Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Výlety na plzeňsku

Autor Téma: Výlety na plzeňsku  (Přečteno 86085 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

artina Říhová

  • Host
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #195 kdy: Leden 15, 2009, 12:10:37 »
Dobrý den, mám štěně hovawarta (3 a půl měsíce) dogtrekking se mi strašně líbí ale neznám nikoho kdo by ho tady na Plzeňsku dělal až jsem narazila na vás.Chtěla bych svoje štěňátko seznámit s pejskama a možná se i seznámit s tímto sportem a lidma co mají pejsky ne jen na hlídání u boudy, ale taky pro radost. Myslíte že bych se k vám mohla někdy přidat když nepůjdete daleko...jak jsem zmínila moje fenka je ještě mladá. Marně se snažím najit v okolí někoho kdo má pejska aby se mohla s nimi seznámit. Děkuji za jakoukoli odpověď a omlouvám se za vyrušení. Můj email je akasha.adi@seznam.cz s pozdravem Martina Říhová

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #196 kdy: Leden 15, 2009, 12:29:41 »
Z které části Plzně jsi? Není problém domluvit se i jen na obyčejném venčení, aby si štěník pohrál s pejsky. A my dvounožci můžem pokecat... Nebo se přidáš někdy na kousek.

Martina Říhová

  • Host
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #197 kdy: Leden 15, 2009, 16:18:42 »
Já nejsem z Plzně musela bych přijet vláčkem.Bydlim v Mirošově. Ještě jestli Vás zajímá můj věk? V létě mi bude 20. Tak by jsme se mohli domluvit? Nevadilo by Vám to? Nechci se zase někam vnucovat. Děkuji za odpověď Říhová

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #198 kdy: Leden 15, 2009, 16:32:01 »
JaněR je 18, Lubošovi 50, my ostatní jsme mezi nimi  O:-)
Přidat se můžeš na jakoukoliv akci, jen počítej že s psím miminem nemůžeš jít moc, teď spíš opravdu jenom tak polítat s jinýma psama a spinkat.

Martina Říhová

  • Host
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #199 kdy: Leden 15, 2009, 17:07:05 »
Jo to samozdřejmě. Ještě studuji a do Plzně by sme museli vláčkem a ten ještě nezná. Je to pohodářka tak snad to nebude problém. Párkrát to sní předem natrénuji a můžeme se sejít. Mohli by sme se domluvit přes email akasha.adi@seznam.cz nebo přes telefon?

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #200 kdy: Leden 15, 2009, 17:12:25 »
zkus kontaktovat i Sarah79 (nevím jak často sem kouká) srdcovadama@email.cz - má 8mi měsíčního zlaťáka, tak by se mohli vyblbnout spolu. Můj mejl a stránky jsou u mé postavičky, telefon už jsem tu taky párkrát psala + je na stránkách

Martina Říhová

  • Host
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #201 kdy: Leden 15, 2009, 17:24:37 »
Email: skrytý.... nejsem registrovaná tak nejspíš proto. Děkuji za kontakt na paní se štěňátkem. Já se pokusím se vám co nejdříve zase ozvat a domluvit se. Děkuji

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #202 kdy: Leden 15, 2009, 18:48:22 »
aha, no jo, registrace je výhodná věc...  ;)
petrs01@seznam.cz
http://barry.unas.cz

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #203 kdy: Leden 15, 2009, 20:31:59 »
hmm... nekdy muzem udelat miminkovskej vylet :) Vezmu ty my stenuchy (ted 4.5 mesice...) a nekam je muzem zajit nechat vyblbnout... :)
Petro- je tady nekde neco 'oplocenyho', aby mi nezdrhli, kdybych je pustil na volno? (sice zatim se mne drzi... ale nedelam si moc velky iluze, ze kdyby videli neco beziciho v dali... :D )

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #204 kdy: Leden 15, 2009, 21:41:34 »
já o ničem oploceným nevím... nestačily by ti ty louky u Plzence? Oplocený nejsou, ale rozhled je tam velkej

Offline darkar99

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 14
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #205 kdy: Leden 17, 2009, 19:57:14 »
Já nejsem z Plzně musela bych přijet vláčkem.Bydlim v Mirošově. Ještě jestli Vás zajímá můj věk? V létě mi bude 20. Tak by jsme se mohli domluvit? Nevadilo by Vám to? Nechci se zase někam vnucovat. Děkuji za odpověď Říhová
já jsem z Medového újezdu to je kousek

Martina Rihova

  • Host
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #206 kdy: Leden 18, 2009, 18:35:33 »
Staci rict a ja se priypusobim strasne rada nekam vyrazim. Celkem posloucha tak bych se nebala nekam spis do prirody. Slo bz to tedy? Zde je na me kontakt: 728954371 a nebo email: akasha.adi@seznam.cz strasne moc dekuji :]

Offline Clairin

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 77
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #207 kdy: Leden 21, 2009, 14:00:19 »
miminkovskej výlet nám bude vyhovovat, přibylo mi další mimi - 3letá vypasená boseronko-rotwailerka, kterou dala panička za trest do útulku protože zakousla nějaké slípky a čičiny. Takže zapadla mezi ty mé lovce. Takže už jsme smečka....http://clairin.rajce.idnes.cz/Berry-beauceronka_rtw/

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #208 kdy: Leden 21, 2009, 21:54:22 »
Clairin je super, že jsi si Berry vzala z útulku, jen doufám, že to mezi  sebou nebudeš dál křížit . Protože už to, že toho hnědého krasavce nazýváš beauceronem mi nedělá dobře. ;) Omlouvám se, ale bojuji za čistotu beauceronů! >:D ;)

Offline Clairin

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 77
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na plzeňsku
« Odpověď #209 kdy: Leden 22, 2009, 08:32:08 »
ahoj Dášo, Berry je vykastrovaná a Brendy (hnědá krasavice) bude taky. Jsem holt jeden z těch kteří nebojují za čistotu rasy ale za psí duše, za jejich charaktery atd. A víš že nejproblematičtější pes u nás je zrovna Argo s papírama? A co se týče případných štěňat,to může být každému srdečně jedno, zvlášť když jsou páníčkové,kteří si je rádi vezmou za cenu očkování a budou je mít rádi stejně jako já. Hlavně tu nezačněme zase rozebírat čistotu rasy apod, nemá to smysl. Těším se na nějaké jarní výlety....co ten příští Ota Pavel, bude to tedy někde v těchto končinách ?

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: