Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Oderáček - poděkování :-)

Autor Téma: Oderáček - poděkování :-)  (Přečteno 19550 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Oderáček - poděkování :-)
« Odpověď #15 kdy: Září 15, 2008, 14:46:50 »
Na nás teda to stádo také běželo, ale jediného co jsme udělali , že jsme vzali nohy na ramena   :-\ ^-^
což je ta největší blbost která se dá udělat...::)

Offline Kukačka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 1
Re: Oderáček - poděkování :-)
« Odpověď #16 kdy: Září 15, 2008, 15:08:39 »
Tak rozhodně jsme neběželi ;), ale tím vzali nohy na ramena: v tu chvíli, kdy se člověk plazí 4km/hod a zrychlí na 5-6km/hod --  ;D ;D . Čekat na blížící se stádo já osobně nehodlám  :-X


Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Oderáček - poděkování :-)
« Odpověď #17 kdy: Září 15, 2008, 15:46:03 »
kravičky jsou býložravci, lidi ani pejsky nežerou... když k nim v klidu přijdeš, většinou se i nechají podrbat nebo se odloudají pryč, ale když před nimi někdo začne utíkat leknou se že někde vzadu je k tomu utíkání důvod a oni nehodlají čekat až je "to" sežere - a v nastálé panice opravdu můžou člověka omylem pošlapat... ovšem 5-6 km/h teda jako úprk neberou  ;D

Offline Juliána

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Souhlasu: 3
  • Bero & Shadow
Re: Oderáček - poděkování :-)
« Odpověď #18 kdy: Září 15, 2008, 15:53:19 »
nooo, Péťo, já bych kravičkám tak nevěřila.... Stádo, co máme na chatě, highlandské plemeno, rozmetalo několik zootechniků tak, že z nich zbyl mastnej flek... A to šli volným krokem nasypat krmení  :o Hodně jde o plemeno a o situaci, ale i když tam není býk, může nastat docela masakr...

Já jsem se teda schovala s Berem u Guntramovic do trávy, než stádo milostivě přešlo naši modrou turistickou stezku   >:D

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Oderáček - poděkování :-)
« Odpověď #19 kdy: Září 15, 2008, 15:54:56 »
U mě zabrala metoda "já tady vlastně vůbec nejsu". Krávy chvíli koukaly.... no, jako krávy, a pak šly dál.... >:D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Oderáček - poděkování :-)
« Odpověď #20 kdy: Září 15, 2008, 16:28:11 »
no, já jim docela věřím - protože u našich na chatě jim občas došla voda (zdejší studánka pro stádo prostě nestačí) a zemědělcům vždycky trvalo tak 2 dny než jim došlo že ty krávy řvou žízní... tak když jsem tam byla, nosila jsem jim vodu v kýblech (svaly jako Rambo) a milé kravičky mi chlastaly z ruky a občas se některá nechala podrbat. Náznak útoku nikdy žádný - asi tušily že by přišly o tenhle chabý ale v tu chvíli jediný zdroj vody...

Offline Juliána

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Souhlasu: 3
  • Bero & Shadow
Re: Oderáček - poděkování :-)
« Odpověď #21 kdy: Září 15, 2008, 17:21:34 »
To musel být krásný zážitek... Ty krávy u nás na chatě jsou celoročně venku a lidí se bojí, jsou takové divoké... Takže se mi žádnou pohladit nepoštěstilo.  :)

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Oderáček - poděkování :-)
« Odpověď #22 kdy: Září 15, 2008, 17:22:45 »
Petro, zvířata , když jim poskytneš co jim chybí,  neútočí. Ale přála bych ti vidět charolaiské stádo krav, hlavně v období telat, to je mazec. Krávy většinou neútočí na člověka, spíš jim vadili  vaši psi s těmi by se nemazali. :D
« Poslední změna: Září 16, 2008, 08:36:58 od Dáša »

Offline Hrobnice

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 39
  • Souhlasu: 0
Re: Oderáček - poděkování :-)
« Odpověď #23 kdy: Září 15, 2008, 23:50:09 »
...většinou se krav ani jiného rohatého dobytku nebojím, ale u Guntramovic na pastvě jsem docela jančila-všude samé tele, rohatý maminy ve střehu, u pasu uvázaný "krvelačný" pes a Habas s jasně červenou větrovkou...a Julča za náma se udělala tak malinkatou, že jí nešlo přiblížit ani foťákem.
Nevěřím, že by se mezi dogtrekaři našel zoufalec, který by s sebou tahal takovou kravinu navíc jako je těžká poplašná pistole.
Nakonec poděkování Pohodářům a vždy humorné polospící LenceB za poslední náročný Oderáček.

Offline brzda Rity

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 102
  • Souhlasu: 0
Re: Oderáček - poděkování :-)
« Odpověď #24 kdy: Září 16, 2008, 00:12:41 »
Ahoj všem pořadatelům kolem Oderáku, po vyhlášení jsem měl dost naspěch, tak že moc děkuji alespoň takhle...mrzí mě že jsem se zúčastnil jen třech ročníků,atmosféra byla vždycka perfektní...nebudete náhodou dražit tu multifotku co jste některým šťastnějším rozdávali???moc bych o ní stál.
PS: pozdravujte ty vaše zuřivý bizony na pastvinách  >:D

Offline brzda Rity

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 102
  • Souhlasu: 0
Re: Oderáček - poděkování :-)
« Odpověď #25 kdy: Září 16, 2008, 00:25:18 »
To musel být krásný zážitek... Ty krávy u nás na chatě jsou celoročně venku a lidí se bojí, jsou takové divoké... Takže se mi žádnou pohladit nepoštěstilo.  :)
kravičky jsou býložravci, lidi ani pejsky nežerou... když k nim v klidu přijdeš, většinou se i nechají podrbat nebo se odloudají pryč, ale když před nimi někdo začne utíkat leknou se že někde vzadu je k tomu utíkání důvod a oni nehodlají čekat až je "to" sežere - a v nastálé panice opravdu můžou člověka omylem pošlapat... ovšem 5-6 km/h teda jako úprk neberou  ;D
jo jo Ty jsi asi spala na knížce ne???:-)) já měl v nohách minimálně 75km, tak že jsem k nim NEUTÍKAL, když jsem vyděl jak jsou rozhodný, tak jsem celý stádo obcházel v 50ti metrovém oblouku, ale bylo to plat prtný...to jestli kravičky žerou pejsky nebo ne nevim, protože první která se o to pokoušela jsem vzal latí!!!pak už stačilo jen hlasitě řvát a posléze utíkat od nich...Teď s odstupem několika hodin je to sranda a další bezvadnej zážitek.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Oderáček - poděkování :-)
« Odpověď #26 kdy: Září 16, 2008, 08:11:20 »
no nevím, brzdiči  >:D , ale taky už jsem s Baroušem uprchlé stádo krav zaháněla... ono jde asi vždycky o to kdo má větší strach...

PS: já teda skoro celé poslední 2 km do kempu UTÍKALA a to jsem měla v nohách 100 km

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Oderáček - poděkování :-)
« Odpověď #27 kdy: Září 16, 2008, 08:33:41 »
Petro, ono jde hlavně o to, jaké plemeno je v ohradě, jak dalece je domestikované , jak silné mateřské pudy mají dotyčné krávy a potom jak velká je ta kráva Kráva :D. Já (mám zemědělku a dělala jsem v zemědělství )jsem několikrát zaháněla stáda a proto taky vím, jak některé kusy dokážou být agresivní a to strach z dobytka rozhodně nemám ;). Není kráva jako kráva  >:D
« Poslední změna: Září 16, 2008, 08:35:15 od Dáša »

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Oderáček - poděkování :-)
« Odpověď #28 kdy: Září 16, 2008, 08:55:58 »
Furt chcete dobrodružství, Kanada, Sever, Divoký západ... a pak jste hotofsoni z pár stračen na louce ;D

teda přiznám se, že když jsme s místníma kovbojema lovili ty uprchlý krávy (dogtrekař je blbec co nezavírá ohradníky!), tak mi taky bylo všelijak...když jich jde 70 proti tobě a ty máváš větví a modlíš se aby zahly do ohrady a nešly přes tebe a žigulíku přes střechu :-X

PS: Majitel krav mi vytrvale dělá nemravný návrhy a zve na večeři, na skleničku a hon na jelena...na to že mě původně chtěl nechat zavřít tak je to docela posun...jenom nevím, jestli tím správným směrem :o

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re: Oderáček - poděkování :-)
« Odpověď #29 kdy: Září 16, 2008, 09:25:41 »
Lenko, pozvi ho na Otu Pavla, pujč mu psa a on po 100 km vychladne, snad
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: