Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Ota s Pavlem 2

Autor Téma: Ota s Pavlem 2  (Přečteno 65224 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Alena a pinčí smečka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 70
  • Souhlasu: 0
Re: Ota s Pavlem 2
« Odpověď #135 kdy: Září 08, 2009, 10:20:26 »
Su tam :D.
Včera jsme si dali takové večerní 25km dlouhé kolečko(trénink na Otu) Nižbor směr na Křivoklát a přes Nový Jáchymov a Hudlice zpět a říkali jsme si že si na Otu vezmem mačetu O0. Místama to bylo jako v deštném pralese (před Novým Jáchymovem) a bylo štěstí že jsme tam šli ještě za světla jinak jsme tam asi bloudili až do rána >:D.

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Ota s Pavlem 2
« Odpověď #136 kdy: Září 08, 2009, 10:36:21 »
neboj přes Nový Jáchymov trasa Oty nevede.

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Změna ubytování
« Odpověď #137 kdy: Září 08, 2009, 16:15:20 »
POZOR!

Změna celého ubytování. Vzhledem k tomu, že se změnily podmínky v rekreační chatě, jsme nuceni změnit ubytování. Nové ubytování bude ve Šlovicích v rekreačním středisku mrknětě http://www.rekreacecermak.cz.

Více o ubytování najdete večer v  propozicích . S těmi, kdo mi poslal peníze za ubytování v rekreační chatě jen doúčtuji na místě při prezentaci. Budu mít klíče od pokojů a budu je rozdělovat.K dispozici máme cca 60-70 lůžek. Místa na stany ažaž, takže budeme pospolu. Ti kdo si objednávali chatku v kempu Slapnice nemusí ubytování rušit, už jsem vše zrušila. Ceny pokojů 200Kč/osoba, díte sleva, zatím nevím cenu, apartmán 250 Kč/osoba. Stan 60 Kč/ osoba, v ceně toalety a sprchy.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Ota s Pavlem 2
« Odpověď #138 kdy: Září 08, 2009, 16:21:56 »
No tý vogo, to jsou šoky 14 dní před akcí? Nepotřebuješ křísit?

Offline zbynek

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 190
  • Souhlasu: 33
Re: Ota s Pavlem 2
« Odpověď #139 kdy: Září 08, 2009, 19:26:33 »
Ty jo! Ten vyhrivanej bazen s morskou vodou bude fakt k dispozici? Podle stranek "v provozu od 15.2. - 30.11."
Vypada to, ze ve vysledku jsme si polepsili, ale ty nervy nezavidim...
Zbyněk + Ārya

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Ota s Pavlem 2
« Odpověď #140 kdy: Září 08, 2009, 20:10:27 »
Neandrtálci v bazénu? ;D

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: Ota s Pavlem 2
« Odpověď #141 kdy: Září 08, 2009, 20:30:04 »
Su tam :D.
Včera jsme si dali takové večerní 25km dlouhé kolečko(trénink na Otu) Nižbor směr na Křivoklát a přes Nový Jáchymov a Hudlice zpět a říkali jsme si že si na Otu vezmem mačetu O0. Místama to bylo jako v deštném pralese (před Novým Jáchymovem) a bylo štěstí že jsme tam šli ještě za světla jinak jsme tam asi bloudili až do rána >:D.
To já trénuju pro změnu přesně jako vloni. Nakřápanej, mluvit ani nemůžu, když jdu s fenou cvičit poslušnost, tak mi snad odečítá ze rtů, aby rozuměla co po ni chci...čajíček na průdušky střídám s čímsi výrazně silnějším, po odpolednách polehávám, abych to nějak vyležel. Vlastně takový tréning odpočinkem. Už se těším na ta mrazivá Křivoklátská rána, ta mě z toho dostanou ;)

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Ota s Pavlem 2
« Odpověď #142 kdy: Září 08, 2009, 21:35:25 »
Neandrtálci v bazénu? ;D
Si měla bejt na Stezce a nedivila by si se takhle blbě :-)

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Ota s Pavlem 2
« Odpověď #143 kdy: Září 08, 2009, 21:35:56 »
Dášo máš můj velkej obdiv a ocenění, takhle rychle vše řešit, to je  na mrtvici.

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Ota s Pavlem 2
« Odpověď #144 kdy: Září 08, 2009, 21:49:46 »
Neandrtálci v bazénu? ;D
Si měla bejt na Stezce a nedivila by si se takhle blbě :-)

Co tím chcete říci vážená hyeno, že se snad na Stezce někdo choval nějakým způsobem nevhodně?? >:D >:D

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Ota s Pavlem 2
« Odpověď #145 kdy: Září 09, 2009, 01:30:04 »
Lidičky zlatý, na mrtvici jsem a hlavně jsem byla. Když mi paní úřednice (chata byla Krajského úřadu) oznámila,po tom co jsem jí chtěla zaplatit ubytování,. že prostory před chatou rozkopali a když jsem byla upozorněna správcem chaty, jestli jsem už četla smlouvu...... Okamžitě jsem milé paní úřednici zavolala ať mi pošle smlouvu. A hádejte co ve smlouvě bylo!........ že psi nesmí do chaty!!!! Nechtěli by jste být na místě paní uřednice když jsem jí zavolala!!! Kdyby mě v tu chvíli odvezli na EKG, tak by tam byl!!! ;)

Toto rekreační zařízení je super! Jediná vada je, že tam nebudeme úplně sami, ale to už mi vůbec nevadilo!
Pan majitel je , doufám, vstřícný, Dohodli jsme s ním, že vařit bude od 7,00 do 24,00. Restaurace bude fungovat třeba do rána, když budou lidi.My budeme mít čaj, kafe a polívku na startu a cíli.  Bohužel budeme muset zrušit Radka, protože by to bylo už moc komplikované.
Držte mi palce ať už se nic nepose.. >:D

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Ota s Pavlem 2
« Odpověď #146 kdy: Září 09, 2009, 07:26:37 »
 :D tak už jsem si skoro chtěl vyjet mapu kudyma do Skryje , ale vono se to porád mění,  :D  ;) tak s tím ještě počkám na Pá 25.9. co kdyby... ;)

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Ota s Pavlem 2
« Odpověď #147 kdy: Září 09, 2009, 08:13:12 »
Dášo, to musi byt nervy!!  Sice nevim co to znamena zrusit Radka, ale doufam že se  nerozhodnes zrusit cely trek!  :'(

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Ota s Pavlem 2
« Odpověď #148 kdy: Září 09, 2009, 08:44:55 »
Hele Venoušku a do tlamičky by jsi nechtěl ? >:( ;) :-*

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Ota s Pavlem 2
« Odpověď #149 kdy: Září 09, 2009, 08:47:31 »
Hele Venoušku a do tlamičky by jsi nechtěl ? >:( ;) :-*
copak Dáší, ty stihneš ještě i něco upéct ?  :D  ;)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: