Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Co dělat při problémech s přihlášením do fóra

Autor Téma: Co dělat při problémech s přihlášením do fóra  (Přečteno 14918 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Co dělat při problémech s přihlášením do fóra
« kdy: Květen 03, 2008, 09:51:53 »

Pohledem do chybového logu tohoto fóra jsem zjistil často se vyskytijící chybu při přihlašování - chybné heslo.

Když pominu to, že se občas někdo splete, může to být způsobeno i tím, že stránka s přihlašovacím oknem se ještě nenačetla celá, i když zobrazení už vypadá kompletní.

V tomto případě pak může dojít k chybě při odesílání hesla a přihlášení se nezdaří.

Při problémech znovu nahrajte stránku stiskem tlačítka F5 (reload, nebo tlačítko s šipkama v kruhu) a počkejte až se celá načte a doběhnou indikátory průběhu načítání - obvykle v dolní, nebo horní liště okna s www stránkou.

Myslete také na to, že počet chybných zadání hesla je omezen a může dojít k dočasnému zablokování přístupu (ochrana proti odhadnutí hesla pokusem).

Pokud heslo zapomenete, nebo je přístup stále zablokován, kontaktuje administrátora na servis(šnek)dogtrekking.info

tombru

Offline ještěrky

  • SPD
  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 87
  • Souhlasu: 6
Re: Co dělat při problémech s přihlášením do fóra
« Odpověď #1 kdy: Květen 03, 2008, 12:36:33 »
Ahoj zlý admine. Vystihl jsi problém. Na počítači doma jsu přihlášená pořád, bez problému. Ale když se přihlašuju někde jinde, třeba ve škole, vždy to heslo funguje až napodruhé. Ať dám tomu počítači času na rozmyšlenou kolik chce. Ale vzhledem k tomu, že druhý pokus vždy zabere, tak jsem to nikdy víc neřešila.
Lucka a Teryk

Hyenka

  • Host
Re: Co dělat při problémech s přihlášením do fóra
« Odpověď #2 kdy: Červenec 22, 2008, 12:26:31 »
No já mám momentálně problém, protože se přihlásím, což porběhne vpořádku, ale cca po pár sekundách se mi nahoře v rohu objeví "host", i když  v diskuzi jsem označená jako on-line. Dneska se to opakovalo několikrát, podařilo se mi pracně vmezeřit dva příspěvky pod nickem díky opakovanýmu nahrávání stránky a s tím třetím už sem měla smůlu :-( Tak nevim, jstli dělám neco blbě já nebo " chyba není na mém přijímači"  ::)

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Co dělat při problémech s přihlášením do fóra
« Odpověď #3 kdy: Červenec 22, 2008, 12:44:05 »
Ahojky ,když jsem doma na PC tak se musím přihlašovat, ale jakmile přeskočím někam jinam, musím se přihlašovt znovu, když jsem u mámy na PC, tak si najedu na dogtrekking info a jsem automaticky přihlášená, bez jakéhokoliv zadávání hesla - to se mi moc nelíbí. :(

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Co dělat při problémech s přihlášením do fóra
« Odpověď #4 kdy: Červenec 22, 2008, 13:48:43 »
Mě to taky posledních 14 dnů vypadává stále přihlášení a musím se vždy znovu přihlásit a mohu tam zatrhnou jak chci to trvalé přihlášení a nepomáha to.Teď zase 2 dny už to funguje dobře a jsem stále přihlášen.Dosud mě to od spuštění tohoto chatu nikdy ani jednou toto nezlobilo.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Radka a hovíci

  • Host
Re: Co dělat při problémech s přihlášením do fóra
« Odpověď #5 kdy: Červenec 23, 2008, 20:37:53 »
Mně to taky zlobí,zadám heslo a buď jsem přihlášená tak na první minutu nebo se nepřihlásím vůbec...zlobí mě to už dlouho,tak jsem to vzdala a píši jako host.Přihlásit se na trvalo se mi nedaří vůbec :-(

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Co dělat při problémech s přihlášením do fóra
« Odpověď #6 kdy: Červenec 23, 2008, 21:26:27 »
Mě už to zase asi druhý den šlape bez problému a jsem stále přihlášený.Toto odhalí proč se to děje asi jen Kryštof  O:-)
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Co dělat při problémech s přihlášením do fóra
« Odpověď #7 kdy: Červenec 23, 2008, 22:38:34 »
Ahojky ,když jsem doma na PC tak se musím přihlašovat, ale jakmile přeskočím někam jinam, musím se přihlašovt znovu, když jsem u mámy na PC, tak si najedu na dogtrekking info a jsem automaticky přihlášená, bez jakéhokoliv zadávání hesla - to se mi moc nelíbí. :(

To vše bude souviset s nastavením cookies v jednotlivých prohlížečích-počítačích. Podle úrovně "nastavení zabezpečení osobních údajů" jak to nazývá Internet Explorer může docházet k mazání techto identifikačních údajů třeba i při přechodu na jinou stránku mimo diskuzi, při ukončení prohlížeče, nebo vůbec - pak zaškrtnutím políčka přihlášení "natrvalo" systém nebude vyžadovat přihlášení dokud se nepřihlásíte z jiného počítače.

Pokud máte problémy s vypadáváním po pár minutách, uveďte jaký používáte prohlížeč a typ připojení k internetu, pak by se dalo lépe dopátrat v čem je problém.
tombru

Hyenka

  • Host
Re: Co dělat při problémech s přihlášením do fóra
« Odpověď #8 kdy: Srpen 22, 2008, 09:31:51 »
Takse mipřihlašování na chvíli zlepšilo, ale teď je to zas na nic. Po přihlášení mám nahoře "host" a chce to po mě zadat jméno, ale u příspěvků se ukazuje, že jsem "on-line".  :o

Offline Kuželka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 25
  • Souhlasu: 0
Re: Co dělat při problémech s přihlášením do fóra
« Odpověď #9 kdy: Květen 29, 2009, 22:18:46 »
Chtěla jsem si do profilu nahrát fotku, ale zmenšuju a zmenšuju a pořád se mi zobrazuje jen okénko s křížkem. Jaká je správná velikost fotky? Nebo je problém v něčem jiným? Je fakt, že já a technika....  ;D to je vražedná kombibace

Offline Kryštof+Naru

  • Administrator
  • čtyřprsťák
  • *****
  • Příspěvků: 132
  • Souhlasu: 1
Re: Co dělat při problémech s přihlášením do fóra
« Odpověď #10 kdy: Květen 30, 2009, 13:05:59 »
Kuželka: To bude nejspíš problém Internet Exploreru, který neumí zobrazit některé PNG soubory.
Nastav fotce rozměry max 65x65 (jinak ji server zmenší a uloží jako PNG) a ulož ji jako GIF nebo JPG, pak bys ji měla vidět.
Nebo můžeš použít jiný prohlížeč (Firefox, Chrome, Opera...) který tyhle problémy nemá.

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Co dělat při problémech s přihlášením do fóra
« Odpověď #11 kdy: Červen 15, 2009, 08:57:31 »
Opraveno vkládání příloh a avatvarů. Prvaděpodobně po upgrade fóra byly některé adresáře automaticky z bezpečnostních důvodů uzamčeny pro zápis.
tombru

Kristýna

  • Host
Re: Co dělat při problémech s přihlášením do fóra
« Odpověď #12 kdy: Březen 24, 2010, 17:45:44 »
Chci se přihlásit z mobilu, neplatné heslo,  chci tedy poslat heslo,  uživatelské jméno neexistuje :-(

Offline Kristýna, Aranka a Žižla

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 219
  • Souhlasu: 0
Re: Co dělat při problémech s přihlášením do fóra
« Odpověď #13 kdy: Březen 24, 2010, 17:56:16 »
UŽ takže beru zpět,  bylo to rukama

Zia

  • Host
Re: Co dělat při problémech s přihlášením do fóra
« Odpověď #14 kdy: Duben 28, 2011, 22:28:48 »
Stále se mi nedaří aktivovat účet, abych se mohla přihlásit. Něco dělám blbě. Jsem počítačový analfabet. Prosím pomozte! nejlíp by bylo, kdyby mě někdo hodný, šikovný, trpělivý naváděl přes telefon. Je to možné se takhle s někým domluvit, Prosím? (Třeba Kryštofe?)
Annazia (Zia)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: