Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Mělnický trojboj - první ročník

Autor Téma: Mělnický trojboj - první ročník  (Přečteno 5205 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Juliána

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Souhlasu: 3
  • Bero & Shadow
Mělnický trojboj - první ročník
« kdy: Říjen 06, 2008, 11:32:06 »
Milí trekkaři,

zúčastnili jsme se zajímavé akce, kterou jsme tímto pro vás otestovali a můžeme vřele doporučit příští ročník! Skvělé zázemí, milý mladý organizační tým, pěkné ceny a navíc - zjistili jsme, že Mělník má nádherné historické centrum (a v něm dobré hospůdky)!

http://juliana.dobrodruh.net/zapisnik/melnicky-trojboj-2008.html

a stránky pořadatelů:

http://www.melnickytrojboj.estranky.cz/

Takže ať děláte se psem cokoli, nebo třeba vůbec nic, přijeďte si to za rok vyzkoušet!
A byla by legrace, kdyby se tam sešla část dogtrekkařské party  8)

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Mělnický trojboj - první ročník
« Odpověď #1 kdy: Říjen 06, 2008, 12:33:02 »
sakra, sebrali mi nápad, který už mám nějakou dobu v hlavě.. já to jen mám vymyšlené se skutečnou poslušností na úrovni ZZO nebo ZOP... (ta jejich verze je ovšem super!) Ale holt se mi nechce do pořadatelování...
Ještě jsem to všechno nečetla - jak měli celkově vyhodnocený trojboj? S, M, L? Body za umístění v každé disciplíně nebo nějaké přepočty?

Offline Juliána

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Souhlasu: 3
  • Bero & Shadow
Re: Mělnický trojboj - první ročník
« Odpověď #2 kdy: Říjen 06, 2008, 14:34:10 »
Jestli ten svůj nápad někdy uskutečníš, Petro, tak se rovnou hlásím  :) Mám tyhle akce hrozně ráda, o nic tu nejde a ambiciózní šílenci tam nebývají.  8)
Dogtrekovou část hodnotili zvlášť muži/ženy a celkové výsledky byly všechny dohromady, bez ohledu na velikost psa a kategorii agility (takže se stejně vyhodnocovaly výsledky z veteránů, závodníků, začátečníků i štěňat). Ale musím říct, že bych dala přednost zase nějakým srandacvikům než poslušnosti podle základních zkoušek. Protože takhle se může zúčastnit i člověk, který na cvičáku v životě nebyl, a navíc takhle si lidi vyzkoušeli, čeho všeho je jejich pes schopný. :) Já bych tam dala ještě víc disciplín, kde záleží na šikovnosti člověka, jako byl ten hod na cíl. Třeba překážkový běh psovoda se psem, a tak dál... Tak přijeď za rok taky! Docela jsme se tam nasmáli. Hlavně s těmi buřty. Zjistila jsem, že moji psi mají inteligenci schovanou v žaludku a že je tam jaksi uzamčená a dál se nedostane >:D

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Mělnický trojboj - první ročník
« Odpověď #3 kdy: Říjen 06, 2008, 15:12:47 »
mnooo, kdybys sem ten odkaz práskla předtím než jsi tam jela, tak bych si asi dala říct (pokud zrovna nebylo nic jiného). Já už to právě mám pár let v hlavě, ale nějak pořád nehrozí ta realizace. V Plzni na to absolutně nemám zázemí. V KM k tomu bylo blíž, dokonce už jsem měla i promyšlenou trasu DT, ale nebyla teda nic extra.
Co se týká poslušnosti - tak chůzi u nohy, polohy a odložení snad zvládne každý pes i bez cvičáku, ne?
Nechápu jak právě dávali dohromady celkové výsledky - já jsem si říkala že bych prostě každou disciplínu dala 1. místo nějaký počet bodů (podle počtu účastníků) a každé další o jeden míň a celkové výsledky by byly prostý součet, takže vyhrál by jenom ten kdo by zvládnul všechny 3 disciplíny na slušném místě...
Srandazávody jsem vždycky dělala na klubových agility a vždycky mi všichni strašně nadávali ... a pak se samozřejmě strašně řehtali když zrovna neběželi oni...   ;D
PS: umíš běhat slalom?
PS2: a umíš ho i pozpátku?  >:D

Offline Juliána

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Souhlasu: 3
  • Bero & Shadow
Re: Mělnický trojboj - první ročník
« Odpověď #4 kdy: Říjen 06, 2008, 15:34:23 »
To bodování měli tak nějak - první dostal určitý počet bodů, druhý o dva míň, třetí o čtyři míň apod... V Plzni je to blbý na pořádání takových akcí, na Doubravce jsou hrozně akurátní (nějakej dogtrekking, brrr) a Křimice jsou svazarmácký. Leda vykouzlit nějakej organizační tým a udělat to na Borech, tam je docela dobrá parta a dokonce by s tím možná i pomohli.  :)

PS1: při slalomu bych zakopla o vlastní nohy.

PS2: pozpátku by to byla moje smrt.

PS3: Přesně tohle by se mi tam líbilo! >:D

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Mělnický trojboj - první ročník
« Odpověď #5 kdy: Říjen 06, 2008, 15:48:07 »
to jsem udělala na posledních klubovkách - pes běžel skočku a slalom a páník pak totéž zpět. S trojkovým psem musel páník běžet slalom pozpátku. Čas se samozřejmě počítal na skočce. Psi na to nevěřícně zírají, diváci se válí smíchy. Kličkující člověk trpí  ;D
Teď na Doubravce měli zase dobrého tuneláře - 4 tunely do čtyřlístku, každý se běžel z obou stran (tzn. 8 překážek), šibeniční čas na prohlídku, obrovská sranda. Fotky tady.

Jenomže zase když uděláš pár takovýchto blbinek, tak z toho už se blbě dělají nějaké celkové součty. Takže když už, tak třeba trojboj + 1-2 blbinky mimo soutěž.

Na Borech je agi cvičák??? Kde? Mají stránky? V Plzni je perfektní okolí na DT (klidně i na normální DT), ale já se přiznám že po zkušenostech z pořádání agi závodů se mi právě do jakéhokoliv pořádání nechce. Jako spolupořadatel budiž, ale "velkej šéf" nee. Klubovky pro dvacet lidí a bez nějakých povolení zvládám, ale úřady fůůůůj.

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Mělnický trojboj - první ročník
« Odpověď #6 kdy: Říjen 07, 2008, 21:53:50 »
Mohu potvrdit slova Juliány, akce to byla velice povedená. Narranderka si poprvé zazávodila, se ctí se umístila v kategorii agility baby (čti bejby  ^-^ ) na třetím místě( na to že to byl její první závod dobrý, ne? >:D ) Zároveň to byl dobrý trénink na 111. Díky Julče, že nás sem vytáhla, jinak bych o něčem takovém asi ani nepřemýšlel. Zajímavým zpestřením bylo i pravidelné bloudění z kempu na cvičák, zlatě chodit lesem po svých,Mělník je nějakej zakletej, ale hezkej :)

Něco málo jsem i nafotil: http://vulpesvulpes.rajce.idnes.cz/Melnicky_trojboj/

Offline Juliána

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Souhlasu: 3
  • Bero & Shadow
Re: Mělnický trojboj - první ročník
« Odpověď #7 kdy: Říjen 09, 2008, 16:34:01 »
Na http://juliana.dobrodruh.net jsem přidala odkazy na youtube, točili jsme při agility. Nejvtipnější je asi vlčice Terry, na kterou ty parkury byly nějak dlouhé.  ;)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: