Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Pozor na překupníky psů!

Autor Téma: Pozor na překupníky psů!  (Přečteno 17724 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Pozor na překupníky psů!
« kdy: Červenec 23, 2008, 18:06:37 »
Minulý týden jsem se ujala malamutíka (nabízen zdarma), večer před tím, než k nám psík dorazil, mi nějaká osoba nabízela to stejné štěně za peníze!!!!  Na ICQ vystupuje pod přezdívkou chicopela. Prohnala jsem to "gůglem" a narazila na zajímavé odkazy typu "chicopela překupnice psů" apod. )
Slečna sbírá  psy s PP zdarma, módní plemena i bez PP, pod různými dojemnými historkami loudí štěňata zadarmo atd. a potom dál nabízí k prodeji. Takže všichni co nabízíte levně nebo zdarma pejsky, sháníte domov různým útulkáčkům apod, tak buďte ve střehu a řádně si zájemce proklepněte!

Sindynka

  • Host
Re:Pozor na překupníky psů!
« Odpověď #1 kdy: Leden 17, 2013, 15:26:38 »
Mno i proto sem dala štěňata za docela vysokou cenu, aby se ani takový neozývali na jednu stranu, ještě mi pořádně nikdo nevysvětlil, co si mám představit pod pojmem překupník. Tak už začínám tušit, každopádně (a to podotýkám, nejsem na PP) dle mě to není zas tak hrozný, že koupí nebo vyloudí štěně za nízkou cenu a prodá ho dráž, blbý to je pro toho kdo ho odchoval, ale zas když je hloupej... ale sou horší věci ne? Každej asi dneska rejžuje, na čem se dá, ale hlavně, že se o štěně stará, než ho prodá... horší sou dle mě sklepní a kůnové množírny, ne?

Offline bonec

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 42
Re:Pozor na překupníky psů!
« Odpověď #2 kdy: Leden 19, 2013, 21:53:22 »
Najít ještě něco horšího se dá téměř u čehokoliv, mě spíš zaráží že se dotyčné daří ty psy pak prodat - při dnešním nekonečném počtu psů hledajících nový domov, kdy jsou to psi s PP, mladí, atraktivní a každé umístění je malý zázrak.. Myslím že by každého kdo se motá kolem psů v nouzi velmi zajímalo know-how jak psi nejen umístit, ale dokonce ještě za ně dostat zaplaceno :o :) Možná je právě v tom to kouzlo, že když za psa "můžou" lidi zaplatit, je to pro ně mnohem lákavější nabídka... :o

Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
Re:Pozor na překupníky psů!
« Odpověď #3 kdy: Leden 19, 2013, 22:33:30 »
ehm mimo záznam stačí najít idiota co klidne zaplatí 50 litrů za škutinu, ale musím se to správně zaonačit, např. nedavno se chlubil jeden takovej že má raritu jezevčího setra naprostej unikát jen pár kousků v ČR. no nedejte padesátku za obyč. ořecha ;-p
Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Pozor na překupníky psů!
« Odpověď #4 kdy: Leden 20, 2013, 08:25:56 »
No asi nějak tak, musí se v tom umět chodit.
Tahle dáma mi napřed Plyše nabízela k prodeji za 5 tis., když zjistila, že už ho mám doma a zadara, tak přišla s dojemnou historkou, že ho chtěla dát postižené kamarádce a jestli bych jí ho za litr nenechala....takže to měla rozjetý na víc frontách a kupec za těch 5 tis. byl.
PS: Vikina hárá, Plyš tady dělá neskutečný věci, nechcete ho někdo? Připlatím ;D

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re:Pozor na překupníky psů!
« Odpověď #5 kdy: Leden 20, 2013, 11:44:53 »
Jak nechcete ? Snad nechcete někdo unikátního tažného psa vyšlechtěného do těch nejtvdrších podmínek? Grónského malamuta - raritu unikátně importovanou z nově objevených bílých míst polárního kruhu. Tento pes vyniká tvrdostí a houževnatostí skutečného psího bojovníka :-D Vhodný i pro alergiky + má antistatickou srst - cena za štěně - pouhých 1000 euro. Přijímáme rezervace.


Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Pozor na překupníky psů!
« Odpověď #6 kdy: Leden 20, 2013, 12:48:52 »
Jj... Marci Součková (v přechodném pominutí smyslů na cca 70 km Šeráku) té zázračné rase vymyslela i jméno...vikoplyška!

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re:Pozor na překupníky psů!
« Odpověď #7 kdy: Leden 20, 2013, 15:11:39 »
Jak nechcete ? Snad nechcete někdo unikátního tažného psa vyšlechtěného do těch nejtvdrších podmínek? Grónského malamuta - raritu unikátně importovanou z nově objevených bílých míst polárního kruhu. Tento pes vyniká tvrdostí a houževnatostí skutečného psího bojovníka :-D Vhodný i pro alergiky + má antistatickou srst - cena za štěně - pouhých 1000 euro. Přijímáme rezervace.

To už ti nestačí malabox? :-D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re:Pozor na překupníky psů!
« Odpověď #8 kdy: Leden 20, 2013, 15:18:46 »
vikoplyška nezní dost urozené, to se na mě nezlobte :D malobox je krásný nápad  a už ho někdo uskutečnil  :o normálně jsem na bazoši viděla boxo-husky  :o

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re:Pozor na překupníky psů!
« Odpověď #9 kdy: Leden 20, 2013, 15:25:50 »
Vikoplyška není urozené, ale uhozené. Tudíž přesně vystihující povahu potenciálních štěňat.  :P
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline bonec

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 42
Re:Pozor na překupníky psů!
« Odpověď #10 kdy: Leden 20, 2013, 16:23:55 »
Tak si tak řikam něco mi tu nehraje, Ježura má Plyše II. ...? No chvíli mi to trvalo :)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Pozor na překupníky psů!
« Odpověď #11 kdy: Leden 20, 2013, 16:31:51 »
Nejsi sama, kdo na to čuměl, že někdo vytáhne vlákno 5 let starý...ale aspoň jsem si uvědomila jak dlouho se už s tou chlupatinou škaredou otravuju.

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re:Pozor na překupníky psů!
« Odpověď #12 kdy: Leden 20, 2013, 16:51:46 »
Vikoplyška? Neměla Marci namysli spíš výkopliška  :P  ;D ?

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re:Pozor na překupníky psů!
« Odpověď #13 kdy: Leden 20, 2013, 19:10:33 »
+ má antistatickou srst
to jako že slouží jako prachovka? :/


Offline bonec

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 42
Re:Pozor na překupníky psů!
« Odpověď #14 kdy: Leden 20, 2013, 19:45:25 »
+ má antistatickou srst
to jako že slouží jako prachovka? :/
za ty prachy... bude i prachovka


 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: