Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Stezkou vlka 2008 změna!

Autor Téma: Stezkou vlka 2008 změna!  (Přečteno 19751 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Stezkou vlka 2008 změna!
« kdy: Duben 08, 2008, 22:20:33 »
POZOR
 
Z důvodů respektování požadavků dotčených lesních správ je nutné i letos provést povinný bivak, jelikož je v dotčených lokalitách požadováno omezení pohybu v lesích po určené době.

Kdo nedorazí v určeném limitu na vyhrazené místo pro bivak, bude diskvalifikován a dál se bude pohybovat jako neorganizovaná osoba.

Těmto podmínkám bude přizpůsobeno vedení trasy.

Bude také dohlíženo na dodržování pravidel pobytu v lesích a CHKO Jeseníky. Zejména pak vedení psa na vodítku.

Děkujeme za pochopení a doufáme, že letošní ročník opět proběhne ke spokojenosti všech zůčastněných účastníků a dotčených organizací.

pořadatelé
« Poslední změna: Duben 08, 2008, 22:22:11 od tombru »
tombru

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re: Stezkou vlka 2008 změna!
« Odpověď #1 kdy: Duben 09, 2008, 08:52:20 »
Díky povinnej bivak máme rádi, už se těšíme
V+B
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Stezkou vlka 2008 změna!
« Odpověď #2 kdy: Červenec 18, 2008, 22:32:21 »
Mám dotaz, kolik km zhruba na pivak to bude a v jakým limitu? Že bych se diskvalifikovala rovnou sama :-X

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Stezkou vlka 2008 změna!
« Odpověď #3 kdy: Červenec 19, 2008, 22:15:50 »
Mám taky dotaz, máme si přibalit běžecké, nebo sprinterské obutí ;)??

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Stezkou vlka 2008 změna!
« Odpověď #4 kdy: Červenec 20, 2008, 21:18:36 »
Zlí jazykové tvrdí, že budeme muset být na cca 50 km v 18 hodin, ale doufám, že jde pouze o špatnou informaci, to bysme měli zaděláno na rekord v počtu DNF :-X :-X

Offline Láďa Páral

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 15
  • Souhlasu: 0
Re: Stezkou vlka 2008 změna!
« Odpověď #5 kdy: Červenec 22, 2008, 11:20:36 »
Takže pár podstatných informací k letošní Stezce vlka:
Pravdou je, že v tomto roce nám podmínky majitelů pozemků a úřadů nadělali spoustu vrásek na čele. Ale co naplat, zdá se, bohužel, že takový bude trend i do budoucna. Co napsal Tombru jsou fakta, která platí.Na druhou stranu chci říct, že nic není tak horké jak to na první pohled vypadá.
Proto bych chtěl zdůraznit: diskvalifikován bude pouze ten, kdo hrubým způsobem poruší pravidla dogtrekkingu či nebude respektovat pokyny pořadatelů!!! Stejně jako v minulých letech, je jen na vás, v jakém duchu celou akci pojmete, zda -li v turistickém či soutěžním tempu.
Tento ročník bude zase pestřejší a jiný. Minimálně o večer na pivaku(na Paprsku) či řezbářské slavnosti s tradiční ,,řeznickou" kapelou na Rybářské baště.
Těšíme se, že jako vždy přijedete v hojném počtu a hlavně s dobrou náladou!
Za pořadatele Laďa Páral.

Offline jazzinka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 191
  • Souhlasu: 1
Re: Stezkou vlka 2008 změna!
« Odpověď #6 kdy: Červenec 22, 2008, 12:48:22 »
Tak jsem z toho nějak nepochopila, jestli tedy člověk musí být v 18h na 50 km, aby nebyl diskvalifikován, nebo ne. Nebo jednání s kompetentními osobami ještě běží?

Přece jen tuhle informaci bych se docela nerada oficiálně dozvěděla až na místě jako "pokyn pořadatelů".  Obvykle se treky snažím jít vcelku "soutěžně", ale takové tempo bohužel v kopcích nemám. :'(

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Stezkou vlka 2008 změna!
« Odpověď #7 kdy: Červenec 22, 2008, 14:28:08 »
ač nejsem zrovna nejpomalejší, tak v kopcích Jeseníků mi taky vždycky dochází dech... ale já to pochopila tak, že oficiálně budeme muset být na bivaku např. do 18, ale neoficiálně stačí když se o to budeme snažit a nesedět ve dvě odpoledne v hospodě na 20. Určitě není cílem pořadatelů polovinu lidí disknout časovým limitem, takže budou maximálně přivírat oči, na druhou stranu si nemůžou dovolit provokovat úřady příliš, protože by se klidně mohlo stát že příště nedostanou povolení vůbec.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Stezkou vlka 2008 změna!
« Odpověď #8 kdy: Červenec 22, 2008, 15:59:20 »
Takže Láďo ještě jednou:
1. kolik km a za kolik hodin musím první den na Stezce ujít?
2. jak bude konkrétně řešeno pokud to nestihnu?

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Stezkou vlka 2008 změna!
« Odpověď #9 kdy: Červenec 22, 2008, 16:10:25 »
Mě by teda případný časový limit taky zajímal, stejně jako délky jednotlivých etap. Bylo by dobré, kdyby pořadatel přesné údaje zde zveřejnil a předešel tak různým dohadům a spekulacím.
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Láďa Páral

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 15
  • Souhlasu: 0
Re: Stezkou vlka 2008 změna!
« Odpověď #10 kdy: Červenec 23, 2008, 10:33:11 »
Tedy ještě jednou: Cílem organizátorů určitě není naprostou většinu účastníků disknout! Ty, co nestihnou časové limity nediskneme, ale převezeme na bivak.Nemusíte se bát, nikoho nenecháme na holičkách. Je dobrým zvykem na Stezce v těchto případech stanovit pořadí dle absolvovaných kilometrů. Časy budou asi do poslední chvíle předmětem jednání.
Asi nejblíže pravdě je ve svých úvahách Petra.
S tím, že letošní ročník bude cílem úvah a spekulací, však zřejmě nic nenaděláme.

Bahulice

  • Host
Re: Stezkou vlka 2008 změna!
« Odpověď #11 kdy: Červenec 23, 2008, 12:18:08 »
Láďo takže zase znovu (zaseklá gramofonová deska ;) ) Kolik km a v jakém čase musíme zvládnout?
Prosím odpověď dvě čísla: km/čas!
Nemusíš psát slohové cvičení ;D. Chci vědět předem jestli na to mám nebo ne, popojíždět autem po Jeseníkách se mi doopravdy nechce!

Offline Laďa+Esi

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Souhlasu: 9
Re: Stezkou vlka 2008 změna!
« Odpověď #12 kdy: Červenec 23, 2008, 12:52:26 »
vzhledem k tomu, že mám končiny kde povede letošní Stezka vlka docela prochozené tak si podle upoutávek myslím, že s malou chybou je to z Loučné na bivak na Paprsku asi 60km !!! V terénu Stezky a za dobrého počasí je to s "plnou polní" a bez nějakého většího zastavování pro většinu min. 15hod. Takže co s tím. Vyrážet na trať s tím, že vím že nemám šanci dorazit v limitu by mě odradila a to v případě že půjdu s Esi je téměř jistota. Takže bych rád také věděl zavčas jaký je skutečný stav věcí. Díky za konkrétní odpověď.
Laďa+Esi
Laďa+Esi

Monika

  • Host
Re: Stezkou vlka 2008 změna!
« Odpověď #13 kdy: Červenec 23, 2008, 12:56:39 »
l já bych chtěla vědět kolik km má první trasa nechce se mi jet přes celou republiku, což jak uznáš ze Šumavy do Jeseníku je. Láďo, prosím tě přestaň mlžit a řekni na rovinu jestli letošní ročník je jenom a pouze pro běžce. Děkuji Monka

Offline Míra+piraně

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 32
  • Souhlasu: 0
Re: Stezkou vlka 2008 změna!
« Odpověď #14 kdy: Červenec 23, 2008, 15:29:51 »
Trochu z jiného soudku, stačí místo shocartu č.58 KČT 53,55 nebo je třeba i severnější část KČT 54? Míra

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: