Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Návrhy

Autor Téma: Návrhy  (Přečteno 69672 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Re: Návrhy
« Odpověď #30 kdy: Červenec 09, 2007, 21:12:24 »
a nechceš sa vyspovedať? uľaví sa ti...  ;) ;D
peppo

Bája

  • Host
Re: Návrhy
« Odpověď #31 kdy: Září 03, 2007, 15:45:14 »
Nejde mi se zaregistrovat... nepřijde mi aktivační mejl .....fix!  :'(  >:(

Offline Kryštof+Naru

  • Administrator
  • čtyřprsťák
  • *****
  • Příspěvků: 132
  • Souhlasu: 1
Re: Návrhy
« Odpověď #32 kdy: Září 03, 2007, 15:48:28 »
Bája: a neskoncil ten aktivacni email mezi SPAMem?
pokud ho nenajdes, napis pod jakym emailem ci prezdivkou ses registrovala a aktivuju te rucne..

Bája

  • Host
Re: Návrhy
« Odpověď #33 kdy: Září 04, 2007, 08:20:09 »
Neskončil...vůbec nepřišel. A zkoušel jsem si ho posílat víckrát.  :'( Registrace byla na mail hundesport.k9@seznam.cz THX!

Offline Honza + Bajča

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 15
  • Souhlasu: 0
Re: Návrhy
« Odpověď #34 kdy: Září 04, 2007, 09:58:35 »
Dík!  ;)
"Tak mně napadlo, že bych si šel zaběhat..... Když jsem doběhl na okraj obce, řekl jsem si, že bych mohl běžet na kraj města. Když jsem byl na kraji města, řekl jsem si, že bych mohl běžet na kraj kraje. Když jsem doběhl na kraj moře, otočil jsem se a běžel jsem dál..."
Forrest Gump

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
dotaz
« Odpověď #35 kdy: Prosinec 10, 2007, 16:45:00 »
Zjistila jsem, že jako "host" nevidím anketky a přílohy, nejde to nějak přepnout, ať to vidí i ti na návštěvě?

Offline Kryštof+Naru

  • Administrator
  • čtyřprsťák
  • *****
  • Příspěvků: 132
  • Souhlasu: 1
Re: Návrhy
« Odpověď #36 kdy: Prosinec 11, 2007, 10:02:10 »
Ankety bys měla vidět i jako host, jen nevidíš výsledek a nemůžeš hlasovat...s tím toho moc udělat nejde
přílohy i pro neregistrované by se zapnout mohly, pokud to posvětí Tombru :)

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Návrhy
« Odpověď #37 kdy: Prosinec 11, 2007, 23:07:41 »
No já bych to raději nepovoloval, ať něco motivuje lidi se přihlásit, jinak by to za chvilku byla jen horda anonymů a furt by se bojovalo s robotama a spamem.
tombru

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Návrhy
« Odpověď #38 kdy: Duben 17, 2008, 13:12:53 »
proč nemůžoou být 2 registrace z jednoho mejlu???
Sem chtěla zaregistrovat i Luboše kdyby vám chtěl něco důležitého sdělit a ono se to se mnou hádalo... mám 2 mejly, tak jsem to dala na druhý, ale proč je to zakázáno?

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Návrhy
« Odpověď #39 kdy: Duben 17, 2008, 13:35:40 »
proč nemůžoou být 2 registrace z jednoho mejlu???
Sem chtěla zaregistrovat i Luboše kdyby vám chtěl něco důležitého sdělit a ono se to se mnou hádalo... mám 2 mejly, tak jsem to dala na druhý, ale proč je to zakázáno?

No třeba proto, aby spamovací automaty nemohly tak jednoduše pomocí jedné dočasně funkční e-mail schránky zahltit tento systém falešnýma registracema a následně spam příspěvkama.

Důvodů je víc, tohle je jeden z nich.
tombru

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
úklid fóra
« Odpověď #40 kdy: Leden 02, 2009, 10:47:10 »
Po vystřízlivění po změně roku jsem se odhodlal k pročištění fóra (úklid Augiášova chlévu), snahou bylo zpřehlednění a uspořádání témat.

Po všech možných pokusech o koncensus v názvosloví jsem byl v zájmu pořádku přistoupit k opatření jakým je použití označení dogtrekking na tomto fóru.

Pokud tedy budete chtít toto fórum využívat k anotacím na svoje akce (v ČR), používejte označení "dogtrekking" pouze pro akce podle pravidel dogtrekkingu http://www.dogtrekking.info/pravidla_dogtrekkingu2.htm pokud to nebudete respektovat, bude název vašeho tématu upraven administrátory v souladu s tímto pravidlem.

Respektuje se tím jednomyslná shoda v názorech na to co je to dogtrekking všech pořadatelů akcí dle současných pravidel. A jelikož webové stránky dogtrekking.info a tato diskuze jsou provozovány na základě jejich finačního přispění (příspěvky na technické zajištění chodu) je podle mě správné toto tímto způsobem respektovat.

Na webu jsou již aktualizovaná pravidla (změny jsou prozatím označeny kurzívou), zápis ze schůzky pořadatelů bude k dispozici během ledna.

Přeji úspěšný celý následující rok! - Tomáš Soural, administrátor dogtrekking.info   
« Poslední změna: Leden 02, 2009, 11:52:10 od tombru »
tombru

Offline Charles

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 39
Re: Návrhy
« Odpověď #41 kdy: Leden 08, 2009, 13:37:55 »
Pokud tedy budete chtít toto fórum využívat k anotacím na svoje akce (v ČR), používejte označení "dogtrekking" pouze pro akce podle pravidel dogtrekkingu http://www.dogtrekking.info/pravidla_dogtrekkingu2.htm pokud to nebudete respektovat, bude název vašeho tématu upraven administrátory v souladu s tímto pravidlem.

ANO, TAK JE TO SPRAVNE!
nechapu, jaxi dosud mohli ti "Chodiči se psi" dovolit pouzivat nasi znacku a chraneny nazev tak zbuhdarma - cimz matli sirokou laickou verejnost

ale jen pro info, abych vedel, co mam na foru hledat, pokud budu chtit najit midovej dogtrekking - JAK SE TYTO AKCE MAJI OZNACOVAT?
resp. na co je administratori prejmenuji?

prijde mi polovicate, rict A - nepouzivejte DT
a nerict i B - pouzivejte ...??? - nebo ze by se na tom poradatele jednomyslne neshodli???!!!
Československý včák?
Parťák a společník, neopakovatelný...

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Návrhy
« Odpověď #42 kdy: Leden 08, 2009, 15:42:04 »

K tomuto je toto moje vyjádření:

Stránky dogtrekking.info a tato diskuze jsou provozovány za podpory pořadatelů akcí dle pravidel uvedených na dogtrekking.info Tito lidé si nepřejí, aby zde byly nazývány jako dogtrekking akce které nesplňují tyto pravidla. To je snad pochopitelné.

Já to jako admistrátor toto respektuji.

Pokud to někomu nevyhovuje, může si založit vlastní stránky a vlastní diskuzi a na ní si dělat co on uzná za vhodné.

 
tombru

Offline Charles

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 39
Re: Návrhy
« Odpověď #43 kdy: Leden 09, 2009, 11:48:44 »
No fajn, to ja chapu, ze na "svem" servru si poradatele muzou/chteji urcovat pravidla - rozporuju to snad? NE!

ale mne zajima, JAK SE TYTO AKCE MAJI XAKRU OZNACOVAT?
jak se budou nazyvat dogtrekkingove midy?

predem (mozna zbytecne) dekuji za odpoved
Československý včák?
Parťák a společník, neopakovatelný...

Offline Charles

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 39
Re: Návrhy
« Odpověď #44 kdy: Leden 09, 2009, 12:05:44 »
TYYYY VOGO - ja to nasel

no to je HNUS - "doghiking"
výraz, který se osvědčil u našich zahraničních kolegů??? googl nasel celych 6! stranek odkazu, pulka relevantnich, 90% ve smyslu DT/DH
Československý včák?
Parťák a společník, neopakovatelný...

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: