Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 KRASNY PODZIM ANEB AIKEN STRIDA EIKEN :-)

Autor Téma: KRASNY PODZIM ANEB AIKEN STRIDA EIKEN :-)  (Přečteno 2966 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Olina+Aiken

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 44
  • Souhlasu: 3
KRASNY PODZIM ANEB AIKEN STRIDA EIKEN :-)
« kdy: Září 15, 2008, 17:39:11 »
AHoj vsem trekarum!
mozna nekteri vite, ze minuly podzim jsem prisla o sveho uzasneho trekare Aikina. Moc rada na neho vzpominam, ale cas jde dal .... . Minuly tyden jsem oslavila hodnelete narozeniny (teste se seniorky, pristi rok zavodime s Vami :-)) a muj drahous mi venoval stenatko - kdyz jsem to nohate cosi uvidela prvne, pomyslela jsem si, ze je to jeden z tech televiznich ubozacku, ktere nikdo nechce :-(. Ale ejhle ono je to ESP - postavou se tedy k sobe vubec nehodime (co bych dala za bernardyna se soudkem :-) ). ale jinak nam to klape. ESP = evropsky spaci psik - Robin ji dostal jako do sprezeni nezadouci, neb je mala - ovsem majielka ocividne opomnela odcervit, takze jsme Áju pres vikend zachranovali, neb jsme prozirave odcervili take, a cervici a cosi dalsiho o velikosti 50 cm se smoulalo po nasem dvorku ..... . Ted je Ája odcervena a krmenicko do ni pada jako do studny - roste vylozene ze dne na den a je to takovata spravna zavislacka,ktera posloucha a pro sveho panicka
udela vse :-). Myslim, ze ona musherka se bude tlouci do hlavy, ze o ni prisla !!!
Uz se na Vas moc tesime !!!
Olina a Aika

Offline Juliána

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Souhlasu: 3
  • Bero & Shadow
Re: KRASNY PODZIM ANEB AIKEN STRIDA EIKEN :-)
« Odpověď #1 kdy: Září 16, 2008, 00:32:39 »
Oli,

blahopřeju ke "kachničce"! Snad ti bude přinášet stejnou radost, jako děda Aiken. Tak ať pěkně roste  ;)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: