Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Poděkování

Autor Téma: Poděkování  (Přečteno 29454 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Poděkování
« Odpověď #60 kdy: Září 29, 2009, 18:06:15 »
Kohoutek pitna voda jsem pouzivala taky. Ja vim z ceho to mate, kdybyste sli pomáličku jako ja, tak byste nebyli oslabeni a bacili by vas nebacili. Jinak Petro, netusim co mi radis, jsem pocitacovy samouk....

Offline Monika+bágl

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 196
  • Souhlasu: 8
Re: Poděkování
« Odpověď #61 kdy: Září 29, 2009, 18:14:02 »
I my děkujeme za překrásný trek(mid). Na Nezabudických skalách jsem si sáhla na dno svých sil. A velké díky pořadatelům za šťastnou ruku při losování výherce Ota buchty foťák se mi moc hodí. Díky díky díky.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Poděkování
« Odpověď #62 kdy: Září 29, 2009, 18:42:20 »
nahoře na klávesnici jsou tzv. funkce - tlačítka s názvy F1-F12. Otevři si tu Jírovu stránku a zmáčkni čudlík "F5". Pokud ty fotky ani pak neuvidíš, zkus to ještě jednou, ale tentokrát nejprve stiskni a drž čudlík s nápisem "Ctrl" (úplně vlevo dole) a zmáčkni F5 (jako když chceš napsat velké písmeno a držíš Shift)
No nevím, Žufrici zas tak moc nespěchali, takže tím to asi nebude... že bysme nezvládali ty změny teplot? Nic jiného mě nenapadá. Líbání se stejným bacilonosičem vylučuje nemoc Honzy, Honza to být nemůže, s tím jsem se zase nelíbala já (protože se zbaběle dostavil až na start a v cíli rychle zmizel)... Jsem zvědavá kolik "zasažených" lidí se ještě ozve.

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: Poděkování
« Odpověď #63 kdy: Září 29, 2009, 18:57:19 »
Z kouhoutku "Pitná voda"  jsme nic nepili, na trati nepospíchali ani se s nikým se nelíbali  8)
Ráno u K4 jinovatka, v poledne ze mě teče, ty teplotní výkyvy a fyzické výkony dělají své  ??? hold už nejsem nejmladší  >:D >:D
   *   www.probarf.cz

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Poděkování
« Odpověď #64 kdy: Září 29, 2009, 19:17:18 »
... že bysme nezvládali ty změny teplot? Nic jiného mě nenapadá.
No petro, přiznej si, že  si halt to slabší pohlaví a sejme tě každý bacil.  ;)A nebo málo piješ. ;D :P

Offline karel+poník

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 36
  • Souhlasu: 2
Re: Poděkování
« Odpověď #65 kdy: Září 29, 2009, 19:31:38 »
tak se pomalu začínám vzpamatovávat a ctěl bych rovněž strašně poděkovat že jste taková skvělá parta.byli jste naprosto úžasní díky

taky chci poděkovat mojí zlatý marcelce za celoroční toleranci a svozy účastníků,jardovi za trasování a obrovskou pomoc na k3,hance za pomoc v kempu,magdě za ženskou ruku která úžasně točí HU,ježourovi za obsluhu aparatury ,honzovi za perfektního společníka a baviče v kempu a všem kteří nám ve všem strašně moc pomáhali

karel+poník

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Poděkování
« Odpověď #66 kdy: Září 29, 2009, 19:48:20 »
No petro, přiznej si, že  si halt to slabší pohlaví a sejme tě každý bacil.  ;)A nebo málo piješ. ;D :P
že by byl Honza taky slabší pohlaví? Honzo, na Fryštáku nástup na prohlídku!  :-X
(koukám že případní další marodi radši mlčí z obavy z čeho všeho by byli nařčeni  >:D)

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Poděkování
« Odpověď #67 kdy: Září 29, 2009, 20:02:37 »
Taky se přidávám s poděkováním, bylo to úžasné, nádherné, dokonalé, prostě paráááááda!!! Pořadatelé odvedli skvělou práci, moc DÍKY!

Jinak mě bacil taky bacil, leč ještě neskolil. (Petro, NEKOMENTOVAT!  >:D )

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Poděkování
« Odpověď #68 kdy: Září 29, 2009, 20:17:36 »
fakt nesmím?
no, ale fakt tam muselo něco řádit, přece nejsme takové chcíplotiny... už je nás "poražených" nějak moc

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování
« Odpověď #69 kdy: Září 29, 2009, 20:43:15 »
Jj, super trek, MOOOOOOC DÍKY celému pořadatelskému týmu!

Jinak mě teda bacil zatim nebacil (ale očekávám, že mi někdo bací hned v pátek, takže budu taky skolen ;)

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: Poděkování
« Odpověď #70 kdy: Září 29, 2009, 20:54:58 »
Moje milá fenečka odmítala vytrvale to, co jsem ji načepoval z pípy "kohoutek pitná voda" a šla raději do Berounky. Tak jsem vás všechny zasažené snad trochu uklidnil, nebo ne? ;D

Jinak super trek, připojuji se s děkováním Ota týmu. Zvlášť ty skály na konci neměly chybu :P Za rok něco najděte, i kdyby to bylo šestnáctkrát od Berounky na Cukrák a zpět. Tam snad CHKO nemůže :D

Offline Honza_Monty

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Souhlasu: 3
Re: Poděkování
« Odpověď #71 kdy: Září 30, 2009, 08:17:38 »

že by byl Honza taky slabší pohlaví? Honzo, na Fryštáku nástup na prohlídku!  :-X
(koukám že případní další marodi radši mlčí z obavy z čeho všeho by byli nařčeni  >:D)
Tedy, sílu mého pohlaví bude muset asi vyhodnotit někdo jiný (že by při té prohlídce?? ;) ;D), ale pro uklidnění těch, co pili vodu, označenou jako "pitná": já pil 40 km z potoků po cestě a bolí mě žaludek; už jsem myslel, že jsem ulovil ňákýho fujtajbla v té přírodě, ale u nás v práci je taky pár skolenejch a každý má jiné příznaky. Já bych to tipoval na invazi miniaturních Číňanů, kteří takhle řeší kolonizaci světa, jak to popisuje Kurt Vonegut v Sirénách z Titanu  :o ??? ::) :P ^-^

jirkaau

  • Host
Re: Poděkování
« Odpověď #72 kdy: Září 30, 2009, 13:57:38 »
Dášo, k tomu tataráku. Světlé maso nasládlé chuti /to na psíka nepasuje/, to mi přijde, že někteří z Vás to stim pravěkým přístupem k životu docela přehnali. No raděj bych už o tom nemluvil (ani nepsal), aby nenapadlo někoho kdo zastupuje dnešní degenerovaný civilizační zákony, podívat se Polívkáři do lednice. Někdy je lepší nevědět.

Offline Martina+Vlado+Ati+Cora

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování
« Odpověď #73 kdy: Září 30, 2009, 15:40:12 »
Ahoj vsichni!

I my bychom radi podekovali za super skvelou akci. Byl to nas prvni dogtrekking - prvni LONG - a i kdyz jsme to letos nedali, strasne se nam to libilo. A verime, ze priste to urcite dame  ;)

Jinak Daso, jak jsme Vas tam tak videli na ty terasce, tak jsme tak nejak predpokladali, ze se to vino k Marcelce nedostane  ;D. Snad ji to nevadi a my jsme radi, ze to splnilo svuj ucel a ze vam chutnalo  8)

Jeste jednou diky moc a brzy zase ahoj
Martina Cerna a Vlado Sinko

Offline Charles

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 39
Re: Poděkování
« Odpověď #74 kdy: Září 30, 2009, 15:43:31 »
jo, diky
moc povedene, trasa po mistech ktere trochu znam, snad zadnej zadrhel, objednane pocasi dorazilo...

jen ta kontrola byla moc vybavena, a nas chrty zdrzela moc dlouho :)
a tatarak dobrej, mel sem ctyri topinky(uz v noci) - hec
Československý včák?
Parťák a společník, neopakovatelný...

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: