechci tady rozlaďovat  náladu a povídání o výletech, jakož i případné nové členy grupy plzeňských výletníků a trekařů.

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #213 kdy: Leden 23, 2009, 10:39:08 »
Kláro opravdu nechápu proč se rozčiluješ a co jsem napsala špatně? Právě proto je na web stránkách "Beauceron v nouzi" tato  rubrika, aby pomáhala beauceronům a jejich křížencům najít nové pány, proto ji doplňujeme společně s Marcelkou součkovou a plno zvířat už našla nové páníčky . A že jsem napsala kříženec? A co jsem měla napsat?BEAUCERON? , tak to po mně nechtěj, to i laik pozná že s bosíkem to nemá nic společného. Paspárky je velmi dominatní rys a proto tvá fenka nemusí být ani dcerou beaucerona.Já proti tvé fence vůbec nic nemám, ale chápej mě, snažím se pomoci, aby se takováto zvířata nemnožila.Tvá fenka našla skvělou paničku,sourozenci a všichni příbuzný kterých je na tomto statku spoustu bohužel ne.Ty tomu "chovateli" můžeš děkovat, ale můžou mu poděkovat ta zbylá štěňata a odchovy?    Jen se bojím jedné věci, aby je nezačali myslivci jednoho dne střílet. >:( .Já nemám nic proti křížencům, oni za to nemohou ,ale podívej se na útulky, kolik je tam papíráků a kolik bez PP nebo kříženců. Zkus se na d tím zamyslet. Nechápu tvojí poznámku "není to vina rasy" jasně že je to v nás lidech.Proto každý kdo figuruje ve svých kynologických klubech by měl dělat osvětu proti křížení a dělání bezpapíráků. A já jsem figura ve svém klubu a miluji své plemeno ,proto ho taky chovám a snažím se, aby bylo co nejméně psů bez svých pánů. Myslíš že mě to baví, že nemám co na práci?
A končíme, dál diskutujte o výletech v okolí Plzně, přeji mnoho našlapaných společných kilometrů. Mimochodem, kdyby jste někdo měl chuť vyrazit za krásami Posázaví ve Výletníku máme uvedenou akci, kterou pořádáme   začátkem března. O HU bude postaráno >:D
« Poslední změna: Leden 23, 2009, 17:05:50 od Dáša »

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #214 kdy: Leden 23, 2009, 10:41:28 »
Jo ještě poznámka v životě by mě nenapadlo napsat že je kříženec bastard. Nebuď  tak vztahovačná! ;) :P O:-)

Offline Clairin

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 77
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #215 kdy: Leden 23, 2009, 11:17:50 »
ujasněno

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #216 kdy: Leden 26, 2009, 04:00:12 »
 ;)

Zuzka

  • Host
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #217 kdy: Leden 26, 2009, 11:57:22 »
Ahoj všem - hledám nové dvou a čtyřnohé kamarády na špacíry v plzni a okolí :-)

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #218 kdy: Leden 26, 2009, 12:29:49 »
Ahoj, prozraď něco nám o sobě a hlavně o svém pejsovi!
A my bysme se mohli taky nějak rozumně shrnout. Zatím se potkáváme:
Petra + bígl Barry, 5 let
Luboš + chodský pes Rocky, 5 let
RadekK + 6 českých horských psů + borderák (věk různý, od 5ti měsíců)
JanaR + kříženec NO Rony (8?) + šeltie Terri (6?)
Jana + kříženec zachráněnec Deny (5?)
Sarah79 (Petra) + zlatý retrívr 8 měsíců
Clairin (Klára) + 3 více či méně beauceroni

Mohli bysme zase něco dát...

Offline Clairin

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 77
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #219 kdy: Leden 26, 2009, 14:05:39 »
navrhuji na NĚKDY (třeba až roztají ledy na cestách) trasy na plzni severu....směr Koryta, Liblín, Kaceřov...hezká příroda podél řeky Střely a Berounky. Trasa se dá kdekoliv zkrátit i prodloužit..20,30 i více km http://www.mapy.cz/#x=130853376@y=135248384@z=11@mm=TTtP

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #220 kdy: Leden 26, 2009, 14:17:39 »
to vypadá hezky - spočítejte někdo kilometry kdybysme dali sraz v Plasích (kouknem kde bydlí RadekK), odtud po zelené na Liblín a po červené přes Darovou, Chrást až do Doubravky. Pak to jde podél Úslavy až na Rokycanskou a odtud dotlapat na nádraží.
Je fakt že teď je to s tím ledem takové na houby  >:( , spíš si domluvte nějaké to miminkovské setkání.

21.2. je okolo plzeňských rybníků něco jako orienťák, nutná buď gpska nebo mapa+kompas (bližší info je někde v tématu geopes)
7.3. nezapomeňte na trénink v Horní Bříze
28-29.3. to vidím na agility
a pak už konečně dogteky

ale jinak jsou zaítm termíny volné...

zuzka

  • Host
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #221 kdy: Leden 26, 2009, 15:04:38 »
Ahoj, prozraď něco nám o sobě a hlavně o svém pejsovi!
A my bysme se mohli taky nějak rozumně shrnout. Zatím se potkáváme:
Petra + bígl Barry, 5 let
Luboš + chodský pes Rocky, 5 let
RadekK + 6 českých horských psů + borderák (věk různý, od 5ti měsíců)
JanaR + kříženec NO Rony (8?) + šeltie Terri (6?)
Jana + kříženec zachráněnec Deny (5?)
Sarah79 (Petra) + zlatý retrívr 8 měsíců
Clairin (Klára) + 3 více či méně beauceroni

Mohli bysme zase něco dát...

mam psa - labradora
viz www.labrador-bart.websnadno.cz
zezačátku prudčejší povahy vůči jiným velkým psům, ale zvladatelý a velmi hyperaktivní :-)
rádi se připojíme...kdykoli :-)

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #222 kdy: Leden 26, 2009, 15:42:38 »
nechci být otravná, ale vynechala bych slova "zezačátku" a "velkým"... ale tak když nás nesežrali Klářini bosíci...

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #223 kdy: Leden 26, 2009, 17:56:56 »
pravda... velky pes je nad 60 kg... Ja mam stredni psy 40-50kg... ;) - btw. 'jen' 5 cechohoraku a jednoho bordelakovyho zmetka (ale uz se zacina chovat jako pes s blbou naladou, tak uz to jde :) )

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #224 kdy: Leden 26, 2009, 17:59:09 »
sem myslela že máš 4 dospělé ČHP + 2 mimina :o
jedině že by velký bylo všechno větší než jorkšír...

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: