Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Pozor na překupníky psů!

Autor Téma: Pozor na překupníky psů!  (Přečteno 17732 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re:Pozor na překupníky psů!
« Odpověď #15 kdy: Leden 20, 2013, 20:13:52 »
PS: Vikina hárá, Plyš tady dělá neskutečný věci, nechcete ho někdo? Připlatím ;D

Dobře ti tak, mohla jsi Plyše dat k mé kamosce Janě, co chodí midy, Plyš by  chodil na vychazky, Jany čuby jsou kastrovany(jednu uz tak dostala, druha mela nejaky zanety) obcas by ho srovnaly moje holky, jo, komu neni rady, tomu se od Plyše nepomuže.
PPS- jaktoze Plys nejede na Sedivak, copak tam furt musim byt za toho nejpomalejsiho já?

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Pozor na překupníky psů!
« Odpověď #16 kdy: Leden 20, 2013, 21:14:46 »
Já ti ho klidně na Šediváka připřáhnu...jenom mu nesmíš dát reflexní buty, aby si je cestou neprohlížel ;D

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re:Pozor na překupníky psů!
« Odpověď #17 kdy: Leden 20, 2013, 21:27:50 »
Boticky u nas smí nosit pouze Esinka z Jančíků. Obavam se bych Pliše asi cestou udeřila, jelikož od te doby co jsem videla Pliše děkuji Bohu a nebesům za moje inteligentí čubičky

Offline Boudicka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 28
Re:Pozor na překupníky psů!
« Odpověď #18 kdy: Leden 21, 2013, 08:23:25 »
Vikoplyska....
Jste neinformovani, poněvadž kdybyste se zeptali míry hurycha, tak Vám mohl vysvětlit, že takovéto spojení se jmenuje dle chovatelskeho řadu Grunmund něco Hund. Otec gronat, matka mutka,. Spojení se uskutečňuje zásadně za polárním kruhem a štěňata se rodí na sněhu a ledu, aby byla zaručena jejich nejvyšší odolnost. Takovéto superodolne stěně zaručuje po prodeji svému chovateli velké bohatství a nehynouci slávu  >:D


Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Pozor na překupníky psů!
« Odpověď #19 kdy: Leden 21, 2013, 13:50:16 »
To si dovedu představit...monstrum...zvíře s nevinným kukučem Plyše a svině po Vikině...ale mohla bych to výhodně prodávat na sídliště...jako hubič "škůdců"...pojď Alíčku, budeš se kamarádit s tím roztomilým pejskem...a to bylo poslední co Alíček udělal. :-X
V každém případku Plyš byl včera separován mimo dámské oddělení...a ječí tím pádem 3x tolik...V rámci zachování dobrých sousedskýv vztahů povalí na noc všechno do vozíku.

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re:Pozor na překupníky psů!
« Odpověď #20 kdy: Leden 21, 2013, 14:13:03 »
To si dovedu představit...monstrum...zvíře s nevinným kukučem Plyše a svině po Vikině...ale mohla bych to výhodně prodávat na sídliště...

Nebo do politiky...  >:D
tombru

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Pozor na překupníky psů!
« Odpověď #21 kdy: Leden 21, 2013, 14:23:21 »
Vikina lidi nežere...i když...kdo říká, že politik je člověk. >:D

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re:Pozor na překupníky psů!
« Odpověď #22 kdy: Leden 21, 2013, 14:49:18 »
No to je spíš otázka hladu a když bude takovej dobře živenej politik... Ale já to spíše myslel tak, že by to byl vhodný politikův společník. Zvířátka u lidí mediálně frčí a povahově by si bezvadně sedli  ;) .
No vem si kdyby taková třeba Markéta L. byla na plakátu s tvým krasavcem (myslím samozřejmě psa...) To by bylo klááásné  O:-)  O:-)  O:-) Aspoň by se na ty plakáty dalo dívat  O:-)

Plyš na hrad!!! A mě už asi taky hrabe... No nic dobalit a zejtra hurá do Orlickech na Šediváka. Taky pes...
tombru

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re:Pozor na překupníky psů!
« Odpověď #23 kdy: Leden 21, 2013, 15:45:38 »
Plyš na hrad!!!

To jsi to nemoh říct dřív? 50 tisíc podpisů bysme sehnali, né?  >:D

Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Bára B

  • Host
Re:Pozor na překupníky psů!
« Odpověď #24 kdy: Leden 21, 2013, 20:55:38 »
teď už mnáš smůlu, leda bys ho podstrčila některému z kandidátů - vykrmení jsou dost :DDDDD
ad Markéta L: ještě že ten dodatek, to bys Ježourovi přece neudělal :DDDD

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Pozor na překupníky psů!
« Odpověď #25 kdy: Leden 21, 2013, 21:44:57 »
Lidi já jsem mimoň, kdo je Markéta L.?
Na televizu nečumím, noviny nečtu :o

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re:Pozor na překupníky psů!
« Odpověď #26 kdy: Leden 21, 2013, 22:26:53 »
Lidi já jsem mimoň, kdo je Markéta L.?
Na televizu nečumím, noviny nečtu :o

No poněkud jsem to popletl (dnes jsem měl poněkud slabší den a tentokrát za to nemohla špatná elekrónka z Katody Holomóc) myslel jsem Markétu Z. a navíc Ty už jsi emigrovala do jiného kraje, takže na tebe asi nejukala z plakátů na nádraží a výpadovkách z města :-) při volbách do krajů.
tombru

Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
Re:Pozor na překupníky psů!
« Odpověď #27 kdy: Leden 21, 2013, 22:33:22 »
Lidi já jsem mimoň, kdo je Markéta L.?
Na televizu nečumím, noviny nečtu :o

No poněkud jsem to popletl (dnes jsem měl poněkud slabší den a tentokrát za to nemohla špatná elekrónka z Katody Holomóc) myslel jsem Markétu Z. a navíc Ty už jsi emigrovala do jiného kraje, takže na tebe asi nejukala z plakátů na nádraží a výpadovkách z města :-) při volbách do krajů.

tak nevím jak ježura ale já se nechytám ani po opravě,
nehledě na to že ani google se k tomu nestaví nijak jednoznačně fňuk
Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Pozor na překupníky psů!
« Odpověď #28 kdy: Leden 22, 2013, 07:37:38 »
Ježura se taky stále nechytá...zřejmě Tomovi utkvěla v paměti nějaká holka z plakátu...
Sice jsem emigrovala, ale rodnou Hanou navštěvuju... kdyby byl na plakátě hezkej kluk, tak bych si asi všimla :-*

PS: Jak může dospělá osoba (pravděpodobně mužského pohlaví) použít výraz FŇUK?  :o

Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
Re:Pozor na překupníky psů!
« Odpověď #29 kdy: Leden 22, 2013, 08:15:36 »
Ježura se taky stále nechytá...zřejmě Tomovi utkvěla v paměti nějaká holka z plakátu...
Sice jsem emigrovala, ale rodnou Hanou navštěvuju... kdyby byl na plakátě hezkej kluk, tak bych si asi všimla :-*

PS: Jak může dospělá osoba (pravděpodobně mužského pohlaví) použít výraz FŇUK?  :o

třeba zkouší výraz alá "psí oči", ale moc neočekává že by to mělo nějaký efekt  ^-^
Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: