Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 4x a dost :-))

Autor Téma: 4x a dost :-))  (Přečteno 5687 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
4x a dost :-))
« kdy: Květen 22, 2008, 07:40:55 »
Oderáček bude letos už opravdu naposled (už máme okolí celé prochozené a už není kam natáhnout novou trať)
Chtěli bychom odměnit "věrné duše", to znamená ty, kteří se postavili na start všech čtyřech ročníků.
Dělala jsem inventuru ve výsledkovkách a na předešlých třech ročnících startovali:
Michal Nádvorník, Petr Brázda, Petr Dvořák (Gera), Martin Švancara, Michal Kyselka, rodina Fochlerů, Ivan Ulč, Marek Zrna, Laďa Krejčí, Roman Baláž, Luboš Bodlák, Miloš Slaměník, Martin Červenka, René Kazda, Mira Hurych, Laďa Urbášek, Bohumír Mráček, Markéta Slaměníková, Lucka Hübnerová, Markéta Pěkná, Juliána Nádvorníková, Jana Ondrášková, Saša Mráčková, Julča Zrnová a Alena Kohlová

Doufám, že jsem na nikoho nezapomněla...pokud ano, tak se ozvěte! :)

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: 4x a dost :-))
« Odpověď #1 kdy: Květen 22, 2008, 09:00:37 »
Ještě jsi zapoměla Karla Gotta  ;D :D
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
Re: 4x a dost :-))
« Odpověď #2 kdy: Květen 22, 2008, 18:52:36 »
Lenko a přesuneš své pořadatelské vlohy do jiných končin (třeba směrem na Beskydy), nebo už toho organizování máš po krk ?
A+G+J

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: 4x a dost :-))
« Odpověď #3 kdy: Květen 22, 2008, 19:05:12 »
Je pár nápadů a tipů kam se posunout dál (Beskydy, Chřiby, Hlučínsko...), ale záleží na místních domorodých dogtrekkařích jestli budou mít čas a chuť něco opravdu pořádat... Ráda pomůžu co můžu, ale bude to na nich...necháme se překvapit... ;)

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
Re: 4x a dost :-))
« Odpověď #4 kdy: Květen 22, 2008, 19:26:52 »
tak snad se tu nějací zkušení pořadači najdou  ;) pomoct někomu to bych mohla taky, ale jěště by se mi muselo říct co, kdy, kde, jak   8)
A+G+J

Offline Juliána

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Souhlasu: 3
  • Bero & Shadow
Re: 4x a dost :-))
« Odpověď #5 kdy: Květen 22, 2008, 21:31:57 »
Joooooo, Chřiby! Jsem pro Chřiby! To by bylo super....času je sice dost, ale kdyby Chřiby vyšly, nebyla bych jediná, kdo by se radoval :-)

Offline indian

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 76
  • Souhlasu: 0
Re: 4x a dost :-))
« Odpověď #6 kdy: Květen 25, 2008, 10:42:06 »
Hlučínsko už mám v plánu docela dlouho a myslím že by nebyl problém najít cca 90 km s minimem afaltu, s množstvím hospůdek, vhodné zázemí atd.
prostě tak aby si přišli všichni na své. ;)
Horší je to však s turistickým značením. :-X
##tochu odbočím-Minulý víkend jsem našel takřka za kopcem idealní trať pro sprinty-káry. široké členité cesty s velkými možnostmi předjíždění, no prostě paráda. bylo by dost zajimavé tam nějaké závody uspořádat

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: 4x a dost :-))
« Odpověď #7 kdy: Květen 25, 2008, 10:50:53 »
Indian: vždyť na to konto Hlučínsko uvádím (jsme to rozebírali na některým Oderáku)...pokud to nachystáš tak rádi přiložíme ruku k dílu ;)

Sprintík 50 km od baráku bych uvítala...a kdyby šel natáhnout i midík...to by byla věc :)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: