Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Netradiční suvenýr z dogtreku - kotě

Autor Téma: Netradiční suvenýr z dogtreku - kotě  (Přečteno 6995 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Netradiční suvenýr z dogtreku - kotě
« kdy: Září 29, 2008, 12:01:44 »
Cestou z Oty Pavla jsme měli auto pořádně narvané všemožnou havětí: 4 lidi, 3 psi, spousta zavazadel, a to jsme ještě netušili, že přibydou tři koťátka.
Někdo vyhodil do popelnice 8 koťat, a ty se teď nacházely (a stále ještě nachází) na hradě Točník, kde čekali, kdo se jich ujme. Tak jsme se podruhé dostali na hrad, tentokrát autem a zachránili jsem život třem sirotkům. Ještě jich tam zbylo pět! ;) 
Jízdu po dálnici zvládali dobře. Nejhorší bylo vylodění v Brně na Hlavním nádraží, kdy jsem nevěděla jak to všechno poberu a zvládnu. Procházející policisté na nás divně zírali, a vůbec všichni kolemjdoucí. Moje kočička byla úžasná, s přehledem zvládala rušnou dopravu brněnského centra a zalezla si mně za krk. A za hodinovovou jízdu vlakem se odtamtud nehla a spokojeně dřímala. Průvodčí nás naštěstí nevyhodil. Pak už jen potmě dva kilometry lesem a byli jsem doma. Tam jsem se dočkala zprvu jen nadávek, ale pak se do koťátka všichni zamilovali!
Za hodinku jedeme na veterinu zkontrolovat zdravotní stav, odčervit atd. Snad všechno dobře dopadne. Fotky koťátek (a z celého treku) dám snad během dneška na rajče.
Děkuju pořadatelům a všem za skvělou organizaci a zážitky! :D

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Netradiční suvenýr z dogtreku - kotě
« Odpověď #1 kdy: Září 29, 2008, 12:16:40 »
jéé, vítej do klubu!
nejsi první "cattrekař"  ;)

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Re: Netradiční suvenýr z dogtreku - kotě
« Odpověď #2 kdy: Září 29, 2008, 16:43:46 »
Před chvílí jsme se vrátili z veteriny a kočička se zdá být v pořádku, až na to, že má asi sto klíšťat a jsou jí odhadem tak tři týdny! :o Ale dostala Stronghold.
Psa (NO) se nebojí, ale našeho kocoura jo :o.
Petro, ty máš taky kotě z hradu Točník, nebo odjinud? :D

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Netradiční suvenýr z dogtreku - kotě
« Odpověď #3 kdy: Září 30, 2008, 08:09:32 »
z Fryštáku 2005 - kousek od Trojáku (http://tlapka.unas.cz)

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re: Netradiční suvenýr z dogtreku - kotě
« Odpověď #4 kdy: Říjen 01, 2008, 18:09:37 »
preji hodne stesti a pevne zdravi pro nove prirustky :)
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Re: Netradiční suvenýr z dogtreku - kotě
« Odpověď #5 kdy: Říjen 01, 2008, 21:41:14 »
Děkuji, vypadá to, že z čičiny roste malá turistka (ne-li trekařka) ;D. Včera jsme byli na vycházce v lese a to 400 gramové stvoření běhalo po cestě za psem. Mám pocit, jakobych si přivezla nové štěně a ne koťě ???
Abych se náhodou nestala zakladatelkou již zmiňovaného "cattrekkingu" ;)

PS: Prosím, ozvěte se mi majitelé těch dvou dalších koťátek, nemám na vás kontakt. Dík.

Magda a Viky

  • Host
Re: Netradiční suvenýr z dogtreku - kotě
« Odpověď #6 kdy: Říjen 01, 2008, 21:58:30 »
Gratuluju k přírůstku  ;)
Co můj plastovej hrnek, ten by nebyl? >:D

Offline Juliána

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Souhlasu: 3
  • Bero & Shadow
Re: Netradiční suvenýr z dogtreku - kotě
« Odpověď #7 kdy: Říjen 01, 2008, 22:44:26 »
Aničko, to asi koťatům nejsou tři týdny, jestli jsou takhle životaschopná a provázejí tě na vycházce! Do tří-čtyř týdnů jsou koťata plně závislá na matčině mléce, takže snad je těm vašim kočičkám víc... Ale nechtěla bych ani vidět to hovado, co koťata hodilo do popelnice! Před týdnem jsme zase zachraňovali 3měsíčního kocourka, kterého někdo před naším domem vyhodil za jízdy z auta... Ach jo. Ještě že existují lidi jako jste vy  ;)

Offline evik

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 38
  • Souhlasu: 0
Re: Netradiční suvenýr z dogtreku - kotě
« Odpověď #8 kdy: Říjen 01, 2008, 23:26:15 »
Šera: Ahoj, dalším majitelem jsem já :o) Cestu domů jsme zvládli dobře a syn dostal koťátko k narozeninám, byl nadšený, tatínek už méně, no ale už mě zná  >:D Kočička dostala jméno po Otovi Otylka a zatím se má k světu, dělám jí sušené kočičí mlíčko a papá i vše jiné. Celkem věřím, že koťátka jsou opravdu malinká, jednou jsme přišli o kojící kočku a vypiplávali podobně stará koťata. Přeju i ostatním dvěma koťátkům pevné zdraví a snad i zbylých pět na Točníku už našlo majitele.
Eva & smečka

Offline vašek

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 48
  • Souhlasu: 0
Re: Netradiční suvenýr z dogtreku - kotě
« Odpověď #9 kdy: Říjen 02, 2008, 07:58:30 »
Aji třetí kotě se má k světu. Zalepený oči se zpravily mastičkou za dva dny. Dostalo kapku na odčervení a na svrab. Už ted nemá po špíně a svrabu ani památky, ale za měsíc dostane ještě jednu kapku ^-^ Naše kočka už na něj nesyčí, teda pokud se zrzek chová zdvořile. Za to fenka (35kg vs 350g) by ji nejradši laskou sežrala. Pořád ji chce nosit v tlamě a čistit ji štípáním (prostě bosík). Zrzkovi se to moc nelíbí, ale celkem ochotně to snáší (nic jinýho mu nezbývá :o) Podle doktora má max 4 týdny (v pondělí). Ted asi začneme trénovat na ten cattrekking  ;)

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Re: Netradiční suvenýr z dogtreku - kotě
« Odpověď #10 kdy: Říjen 02, 2008, 21:04:19 »
To jsem moc moc ráda, že se mají bratříček a ségra dobře, jen občas myslím na těch zbylých pět :'(. Snad měli taky štěstí. Ta moje se jmenuje Darjeeling (indický čaj) a miluje psy. Dnes se pořád sápala za jedním štěněten NO, i když jí žužlalo hlavičlu a mlátilo packami, musela jsem ji násilím odtrhnout. Zítra jdeme společně s Darjee a Šerou do čajovny, tak jsem zvědavá, co tam budou vyvádět ;).
Juliáno, je vážně ještě hodně malá, nenechávám ji moc běhat, spíš dost pospává, ale na vycházce chce jít za psem :). Našeho kocoura se zatím bojí a on na ni syčí, potvora >:(. Je na mě hodně závislá, neustále vyžaduje pozornost a v noci mě budí, když má hlad nebo si chce hrát. Proboha, nikdy nechci dítě! :o ;D
Magdi, moc se omlouvám, já myslela, že je erární a ty ses po něm ani nesháněla, tak jsem ho položila někam na stůl. Až se uvidíme, můžeš mě vlatnoručně zaškrtit :-X (nebo ti obstarám nový) O:-). Promíííň

Offline Martina

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Souhlasu: 0
Re: Netradiční suvenýr z dogtreku - kotě
« Odpověď #11 kdy: Říjen 04, 2008, 22:38:30 »
Ten náš Zrzek je pěkný dračisko. A po kozím mlíce roste a sílí před očima. Zkusila jsem ho vzít taky ven na procházku, ale to zase nepochopila Beruška (bosík) že by mohl Zrzek "běhat" s ní. Myslela si, že ho má hlídat a nikam ho nepustila a snažila se ho čenichem odkutálet dom. No, nadšenej z toho nebyl. Jinak Beruška si celkově asi myslí, že jsme jí pořídili štěňátko na hraní. Pořád nosí Zrzka v tlamě nebo ho někam pošťuchuje. A taky ho žužlá  ??? Aničko jak to holky zvládly v čajovně?
MarT

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Re: Netradiční suvenýr z dogtreku - kotě
« Odpověď #12 kdy: Říjen 05, 2008, 13:13:03 »
Nakonec jsem vzala jen Darjee a čajovnu přijala za svůj druhý domov. Místní "čajovnový pes" se jí nejprve bál, ale pak z ní nespustil oči a vznikla veliká láska  ^-^ Darjee mu chodila žrát a pít z misky a pes na to nevěřícně zíral ;D. Tahle netradiční dvojka bavila všechny hosty. Akorát jsem ji musela hlídat a v pravou chvíli jít vyvenčit. Vždycky jsme to stihli!

Offline Martina

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Souhlasu: 0
Re: Netradiční suvenýr z dogtreku - kotě
« Odpověď #13 kdy: Říjen 08, 2008, 15:05:41 »
Evi a jak vám roste Otylka?
MarT

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Re: Netradiční suvenýr z dogtreku - kotě
« Odpověď #14 kdy: Prosinec 29, 2008, 21:15:22 »
Ahoj. Můžu se zeptat jak se daří sourozencům kočičkám? Nám všichni veterináři říkají, jak je hrozně malinká na svůj věk (1,7 kg). Neustále ji prohlíží, jestli jí nic není, ale ona je čiperka a žere taky dobře. Akorát nedávno měla zápal plic a teď doléčujeme ušní svrab, ale vypadá zdravě až moc... >:D.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: