Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 info: Oravský Dogtrekking 2007

Spojené události

  • Oravský Dogtrekking: Červen 28, 2007 - Červenec 01, 2007

Autor Téma: info: Oravský Dogtrekking 2007  (Přečteno 31488 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Boudička

  • Host
Re: info: Oravský Dogtrekking 2007
« Odpověď #15 kdy: Červen 21, 2007, 14:39:41 »
Veru , tak jestli vemete julču , tak vemte ju , my můžem dojet vlakem , stejnak musíme ještě do Brna pro Tequilu. A navíc , jestli Žandě vydají pas , tak pojede s náma taky( malá segra) , a to by do jednoho auta bylo přeci jen trochu moc.

Ještě pro ty , co jedou - jak ste to pořešili s mapou??? - já viděla pár turistických jsou podobným našim KČTčkám , ale trasa by byla polepená ze tří map , krát dva lidi , to je map šest...a zhruba asi šest stovek jen za mapy  :o našli jste něco lepšího? ???

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: info: Oravský Dogtrekking 2007
« Odpověď #16 kdy: Červen 21, 2007, 16:17:21 »
Pořadatel mě psal že bude mít k dispozici natištěné mapy tratě pro účastniky a že do pátku uveřejní čísla map,které by se hodily,ale asi to budou opravdu nejméně 3 mapy :(
Takže kupovat mapy vyjde tak trochu draho.Nejlepší bude asi spoléhát na ty mapy a itinerář na místě a doufat že budou přesné o ostré jako orginály.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Juliána

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Souhlasu: 3
  • Bero & Shadow
Re: info: Oravský Dogtrekking 2007
« Odpověď #17 kdy: Červen 21, 2007, 17:06:01 »
Děkuju, zítra to budu vědět i já, jestli mám na 100% čas a peníze na Oravu. Jdu offline, tak zatím a zítra přes telefon! ;-)

Jul.

Offline Kryštof+Naru

  • Administrator
  • čtyřprsťák
  • *****
  • Příspěvků: 132
  • Souhlasu: 1
Re: info: Oravský Dogtrekking 2007
« Odpověď #18 kdy: Červen 21, 2007, 18:23:43 »
zkusil jsem pospojovat naskenovane mapy a vysly mi z toho 2 verze:
trosku vybledla (a mirne nesedici) verze z turistickeho atlasu slovenska (1343x2003, 1MB)
ostrejsi (ale asi trosku starsi) verze z turistickych map slovenska (1821x2645, 1.5MB)

chybi zaznacit trat a vytisknout...asi bych to zkusil rozdelit na 4 dily (nejdriv to zkusim vytisknout na CB tiskarne, at vim, jestli bude takova velikost idealni) a nechat vytisknout jako digitalni fotku - u Happy Foto stoji format 13x19 5,90Kc, takze vysledna mapa formatu 26x38 by prisla na 24Kc

pokud by mel nekdo zajem, muzu to nechat udelat vickrat, ale radeji se jeste domluvim s poradateli, jak to budou mit vymyslene oni - at to nedelam zbytecne...

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: info: Oravský Dogtrekking 2007
« Odpověď #19 kdy: Červen 22, 2007, 09:18:14 »
Julčo, jedeme dvěma, takže teď je to na tobě :-) Ahoj

Offline Kryštof+Naru

  • Administrator
  • čtyřprsťák
  • *****
  • Příspěvků: 132
  • Souhlasu: 1
Re: info: Oravský Dogtrekking 2007
« Odpověď #20 kdy: Červen 22, 2007, 13:52:01 »
tak pořadatel odepsal, že se do těch map mám pustit...

po testovacím ČB tisku mi vychází několik variant, od nejmenší po největší:
1) 2x 10x15 = 15x20 za  8Kč - 1:75 000, pro dobré oči, velikost nejmenších textů asi jak font Time New Roman velikosti 4
2) 2x 13x18 = 18x26 za 14Kč - 1:63 000, to mi přijde skoro tak akorát, velikost nejmenších textů asi jak font Time New Roman velikosti 5
3) 4x 10x15 = 20x30 za 16Kč - 1:55 000, asi ideální, velikost nejmenších textů asi jak font Time New Roman velikosti 6
4) 4x 13x18 = 26x36 za 28Kč - 1: 44 000, velikost nejmenších textů asi jak font Time New Roman velikosti 7-8

kdo budete mít zájem, pošlete mi přes soukromou zprávu/mail/ICQ/atd kolik kopií od jaké varianty chcete

v pondělí dopoledne to pošlu na www.digimax.cz, nemají žádný poplatek, sběrnu mám kousek a ceny ujdou.

Boudička

  • Host
Re: info: Oravský Dogtrekking 2007
« Odpověď #21 kdy: Červen 22, 2007, 14:58:22 »
Kryštofe , mail sem nenašla , icq nemam ,tak takhle - mohla bych si tedy u tebe objednat longovou a midivou mapu -č3? předem dík , Bára

Offline Kryštof+Naru

  • Administrator
  • čtyřprsťák
  • *****
  • Příspěvků: 132
  • Souhlasu: 1
Re: info: Oravský Dogtrekking 2007
« Odpověď #22 kdy: Červen 22, 2007, 15:05:29 »
Boudička: aha, mail vidí jen registrovaní...
chceš teda jednu longovou a jednu midovou mapu?
midovou mapu jsem zatím nezkoušel, buď udělám jen longové verze a trať pro každý den bude rozlišená
nebo udělám i midovou verzi, ta je na výšku cca poloviční, takže při stejném rozlišení se vejde na poloviční množství fotek

Boudička

  • Host
Re: info: Oravský Dogtrekking 2007
« Odpověď #23 kdy: Červen 22, 2007, 15:51:32 »
to je jedno , jak to bude , jen mi to pak na oravě nějako vyúčtuj , ju? dik

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: info: Oravský Dogtrekking 2007
« Odpověď #24 kdy: Červen 24, 2007, 12:48:04 »
Kryštofe:Pro mně udělej tu LONG 4 nebo tu nejlepší a největší nejpřehlednější.
Jinak kdo budete chtít Slovenské koruny(1:0,87) třeba na startovné tak jsem přivezl teď plno z Tater ,akorát dejte vědět tady nebo na e-mail.
Jinak 19-21.10.2007 bude na Slovensku Dogtrekking v Nízkých-Tatrách(konečně).Kontaktoval mě včera po závodě na Donovalech pořadatel a předal mě propozice a taky slíbil že se přijede podívat na Oravský dogtrekking a Tour BESKYDY),takže se dozvíme více.Závod se bude skládat ze 3 etap(45km+34km+38km=117km.Trasa Jasná-Chopok 2020m.n.m.!!!-Donovaly-Maliné.Půjde se hřebenovka Nízkých-Tater a končit se bude na Velké Fatře.
Bude to konečně první pravý vysokohorský dogtrekking v nadmořských výškách okolo 2000m.n.m.(konečně i na Slovensku se to trochu rozhýbalo s tím dogtrekkingem >:D).
Kdo zná trasu Chopok-Donovaly tak určitě ví jak je to super trasa a k tomu to jít jako dogtrekking  :-*to je aspoň pro mne bomba a velký sen,který se mě teď může asi splnit.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Kryštof+Naru

  • Administrator
  • čtyřprsťák
  • *****
  • Příspěvků: 132
  • Souhlasu: 1
Re: info: Oravský Dogtrekking 2007
« Odpověď #25 kdy: Červen 25, 2007, 00:42:55 »
v pondělí ráno teda nechám tisknout tuto variantu, v různých velikostech, podle toho jak kdo chtěl (Já 2xč.?, Lucka č.?, Ruda č.4, Bára 2xč.3, Kristýna č.2, Roman č.4, Jana č.3)

pokud ještě někdo chcete, zavčas napište (stejně raději objednám pár navíc), stejně tak, pokud objevíte nějakou chybku..


Offline Kryštof+Naru

  • Administrator
  • čtyřprsťák
  • *****
  • Příspěvků: 132
  • Souhlasu: 1
Re: info: Oravský Dogtrekking 2007
« Odpověď #26 kdy: Červen 25, 2007, 12:52:43 »
takže objednáno...akorát jsem si nezjistil aktuální sběrné místa digimaxu, takže jsem to objednal u fotomorava a bude to o pár korun dražší...ale nic hrozného

Offline jazzinka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 191
  • Souhlasu: 1
Re: info: Oravský Dogtrekking 2007
« Odpověď #27 kdy: Červenec 01, 2007, 19:46:13 »
Chtěla bych poděkovat pořadatelům Oravského dogtrekkingu za výbornou akci. Skvěle jsme si to u vás užili (což asi bylo poznat :-X) Bylo to tedy sportovně i společensky poněkud náročnější, ale není nad dovolenou, z níž se člověk ještě dva dny v práci vzpamatovává.
Zázemí v chatě Kohútik a pořadatelský servis na jedničku, výhledy na trase opravdu jedinečné, počasí vyšlo a noční "hurá" etapa byla super oživením.

Doufám, že se dogtrekking na Slovensku rozjede a brzy se tam opět potkáme!

Jana a Dandy


Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: info: Oravský Dogtrekking 2007
« Odpověď #28 kdy: Červenec 02, 2007, 09:28:39 »
Taky chci poděkovat všem co se o nás starali a vše perfektně zajistili. Byla to opravdu skvělá komorní akce. Jestli se z toho vzpamatujeme tak zase za rok ahoj  :) Veronika+Elí

Offline jazzinka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 191
  • Souhlasu: 1
Re: info: Oravský Dogtrekking 2007
« Odpověď #29 kdy: Červenec 02, 2007, 09:52:01 »
A pár fotek najdete na jazzinka.rajce.idnes.cz

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: