Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Anonymové

Autor Téma: Anonymové  (Přečteno 11686 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Anonymové
« kdy: Říjen 15, 2008, 16:15:12 »
V návaznosti na včerejší debatu zde a následné hrubé osobní útoky "anonymů" by mě zajímalo, jesti by bylo možné, aby možnost psaní příspěvků měli jen přihlášení uživatelé?
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Anonymové
« Odpověď #1 kdy: Říjen 15, 2008, 23:14:20 »
V návaznosti na včerejší debatu zde a následné hrubé osobní útoky "anonymů" by mě zajímalo, jesti by bylo možné, aby možnost psaní příspěvků měli jen přihlášení uživatelé?

Ta možnost tu samozřejmě je, ale považuji to za už poměrně krajní řešení. Hodně jsem o tom přemýšlel, a první krok bude asi ten, že podobné příspěvky (osobní sprosté, hanlivé, urážlivé) od anonymních, tedy neregistrovaných uživatelů (případně od registrovaných s nejasnou identitou) budou považovány za SPAM a budou odstraňovány.

Takový příspěvek můžete i sami nahlásit pomocí volby "nahlásit moderátorovi" s vysvětlením proč, a ten rozhodne.

V podstatě to bude platit i pro registrované uživatele, ovšem podle mírnějších kritérii.

Stále spoléhám na to, že se jedná o jednotlivé excesy některých jedinců a nerad bych tak omezoval nějakým plošným opatřením ostatní. Ovšem pokud to bude neúnosné, může dojít i na různá další technická omezení, jako je blokování přístupu konkrétním počítačům ze kterých jsou tyto zprávy posílány , omezování práv příspívání, prohlížení a podobně.

Vše záleží na vás... a na mé trpělivosti... :P
tombru

Offline vašek

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 48
  • Souhlasu: 0
Re: Anonymové
« Odpověď #2 kdy: Říjen 16, 2008, 08:28:29 »
Rozhodně su pro variantu : "...Takový příspěvek můžete i sami nahlásit pomocí volby "nahlásit moderátorovi" s vysvětlením proč, a ten rozhodne."
Takhle bude mít moderátor víc práce O0, ale filtr na nepřihlášené je podle mě blbost.
PS: "...může dojít i na různá další technická omezení, jako je blokování přístupu konkrétním počítačům ze kterých jsou tyto zprávy posílány" - tak to bych chtěl vidět  :D, pár společných IP adres (uzlů), apod. a budeš řešit tolik dalších problémů, že se z toho osypeš  O0

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Anonymové
« Odpověď #3 kdy: Říjen 16, 2008, 09:52:19 »
par spolecnych IP adres moc nehrozi. A pokud jo, vzdy je reseni, aby ti uzivatele se prihlasili a nepsali anonymne... - tim si SVE VLASTNI problemy vyresi...

Rozhodně su pro variantu : "...Takový příspěvek můžete i sami nahlásit pomocí volby "nahlásit moderátorovi" s vysvětlením proč, a ten rozhodne."
Takhle bude mít moderátor víc práce O0, ale filtr na nepřihlášené je podle mě blbost.
PS: "...může dojít i na různá další technická omezení, jako je blokování přístupu konkrétním počítačům ze kterých jsou tyto zprávy posílány" - tak to bych chtěl vidět  :D, pár společných IP adres (uzlů), apod. a budeš řešit tolik dalších problémů, že se z toho osypeš  O0

Offline vašek

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 48
  • Souhlasu: 0
Re: Anonymové
« Odpověď #4 kdy: Říjen 16, 2008, 11:45:16 »
par spolecnych IP adres moc nehrozi. A pokud jo, vzdy je reseni, aby ti uzivatele se prihlasili a nepsali anonymne... - tim si SVE VLASTNI problemy vyresi...
Mě už tímhle "alternativním" způsobem několikrát odstřihli a měl jsem s tím neskutečnou spoustu problémů s vysvětlováním, že nejsem ten ..., že můj poskytovatel internetu má na jedné IP 10 uživatelů. Proto moje obavy :)

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Anonymové
« Odpověď #5 kdy: Říjen 16, 2008, 14:59:40 »
Já byh to neviděl zase tak černě. 1.Těch sprostých anonymů není zase tolik,určitě byl každý z nás na jiných fórech, to je absolutně nesrovnatelné
2.Aspoň vidíme co si myslí dog-trekkařské podsvětí >:D

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Anonymové
« Odpověď #6 kdy: Říjen 16, 2008, 15:14:53 »
když se sem může zaregistrovat moje maminka, i když trek nikdy nešla, proč by se tady nemohli zaregistrovat ti ostatní? Klidně bych byla pro zákaz přispívání anonymů. Anonymům bych nechala právo prohlížet a chceš-li něco napsat, zaregistruj se. Ono je to stejně i tak v podstatě anonymní, ale přece jen už to trochu práce dá.
PS: kdo uhodne maminčin nick?  >:D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Anonymové
« Odpověď #7 kdy: Říjen 16, 2008, 15:24:59 »
Petro myslíš tu co nosí v košíčku bábovku a víno? Aby ti ji nezblajzl zlý vlk :) (nebo malamut i s piškotama)

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Anonymové
« Odpověď #8 kdy: Říjen 16, 2008, 15:38:37 »
rozumný pejsek ví že maminky se nepapají. A ty s košíčkem už vůbec ne ;D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Anonymové
« Odpověď #9 kdy: Říjen 16, 2008, 15:43:04 »
Malamut žere košíček i s Karkulkou ;D

Ale zase je pěkný, že si nechala přezdívku když už jsem ji pokřtila ;)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Anonymové
« Odpověď #10 kdy: Říjen 16, 2008, 16:37:51 »
Já byh to neviděl zase tak černě. 1.Těch sprostých anonymů není zase tolik,určitě byl každý z nás na jiných fórech, to je absolutně nesrovnatelné
2.Aspoň vidíme co si myslí dog-trekkařské podsvětí >:D

Taky si to myslím, člověk se o sobě dozví tolik zajímavého >:D
Navíc většina anonymů je podle stále se opakujících pravopisných chyb a slovních obratů tak snadno identifikovatelná ;D

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Anonymové
« Odpověď #11 kdy: Říjen 16, 2008, 18:13:10 »
Taky si to myslím, člověk se o sobě dozví tolik zajímavého >:D
Navíc většina anonymů je podle stále se opakujících pravopisných chyb a slovních obratů tak snadno identifikovatelná ;D

No to je fakt, přišli bysme o srandu. "Názorům" člověka, který není schopen se pod ně podepsat, se dá fakt akorát smát.  :D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Hyenka

  • Host
Re: Anonymové
« Odpověď #12 kdy: Říjen 24, 2008, 23:02:52 »
Když už jsme u těch Anonymů, tak se dnes celý den nemůžu přihlásit a to tak, že z různých počítačů. Fakt už mi to dost štve.  Tak že esli zrušíte anonymy, tak se nejspíš půjdu klouzat. :(

Offline evik

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 38
  • Souhlasu: 0
Re: Anonymové
« Odpověď #13 kdy: Říjen 25, 2008, 02:54:53 »
Já jsem asi byla hodná  >:D, protože už se můžu přihlásit, ale ještě nedávno to bylo takřka nemožné...
Eva & smečka

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: